Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz do Mara4 . On rozbiera auta to może coś będzie miał

Ewentualnie do turzola. Kiedyś to sprzedawał

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos silniczka klimatronika na seel?

Ludzie zyjecie??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Gdzie on jest, albo jak wyglada

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html

Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html

Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka ;)

No to w ASO pod domem mam tą samą cenę, myślałem, że wyrwę używkę taniej ale jest deficyt. Tak samo jak z popielniczką 2 din w kolorze soul...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile może być wart komplet kratek zderzaka? Zmieniłem wszystko na s-line i mi to zalega.

pięć dych mogę dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co to może być ??

Dziwne stuknięcie (12s. i 25s.) przy odpalaniu dochodzące z okolic skrzyni biegów. Podczas ruszania (obojętne czy do przodu czy to tyłu) jest na chwile lekkie stukanie w ok. 1100 tyś.obrotów.

Edytowane przez ?uki28.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile KOSZTUJĄ podkładki pod sprężyny w ASO na tył . Eibach prokit kit. Czy będzie jeszcze jakaś duża różnica w wysokości p+t po ich zastosowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje sie ktos czy grot z kluczyka B6 bedzie sie normalnie dalo przelozyc do kluczyka z B7 i bedzie normalnie spasowany, czy cos bedzie nie teges ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje sie ktos czy grot z kluczyka B6 bedzie sie normalnie dalo przelozyc do kluczyka z B7 i bedzie normalnie spasowany, czy cos bedzie nie teges ?

Z tego co ja wiem to trzeba nowy dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problema....

Po krótce:

AWX po postawieniu na parkingu nie odpalił... Zaciągnęliśmy na warsztat (bez odpalania na lince itd.)

Po sprawdzeniu błędów, okazało się że nie ma ciśnienia paliwa (nie spisałem błędu)...

Wymieniłem pompę pomocniczą, auto odpaliło => myślę sukces. Składam bagażnik w jedną całość, w tym czasie silnik pracuje...

Auto chodzi na jałowym, żeby się rozgrzało, akumulator podładował i tak około 30 minut (zdążyłem poskładać wszystko do kupy

Silnik stanął. Próba odpalenia spełzła na niczym... Tankowanie (bo może pompę trzeba zalać) booster podłączony i kręcone rozrusznikiem... I nic... Auto nie gada... Błędów brak...

Ktoś się z czymś podobnym spotkał? Jakieś pomysły?

Gdzie pompa tandemowa ma "wyjście" na wtryskiwacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jakis konkretny model grotu trzeba kupic, czy to juz gosc w dorabianiu kluczy powinien miec? Bedzie to sie jakos trzymac na takim dorabianym grocie u tych majstrow, czy musi byc tylko ori, zeby pasil elegancko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jakis konkretny model grotu trzeba kupic, czy to juz gosc w dorabianiu kluczy powinien miec? Bedzie to sie jakos trzymac na takim dorabianym grocie u tych majstrow, czy musi byc tylko ori, zeby pasil elegancko ?

Gosciu bedzie mial i wszystko normalnie bedzie sie trzymalo, czasami maja groty z oznaczeniami identyko jak na oryginale.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...