Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś dojście do tych bluz? ??81f3f176374b3313503f59a81a75195d.jpg

naciepane z GT-I9195

Są może z VW?

za***iste te bluzy, gdzie to takie? :)

koledzy, proszę powiedzcie mi czy zestaw hamulców 321 i 288 w b6 zupełnie wystarczy? czy z b7 taki zestaw jest P&P? Generalnie chciałem 345 i 300 z s4 b6 i zacząłem kompletowac ale jednak za drogo...;/ Dlatego chciałem od doświadczonych użytkowników parę wskazówek i odpowiedzi na moje pytanka. z góry dzięki

Jezeli jezdzisz jakos w miare normalnie to taki pakiet wedlug mnie jest fajny i wystarczajacy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ma ktoś dojście do tych bluz? ??81f3f176374b3313503f59a81a75195d.jpg

naciepane z GT-I9195

Są może z VW?
Pewnie i są tylko problem jest taki ze nie ma z kad ich ściągnąć

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomozcie. zmieniłem zwykłego diesla na bexa w quattro i tak sie trafiło ze jest w pełnym sline i wszystko byłoby ok gdyby nie zawieszenie 1BV ! spękane gumy na wahaczach wiec stwierdziłem że wymienie górne wahacze + gałki + lacznik stabilizatora. czesci zamowilem na allegro bo w koncu pasują do wszystkich typów a4 b6. na forum czytalem no to zawieszenie sport to było -20mm albo -20mm wzmocnione(1bv). czesci sobie lezą w weekend zamierzam wymienić a dzisiaj się dowiaduje zupełnie przypadkiem ze wahacze górne są inne, ze gałki są inne, ze stabilizator inny. To gdzie ja teraz kupię te wahacze skoro na allegro nie ma, a nie widzi mi sie kupować w ASO 5x drożej. W sumie bardzo sztywno nie musi być jak na 1BV a te które kupiłem wyglądają na pasujące. Wymieniał ktoś w 1BV????

Masz w zamiennikach np. Lemorder rozróżnienie czy wahacz jest do zawiechy 1BV czy 1BA/1BE. Róznią sie te wahacze tulejami m.in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, proszę powiedzcie mi czy zestaw hamulców 321 i 288 w b6 zupełnie wystarczy? czy z b7 taki zestaw jest P&P? Generalnie chciałem 345 i 300 z s4 b6 i zacząłem kompletowac ale jednak za drogo...;/ Dlatego chciałem od doświadczonych użytkowników parę wskazówek i odpowiedzi na moje pytanka. z góry dzięki

Wystarczy, bardzo fajny zestaw. Równo hamuje, nie ma opóźnień. Taki zestaw powinien siedzieć w serii.

W S3 mam zestaw 345 (6 tłok)/312 i owszem przy większej prędkości czuć różnicę na korzyść większego hebla ale to w B6 jest lepsza reakcja na pedał hamulca, łatwiej go wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stanie jak wsadze zwykłe do 1BV? bedzie to pasowało? czy sie wysypie jak przejade 500km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mamy kogoś na forum, kto by mógł vin peugeota sprawdzić? Mam 508 na celowniku, ale nie mogę żadnych informacji znaleźć na temat auto. Stronka Autodna też nie wiele pomogła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no niestety nie.....nawet już odpuściłem audi i szukam w innych markach, ale jest kicha. Fakt, że z jednej strony nie mam aż tyle czasu, ile bym chciał poświęcić na zakup, ale mimo wszystko jest słabo. A jak coś fajnego się pojawi, to trzeba już grubo położyć.....dlatego chyba B8 sobie odpuszczę. Stać mnie na rocznik 2008 max 2009 a za 45k to trochę za dużo jak za dziadka. Nie mam aż takiego parcia i mam czym jeździć póki co, więc też nie szukam na złamanie karku, czekam na perełkę z Radomia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pytanie

Jakiś czas temu zepsuł mi się włącznik świateł, środek wypadł, znajomy naprawił. Od tego czasu nie mam dziennych i odprowadzania. Co może być przyczyną? Włącznik dalej nie halo, czy gdzie indziej szukać problemu? Niestety mój laptop jest niedostępny i nie mogę sprawdzić przez kompa czy coś go boli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ja teraz kupię te wahacze skoro na allegro nie ma, a nie widzi mi sie kupować w ASO 5x drożej.

Np. w iparts.pl, ale najlepiej jakbyś znał numery poszczególnych części.

a co sie stanie jak wsadze zwykłe do 1BV? bedzie to pasowało? czy sie wysypie jak przejade 500km ?

Zwróć te klamoty sprzedawcy w ramach odstąpienia od umowy i nie twórz rzeźby :hi:

koledzy, proszę powiedzcie mi czy zestaw hamulców 321 i 288 w b6 zupełnie wystarczy? czy z b7 taki zestaw jest P&P?

Wszystko pasi, jedynie co, to jeśli bardzo chcesz mieć wszystko jak fabryka przewidziała to powinieneś przy tej okazji wymienić też osłony tarcz, te z tyłu to chyba obowiązkowo. Chyba, że je rozklepiesz na kowadle :decayed::grin:

Dobrze jest też zakodować sterownik ABS na większe hamulce... 5 minut roboty. Ale to nie jest obowiązkowe.

Mam 508 na celowniku

Hmmmm.....

https://www.youtube.com/watch?v=JNN37AnMjx0

:wink:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w kwestii zakupu samochodu z zagranicy.

Mianowicie chce kupić auto sprowadzone z Belgii od handlarza w Polsce i mam do wyboru dwie opcje zakupu.

Na fakturę pomiędzy mną a nim - handlarzem w Polsce (on robi wszystkie opłaty) ale minus jest taki że kupuje auto dostaje fakturę, a opłaconą akcyzę dosyła mi pocztą.

Druga opcja że umowa kupna sprzedaży jest pomiędzy mną a belgiem i wszystkie opłaty są po mojej stronie.

Druga opcja bardzo mi się nie podoba bo wolę mieć fakturę od osoby od której faktycznie kupuje a nie od jakiegoś belga którego na oczy nie widziałem.

Natomiast w pierwszej opcji boję się że może mi nie dosłać tych kwitów i co wtedy?

Proszę o opinię która opcja jest bezpieczniejsza i czy to normalna procedura przy kupnie auta - dosyłania kwitów czy powinno być to podejżane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w żadne dosyłanie pocztą dokumentów...komplet dokumentów przy kupnie albo obniżka cena o wartość podatku akcyzowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w żadne dosyłanie pocztą dokumentów...komplet dokumentów przy kupnie albo obniżka cena o wartość podatku akcyzowego...

Ale z tego co wiem to tylko ten który kupił pojazd od osoby za granicą tylko pierwszy nabywca może zapłacić akcyzę więc nawet jak opuści na akcyzę to ja nie mogę jej opłacić tylko on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś sprawdzi VIN

WAUZZZ8K4BA064785

Biała B8 w kombi :decayed:

Nie wiem co jest z tym AutoDna, ale po raz drugi guzik mi znajduje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr nadwozia WAUZZZ8K4BA064785 model audi a4 av. 2.0 tdi

A4 Data produkcji 21.10.2010 Rok modelowy 2011 typ handlowy 8K50QH Kod silnika CAGA Kod przekładni MMV numer napedu osiowego SA Wyposazenie GD kolor dachu T9 kolor zewnetrzny / numer koloru T9 / Y9C

"Charism"2H0Without "drive select""Multimedia", video/DVD/notebook connection9WCWithout "Multimedia" in vehicleAdditional body covers, side6EAWithout additional side body covers

(stone guard)Additional child seat anchors3B4Child seat anchor for

child seat system ISOFIXAdditional tires (snow tires)2WAWithout additional tiresAirbag4UEAir bag for driver and front seat

passengerAlternators8GUAlternator 140 AAudio-response system/voice controlQH1Voice controlAuxiliary heater9M0Without auxiliary/parking heaterBase engineTH34-cylinder diesel engine 2.0 L

unit 03L.BBatteriesJ0ZBattery 520 A (110 Ah)Battery/alternator capacityNY0Standard battery/alternator capacityBody measures5C0Without special body measuresBody styleK8DStation Wagon Variant/AvantBrake systems1ASElectronic stabilization program (ESP)Brake type in rear1KWDisc brakes, rearBrake type, front1LTDisc brakes, frontBreakaway interior rearview mirror4L6Breakaway interior rear view mirror,

automatically dimmingBumper systems2K1Reinforced bumpersCarrier frequency for radio remote control5D7Carrier frequency 868 MHz

without panic buttonCD changer/CD player7A3CD playerCd enhancing underbody panel2D0Without cd enhancing underbody panelCD ROM/DVD/SD card7QTCD ROM (Europe)Center armrest6E3Front center armrestChild seat anchor in front3G0Without child seat anchor front (ISOFIX)Climatic zones0Y1Standard climatic zonesComponent part sets with country-specific design requirementsB0AComponent parts set without

country-specific design requirementComponents with special surface appearance6FAComponents without special surface

appearanceCruise control system8T1Cruise control system (CCS)Customized installationFC0Without customized installationDecorative films / emblems6F0Without decorative films / emblemsDirect tire pressure monitoring system7K0Without tire pressure warning lightDoor and lid locking system4K4Radio remote controlled central lockingDrive layout1X0Front wheel driveDriving on the left/on the rightAV1Driving on the rightElectric interface for external useUF0Without electric interfaceEmissions standard7MGEmission standard EU5Engine cooling system8Z5Not hot countryEngine specificationsD924-cyl. turbo dies. eng. 2.0 l/105 kW 4V

TDI common rail

Base engine is TH3/TG3/TL4/TM4/TP4Equipment levelsA8SStandard equipmentExterior mirror setting6XDExterior mirrors: electrically

adjustable/heatedFirst aid kit / warning triangle1T3First aid kit with warning triangleFloor mats0TDFront and rear floor matsFollow-on warrantyEA0Without subsequent warrantyFront fog lamp/additional headlamp8WBFront fog lightsFront license plate carrier6W1License plate bracket front (large)Front seatsQ1AStandard front seatsFront underbody guard1SAWithout additional front underbody guardFuel quality0U2Fuel quality < 50 ppmFuel quantity for initial filling1Z0Initial standard fuel fillingFuel systems0F3Fuel system for diesel engineGarage door openerVC0W/o remote-controlled garage door openerGearshift knob/handle7F9Plastic/leather gearshift knob/handleGeneral operating permit, alterationsC18Operating permit, alterationHandling production and pre-productionFA0Control of standard productionHandset (telephone)QF0Without receiver (car phone)Headlamp washer system8X1Headlight washer systemHeadlamps8BPBi-functional headlight with gas

discharge lampHeadlight activation8K4Separate daytime running lights

NARHeadlight range adjustment8Q5Headlight-range adjustment, automatic/

dynamic with dynamic bending light

(AFS 1)Heat accumulator system/auxiliary heater7E6Electric auxiliary air heaterHeating and air conditioning system9AKClimatronic with impact pressure

control free of cfcIdentification plates1EXSpecial identification plate for EC

for M1 passenger vehicleInserts5MADecorative insertsInstallation parts for engine (engine mount system)1VGInstallation parts for four-cylinder

engineInstrument clustersU2AInstrument insert with km/h speedometer,

radio-controlled clock, tachometer and

trip odometerLabel for central electric0W1Label for central electric

German-speaking countriesLane change assist/lane keeping system7Y0Without lane change assistantLeather scope7HAWithout leatherLeft exterior mirror5SLLeft exterior mirror: asphericalLight package (lighting)QQ1With additional lights (interior

lighting)Lock operation for tailgate/trunk lid4E0Tailgate/trunk lid unlocking

from outsideLockable wheel bolts1PAStandard wheel boltsLuggage compartment floor covering6SSLuggage compartment floor coveringLumbar support7P0Without lumbar support

in seat backrestsMaintenance contractEW0Without maintenance contractManufacturerA51Audi AGManufacturing sequence differentiation0FAStandard manufacturing sequenceMolding roof liner6NJStandard molded headliningMoldings4ZBBright moldingsMulti-function display/trip computer9Q8Multi-function display/on-board computerN.N.A.FY2Type 2Nameplate set0NAWithout nameplate set

(without model designation)Navigation device7T2Navigation system (LOW)Operating voltage9Z0Operating voltage 12VOwner's manuals0VCInformation kit in GermanPaint preservative/transit coating5K8Konservierung (AC-Audi/Autostadt VW)Park distance control7X4Park distance control, front and rearParking brakeUH1Parking brakeQuality classAQ0Standard-production qualityQuattro GmbHFQ0Standard production wheelsRadios8DPRadio "LOW II"Rear cargo area3GDPlane rear cargo areaRear differentialGH0Without rear axle differentialRear head restraints3Q1Rear headrestsRear seats3NZRear seat bench unsplit, backrest split

foldingRear spoiler5J0Without rear spoilerRear trim panel6V1Rear trim panel (ECE)Right exterior mirror6TSRight exterior mirror: aspherical,

large viewing fieldRoll-up sun screen for rear and side windows3Y0Without roll-up sun screenRoof insert/convertible top3FAWithout roof insert (standard roof)Roof rails/roof load rack3S1Bright roof railsSafety certificate0LWSpecial plates/stickers/

safety certificates for GermanyScuff plates7M1Scuff plates in door apertures with

metal insertsSeat adjustment3L3Manual height adjustment for front seatsSeat belt check9P3Seat belt reminder, electric contact in

buckleSeat heater4A3Seat heater for front seats

separately controlledSeat trim coversN2MFabric seat coveringSelf-collection / special controlA00No self-collectionShock absorption/suspension, chassis1BAStandard suspension/shock absorptionSide airbag4X3Side air bag front with curtain air bagSide and rear windows4KCSide and rear windows in heat-insulating

glassSki bag3X0Without load-through provisionSocket7B312-volt socket(s)Spare wheel/breakdown kit1G8Breakdown setSpeaker installation8RXPassive speakersSpecial editionsE0ANo special editionSpecial labels/plates2KRLabels/plates in English and GermanSpecial registration measures3M3Passenger car designStart/stop system/regenerative braking7L7Regenerative braking with 12.5 VSteering1N1Power steeringSteering system arrangementL0LLeft-hand drive vehicleSteering wheels2ZQLeather trimmed multi-function steering

wheel for air bag systemStorage compartment packageQE1Tray areas package 1Sun visors5XKSun visors on driver's and passenger

sideTail lamp assemblies8SKTaillight assemblies with diodes (LED)Telephone / telematics9ZFMobile phone preparation with hands-free

speaking systemTheft protection system7AAElectronic vehicle immobilization deviceTie down straps/net/pocket6M0Without tie down straps/net/pocketTire suppliersV0ATires w/o specification of tire brandTiresHE3Tires 225/55 R16 YTool kit and jack1S2Tool kitTrailer hitch1D2Trailer hitch, removable and lockableTransit coatingNT0Transit coating (type 1)Transmission specificationsG0ZVariable gearing ratioTransmission types/gearshift mechanisms0G7TiptronicTV reception/digital radio receptionQV0W/o TV reception/digital radio receptionType approval countries/countries with special requirementsB01Type approval GermanyType of tireVG6Type of tire: design 2Type sign2Z0Deletion of model designationUpgrading measuresGP1Vehicles with special upgrade measuresVehicle class differentiation units/platform components0HVVehicle class differentiation 8K0Vehicle specificationsF0ANo special purpose vehicle, standard

equipmentVehicle tracing system7G0Without preparation for VTS

(vehicle tracking system)VersionsFM0Basic equipment variantWeight category front axle0JHWeight category front axle

weight range 8Weight category rear axle0YJWeight range 9

installation control only, no

requirement forecastWheelsCD6Alloy wheels 7.5J x 16Windshield glass type4GFWindshield in heat-insulating glassWindshield wiper intermittent control/ light/rain sensor8N6Windshield wiper intermittent control

with light/rain sensor PGKA4 business package key accounts PNWSatellite Navigation system - DVD based PT5Mobile telephone preparation - Low with

Bluetooth and voice control PX1XENON PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mnie nie oszczędziłeś. :-) Po krótce, czy ma pakiet oświetlenia wnętrza i jakie mmi? Można z vinu wyczytać?

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego te bledy moga byc? Moga byc od walnietego mikrostyku lub calego zamka? Tylne prawe drzwi po otwarciu nie zawsze zapalaja lampki oswietlenia, a raczej zapalaja sie bardzo rzadko. Czy jezeli bylby ti mikrostyk to czy mozna to jakos "napawic" , cos tam wymienic , przelutowac? Czy tylko wymiana calego zamka ?

Dgzttko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mnie nie oszczędziłeś. :-) Po krótce, czy ma pakiet oświetlenia wnętrza i jakie mmi? Można z vinu wyczytać?

MMI Low

7T2Navigation system (LOW)

Lichtpakiet

QQ1With additional lights (interior)

lighting)

Ogólnie oprócz bixów i PDC to troche golasek, ale dorezać wszystko można :)

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...