Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko pytanie:

W jaki sposób sprawdzić, jakie nr miał oryginalny pilot? (te z obudowy?) Wyrzuciłem ori obudowę, bo kupiłem nową, a teraz potrzebuję tych numerów, żeby dokupić nowy pilot....

Czy może z VCDS jakieś dane mnie nakierują?


Tomekhxc, tak, jak czujnik nie będzie zalany płynem, to głupoty pokazuje :)

Mój mechanior dorobił sobie rurkę przezroczystą, którą nakręca na zbiorniczek wyrównawczy i leje w nią płyn (żeby poziom płynu był sporo wyżej jak przewody do nagrzewnicy) i zaczyna odpowietrzać...

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tylko że d*pa ... też zrobiłem wlew płynu wyrzej , nagrzewnice mam drożną , przepchałem powietrzem , płynem i normalnie leci , ani śmieci czy kamienia , a dalej zamiast zasysac to wywala płyn .....obawiam sie że to powietrze idzie inna drogą ..... spod uszczelki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że d*pa ... też zrobiłem wlew płynu wyrzej , nagrzewnice mam drożną , przepchałem powietrzem , płynem i normalnie leci , ani śmieci czy kamienia , a dalej zamiast zasysac to wywala płyn .....obawiam sie że to powietrze idzie inna drogą ..... spod uszczelki....

Głowica do roboty. Niedawno miałem podobnie. Jak juz udało się auto odpowietrzyc to za 3 dni juz był ten sam efekt ze przestawało grzać i zbiornik był mokry

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to koszty x2

no raczej, ale zbytnio sie tym nie przejmuje bo przy okazji pozmieniam te nieszczęsne napinacze , jeszcze rozrzadu nie słychać ale bedzie gotowe , uszczelniacze, wyczyszcze klapy i jak wyciągać to raz a dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach......i po audi. Przez telefon, że stan bdb, oczywiście przebieg ori 275k, wszystko w oryginale, wymieniona szyba czołowa.....w rzeczywistości, wnętrze mega zadbane, lakier generalnie ok, ale auto po strzale z przodu, maska i błotniki źle spasowane, silnik chodzi jak traktor, więc pewnie opiłki załatwiły układ paliwowy i wtryskowy......także kolejny rodzynek odpadł :angry: a był na prawdę ładny....na fotkach :grin:

Byłem u Zdunka i maja w rozliczeniu A4B8 2010r 171kkm automat wyposażenie ok, ale d*py nie urywa. Cena 49,900 - robione drzwi kierowcy 430 mikronów i maska 300 mikronów, reszta w okolicach 170 mikronów. Silnik chodzi całkiem ładnie, jeździ bardzo płynnie.

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ksanon-ledy-nawigacja-automat-143-km-metalik-ID6yCbnz.html#33cee6ff95

Jakby ktoś mógł mi jeszcze raz pomóc z vinem, to będę wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach......i po audi. Przez telefon, że stan bdb, oczywiście przebieg ori 275k, wszystko w oryginale, wymieniona szyba czołowa.....w rzeczywistości, wnętrze mega zadbane, lakier generalnie ok, ale auto po strzale z przodu, maska i błotniki źle spasowane, silnik chodzi jak traktor, więc pewnie opiłki załatwiły układ paliwowy i wtryskowy......także kolejny rodzynek odpadł :angry: a był na prawdę ładny....na fotkach :grin:

Byłem u Zdunka i maja w rozliczeniu A4B8 2010r 171kkm automat wyposażenie ok, ale d*py nie urywa. Cena 49,900 - robione drzwi kierowcy 430 mikronów i maska 300 mikronów, reszta w okolicach 170 mikronów. Silnik chodzi całkiem ładnie, jeździ bardzo płynnie.

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ksanon-ledy-nawigacja-automat-143-km-metalik-ID6yCbnz.html#33cee6ff95

Jakby ktoś mógł mi jeszcze raz pomóc z vinem, to będę wdzięczny :wink:

Ja bym sobie w ogóke odpuścił szukania takiego auta w PL gdzie wiadomo że 95% sprowadzanych jest po przygodach lub zdjęte z szafy (albo to i to :))

W DE spokojnie znajdziesz fajnie wyposażone auto od prywatnej osoby w kwocie 10-12tys ojro

tak na szybko. Fajna opcja, privatanbieter, bezwypadkowy z historią

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234297881&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Ja dlatego nie szukam z komisów, tylko od osób prywatnych, ale jak widać też jest ciężko. Ten, którego oglądałem u Zdunka wychodzi, że jest z komisu,......z zagłębia kombinatorów w Kościerzynie. Mam tam dwóch znajomych, jeden z nich sam prowadzi komis i odradził mi zakup z takiego źródła. No nic, szukamy dalej.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już trzeci raz miałem dziwny objaw, dosłownie na chwile na ok. 3 sekundy w trakcie jazdy wszystko mi zgasło, i wewnątrz i na zewnątrz. Tak jakby odcieło całkowicie zasilanie ale bez zupełnego wygaśnięcia silnika. Po chwili wszystko znowu sie włącza i jadę dalej. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klemy od aku Ty sprawdzał czy dokręcone?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klemy od aku Ty sprawdzał czy dokręcone?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Sprawdzone, mocniej się nie da.

Kostka stacyjki do sprawdzenia

A w jaki sposób ją sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Pany mój Staruszek nabył B6 z padającym aku więc go wymieniliśmy i teraz mamy problem z Navi Plus kod jest ale nie możemy go wpisać mianowicie nagle przestało działać zatwiedzanie na prawym pokrętle klika ale bardzo słabo i jest poluzowanie czyżby to rozkręcona nakrętka? Dodam że chwile wcześniej działało bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...