Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze chłopaki że będe musiał nowy temat z autem założyć

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamiast zadzwonić to pytasz gdzie popadnie
Hammerku ja tej nie chcę :wink: , była kiedyś pod zderzak z b6 wklejanie

A szukanie tamtej foty to jak szukanie igły w ...

Opublikowano

Nie mam caly czas lato ostatnio jedynie profil wyzszy zaklafalem,roznicy brak

Czyli zmieniałeś same opony na feldze. Jeźdź na wyważarkę dynamiczną i Ci sprawdzą czy opony nadają się na gwarancję ;)

Sprawdzę dzięki za radę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie kojarzy ktoś taką dokładkę do naszych b6 pod zderzak sline?

Nie chodzi mi o cupre :wink:

85b01fb34449c1434a0d23d0327abd30.jpg

Zamiast zadzwonić to pytasz gdzie popadnie :whistling:
Podrzuć i tutaj info bo fajnie wygląda.

Pewnie że fajnie wygląda ale do zderzaków DTM albo tak jak tu u Michała al'a DTM bo myślę że do slina albo s4 będzie to kijowo wyglądać , chociaż mogę się mylić bo na żywo chyba jeszcze nie widziałem

Opublikowano

Rezacze

Heble 345mm kompletne za 600zł. Dobra cena?

Opublikowano

Rezacze

Heble 345mm kompletne za 600zł. Dobra cena?

To jest ten co miał już nic nie dokładać [emoji12]
Opublikowano

Same zaciski ?

Opublikowano

Rezacze

Heble 345mm kompletne za 600zł. Dobra cena?

Co masz na myśli pisząc kompletne? Bo jeśli zaciski z jarzmami to dolicz jeszcze 1.2 na nowe tarcze i klocki nie wspominając o jakimś ładnym kolorze w Eltomie. :naughty:

Opublikowano

Osłona,zacisk,klocki,tarcze

Opublikowano

No to łykaj i nie pytaj. Kwestia jeszcze jaki stan tarcz/klocków ?!

afroo - 1200zl za zestaw hebli na przod? No coś Pan . :o

Opublikowano
1200zl za zestaw hebli na przod? No coś Pan . :o

Za same części eksploatacyjne. :wink: Policz tarcze OZSporty po 350zł/sztuka + klocki FDSy 400zł a gdzie tam jeszcze jakieś malowanko, oplot, czy blaszki S4. :wink:

Opublikowano

Zawsze mozna wziasc ferodo, czy nie bardzo ?

Opublikowano

Osłona,zacisk,klocki,tarcze

Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?

Opublikowano

Jeden :wink:

Opublikowano

Osłona,zacisk,klocki,tarcze

Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?
Po tyle sprzedajesz esowe komplety?

Żeby tyl był w takiej cenie:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

jak to tak tanio z klockami i tarczami kuwa?! :o skąd?

Opublikowano

Zawsze mozna wziasc ferodo, czy nie bardzo ?

Ale co ferodo?

Przecież afro pisał ile ferodo kosztuje + tarcze Zimmermam

Rezacze

Heble 345mm kompletne za 600zł. Dobra cena?

Rezacz!

Nie gadaj że to twojego dziadka będziesz takie heble wkladal...

Opublikowano

Rezacze
Heble 345mm kompletne za 600zł. Dobra cena?
powiedz tylko gdzie są ? :naughty::grin:
Opublikowano

Panowie gdzie zmienić kodowanie żeby zaczęły mi działać łopatki w kierownicy w trybie D? Chodzi o to żeby móc zmieniać biegi łopatkami gdy skrzynia jest w trybie D a nie na sekwencji.

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

ucho dopytaj jeszcze z czego te zaciski, a z czego jarzma bo jak mieszanka S4/A6C6 to mogą się klocki blokować i piszczeć.


Dev kiedyś ten temat tłumaczył.


Panowie gdzie zmienić kodowanie żeby zaczęły mi działać łopatki w kierownicy w trybie D? Chodzi o to żeby móc zmieniać biegi łopatkami gdy skrzynia jest w trybie D a nie na sekwencji.

Kodowanie skrzyni.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155576-all-b6-kodowanie-tiptronic/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.