Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tym blokowaniem klockow to bylo chyba, jak sie zmixowalo zacisk od hebla 320, a jarzmo z 345 ?!

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Być może, dokładnie nie pamiętam. Na pewno chodzi o jarzma 345, a zacisk był wspomniany z A6C6 3.0TDI, a co tam siedzi to :dontknow:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

No to wlasnie mowie - 320mm ;)

Opublikowano

ucho dopytaj jeszcze z czego te zaciski, a z czego jarzma bo jak mieszanka S4/A6C6 to mogą się klocki blokować i piszczeć.

Dev kiedyś ten temat tłumaczył.

Panowie gdzie zmienić kodowanie żeby zaczęły mi działać łopatki w kierownicy w trybie D? Chodzi o to żeby móc zmieniać biegi łopatkami gdy skrzynia jest w trybie D a nie na sekwencji.

Kodowanie skrzyni.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155576-all-b6-kodowanie-tiptronic/

To się tyczy też multitronica?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

ucho dopytaj jeszcze z czego te zaciski, a z czego jarzma bo jak mieszanka S4/A6C6 to mogą się klocki blokować i piszczeć.

Dev kiedyś ten temat tłumaczył.

Panowie gdzie zmienić kodowanie żeby zaczęły mi działać łopatki w kierownicy w trybie D? Chodzi o to żeby móc zmieniać biegi łopatkami gdy skrzynia jest w trybie D a nie na sekwencji.

Kodowanie skrzyni.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155576-all-b6-kodowanie-tiptronic/

Jarzmo jest to samo.

Różni się zacisk esowy od tego 345mm z c6.

Opublikowano

Są moze jakieś nr tych jarzm i zaciskow żeby się nie naciac na mix?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Tak wyglądają zaciski z A4 B7 pod tarczę 320mm:

https://2.allegroimg.com/original/01851d/745732fc4964965b7e5d1da2b402

i mają na korpusie wybite numery: 973 i 974

a tak z modelu S4 B6/B7:

https://6.allegroimg.com/original/011354/9a1f503843269f5abd8a2837bea6

numery na korpusie: 981 i 982

Opublikowano

Bajera kolego : )

Podziękował

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to czym się różnią, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?

Opublikowano

Pany można osobowe tymczasowo wyrejestrowac?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany można osobowe tymczasowo wyrejestrowac?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Nie. Witamy w Polsce, w kraju absurdów.

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Czyli tylko auta do 3.5T oraz pojazdy ciężarowe kur....mac

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to czym się różnią, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?

O takie kombinacyje pytaj w dedykowanym wątku:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18311-upgrade-hamulcow-w-naszych-a4/

Opublikowano

napisałem. Jakby ktoś wiedział to niech mi pisze bo dosyć pilna sprawa :/

Opublikowano

Pany kto to tam robil u siebie podswietlane blendy lusterek z C6 i powiedzialby co to tam i jak trzeba przyrzezbic, zeby dalo sie wpasowac w nasze lusterka?

Opublikowano

napisałem. Jakby ktoś wiedział to niech mi pisze bo dosyć pilna sprawa :/

Jak pilne to dzwoń do Deva i masz w moment sprawdzone info.

Opublikowano

Pany kto to tam robil u siebie podswietlane blendy lusterek z C6 i powiedzialby co to tam i jak trzeba przyrzezbic, zeby dalo sie wpasowac w nasze lusterka?

Zobacz w temacie o moim A4, dałem zdjęcia co trzeba przypiłować żeby wlazły. Z resztą jak zdejmiesz swoje spody i obudowy to po przyłożeniu blend z a6 będziesz sam widział co i jak;)

Opublikowano

Tylko, ze nie mam pilnika z aso. :D

Opublikowano

Tylko, ze nie mam pilnika z aso. :D

Szlifierka_katowa_Makita_125_mm_720_W-21

:grin:

Opublikowano

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: juz ci pewnie nic nie powie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.