Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy skrajne części wkładów luster eliminują martwe pole? Wcześniej miałem lewe szkło z tym paskiem a prawe normalne. Teraz zmieniałem lustra i obydwa szkła są z tymi paskami i za chiny nie mogę się do tego przyzwyczaić, czy może lusterko jest źle ustawione? Za każdym razem jak się na nie patrzę to załamuje mi się obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka...

Mam dylemat...

Z tyłu w aicie mam boczki skóra nabyłem gdy dokładałem elektrykę na tył...

Teraz wpadł cały środek s-line fotele/kanapa z materiałem speed

Z przodu boczki materiałowe tył skóra....średnia to wygląda...szukać przodu w skórze czy zakładać tył z materiałem speed...

szukaj skóry ,przynajmniej do każdych foteli pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy w każdym A4 B7 2.0 tdi powinien być limiter obrotów biegu jałowego? W niektórych próbowałem przegazować na postoju i nie chciało wejść więcej niż 2 tyś obrotów a innych obroty wchodziły wysoko. O co chodzi?


Brat ma teraz 2.0TDI i nie ma tego limitera więc zastanawiam się co jest grane

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy skrajne części wkładów luster eliminują martwe pole? Wcześniej miałem lewe szkło z tym paskiem a prawe normalne. Teraz zmieniałem lustra i obydwa szkła są z tymi paskami i za chiny nie mogę się do tego przyzwyczaić, czy może lusterko jest źle ustawione? Za każdym razem jak się na nie patrzę to załamuje mi się obraz.

Moze masz szkla z anglika, albo chociaz jedno ?!

Siemka...

Mam dylemat...

Z tyłu w aicie mam boczki skóra nabyłem gdy dokładałem elektrykę na tył...

Teraz wpadł cały środek s-line fotele/kanapa z materiałem speed

Z przodu boczki materiałowe tył skóra....średnia to wygląda...szukać przodu w skórze czy zakładać tył z materiałem speed...

Ja bym zakladal boczki speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Panowie jak wył nawigację w rns-e ?chodzi o mapy aby nie gadała gdy nie chce używać navi.

1) w menu jest opcja

2) wyciągnięcie płyty podobnie pomaga jak w 1 punkcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już odnalazłem, mam jeszcze pytanie

Gdy navi mówi po angielsku ,to muszę zmienić język w zegarach ?czy to mapy winne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ruszy przecież z concert2.

Radio jeśli nie widzi zmieniarki nie aktywuje wejścia.

MUSI być emulator zmieniarki, żeby było ZAWSZE aktywne.

Ten kabel działa z radiami które oprócz/zamiast wejścia na zmieniarkę, mają wejście Aux

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba trzeba mieć RNSa, żeby z tego skorzystać...

NIE jest kompatybilny z następującymi radiami:

AUDI: Chorus II Concert II SYMFHONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie podał, więc możemy przyjąć że chce założyć w fabrycznym radiu... Czy to concert czy chorus.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie podał, więc możemy przyjąć że chce założyć w fabrycznym radiu... Czy to concert czy chorus.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie sorry, nie podałem... mam rns-e led plus zmieniarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, proszę powiedzcie mi czy zestaw hamulców 321 i 288 w b6 zupełnie wystarczy? czy z b7 taki zestaw jest P&P? Generalnie chciałem 345 i 300 z s4 b6 i zacząłem kompletowac ale jednak za drogo...;/ Dlatego chciałem od doświadczonych użytkowników parę wskazówek i odpowiedzi na moje pytanka. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomozcie. zmieniłem zwykłego diesla na bexa w quattro i tak sie trafiło ze jest w pełnym sline i wszystko byłoby ok gdyby nie zawieszenie 1BV ! spękane gumy na wahaczach wiec stwierdziłem że wymienie górne wahacze + gałki + lacznik stabilizatora. czesci zamowilem na allegro bo w koncu pasują do wszystkich typów a4 b6. na forum czytalem no to zawieszenie sport to było -20mm albo -20mm wzmocnione(1bv). czesci sobie lezą w weekend zamierzam wymienić a dzisiaj się dowiaduje zupełnie przypadkiem ze wahacze górne są inne, ze gałki są inne, ze stabilizator inny. To gdzie ja teraz kupię te wahacze skoro na allegro nie ma, a nie widzi mi sie kupować w ASO 5x drożej. W sumie bardzo sztywno nie musi być jak na 1BV a te które kupiłem wyglądają na pasujące. Wymieniał ktoś w 1BV????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...