Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak myslicie, co może powodowac słabe podświetlenie zegarów ? Robiłem test vcds-em i elegancko mocno rozjaśnia, oczywiście próbowałem + ,- na liczniku :)

Może czujnik natężenia światła (ten wbudowany w licznik) masz uszkodzony?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopacy jakiej średnicy macie końcówki wydechu przy dwóch lufach ?

Opublikowano

To zależy od zderzaka ale ogólnie to chyba większość pakuje 90mm a do zderzaka S4 100mm

Opublikowano

Dokładka zwykła nie esowa.

Opublikowano

To 90mm daj, nic wiecej.

Opublikowano

Chłopacy jakiej średnicy macie końcówki wydechu przy dwóch lufach ?

Ładuj Ulter 90.Ładnie wygląda

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Siemka...

Mam dylemat...

Z tyłu w aicie mam boczki skóra nabyłem gdy dokładałem elektrykę na tył...

Teraz wpadł cały środek s-line fotele/kanapa z materiałem speed

Z przodu boczki materiałowe tył skóra....średnia to wygląda...szukać przodu w skórze czy zakładać tył z materiałem speed...

Opublikowano

Koledzy skrajne części wkładów luster eliminują martwe pole? Wcześniej miałem lewe szkło z tym paskiem a prawe normalne. Teraz zmieniałem lustra i obydwa szkła są z tymi paskami i za chiny nie mogę się do tego przyzwyczaić, czy może lusterko jest źle ustawione? Za każdym razem jak się na nie patrzę to załamuje mi się obraz.

Opublikowano

Siemka...

Mam dylemat...

Z tyłu w aicie mam boczki skóra nabyłem gdy dokładałem elektrykę na tył...

Teraz wpadł cały środek s-line fotele/kanapa z materiałem speed

Z przodu boczki materiałowe tył skóra....średnia to wygląda...szukać przodu w skórze czy zakładać tył z materiałem speed...

szukaj skóry ,przynajmniej do każdych foteli pasuje

Opublikowano

Pany czy w każdym A4 B7 2.0 tdi powinien być limiter obrotów biegu jałowego? W niektórych próbowałem przegazować na postoju i nie chciało wejść więcej niż 2 tyś obrotów a innych obroty wchodziły wysoko. O co chodzi?


Brat ma teraz 2.0TDI i nie ma tego limitera więc zastanawiam się co jest grane

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Panowie jak wył nawigację w rns-e ?chodzi o mapy aby nie gadała gdy nie chce używać navi.

Opublikowano

Koledzy skrajne części wkładów luster eliminują martwe pole? Wcześniej miałem lewe szkło z tym paskiem a prawe normalne. Teraz zmieniałem lustra i obydwa szkła są z tymi paskami i za chiny nie mogę się do tego przyzwyczaić, czy może lusterko jest źle ustawione? Za każdym razem jak się na nie patrzę to załamuje mi się obraz.

Moze masz szkla z anglika, albo chociaz jedno ?!

Siemka...

Mam dylemat...

Z tyłu w aicie mam boczki skóra nabyłem gdy dokładałem elektrykę na tył...

Teraz wpadł cały środek s-line fotele/kanapa z materiałem speed

Z przodu boczki materiałowe tył skóra....średnia to wygląda...szukać przodu w skórze czy zakładać tył z materiałem speed...

Ja bym zakladal boczki speed.

Opublikowano

Hi

Panowie jak wył nawigację w rns-e ?chodzi o mapy aby nie gadała gdy nie chce używać navi.

1) w menu jest opcja

2) wyciągnięcie płyty podobnie pomaga jak w 1 punkcie ;)

Opublikowano

Ok już odnalazłem, mam jeszcze pytanie

Gdy navi mówi po angielsku ,to muszę zmienić język w zegarach ?czy to mapy winne ?

Opublikowano

Panowie jaki jest koszt ogarnięcia wyjścia aux w naszych A4? I co dokładnie trzeba kupić?

Opublikowano

To nie ruszy przecież z concert2.

Radio jeśli nie widzi zmieniarki nie aktywuje wejścia.

MUSI być emulator zmieniarki, żeby było ZAWSZE aktywne.

Ten kabel działa z radiami które oprócz/zamiast wejścia na zmieniarkę, mają wejście Aux

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hmm, chyba trzeba mieć RNSa, żeby z tego skorzystać...

NIE jest kompatybilny z następującymi radiami:

AUDI: Chorus II Concert II SYMFHONY

Opublikowano

Modelu radia kolega nie podał. :wink: Najlepiej załadowac Yatour i spokój

Opublikowano

Skoro nie podał, więc możemy przyjąć że chce założyć w fabrycznym radiu... Czy to concert czy chorus.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.