Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak taki sam

Edytowane przez greg2505

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzies kiedys wyczytalem ze podgrzewanie lusterek dziala dopiero jak temp spadnie ponizej +5*C

bzdura

Opublikowano

Gdzies kiedys wyczytalem ze podgrzewanie lusterek dziala dopiero jak temp spadnie ponizej +5*C

bzdura

x2.

Działa wraz z tylną szybą.

Opublikowano

Gdzies kiedys wyczytalem ze podgrzewanie lusterek dziala dopiero jak temp spadnie ponizej +5*C

bzdura

Bartek jesteś tego pewien na 100%?

Opublikowano

Poniżej +5st. grzanie działa dłużej.

Zauważyłem też, że nawet jak się przyciskiem na klimie wyłączy grzanie szyby, to lusterka nadal się grzeją i wyłączają się same. Czy to tylko złudzenie? :)

Opublikowano

Wiesz że gdzieś dzwonią, tylko nie wiesz gdzie.

Poniżej 5 st C, włącza się dodatkowa grzałka w nagrzewnicy płynu. Ale to chyba tylko dieslach, które nie miały na wyposażeniu webasto

tapatak napisał z hjułałej p8

Opublikowano

I tak samo jest z ta elektryczną nagrzewnicą w nawiewach (w klekotach)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Bry :kawa:

Opublikowano

Z tym, że ta el. nagrzewnica w dieslach działa tylko gdy jest włączona klima (ECON OFF) :hi:


Dziwne, że ją tylko w smrodach montują, bo przy dużych mrozach (< -10st.C) zauważyłem, że benzynka 2x szybciej się nagrzewa do temp. roboczej (> 80st.C) jak żadne ciepełko nie leci do kabiny przez ten czas. Nagrzewa się wtedy w ciągu 6-7 min. a nie 12-14.

Wiadomo, że sterownik klimy nie dmucha wtedy od razu, dopiero pow. określonej temp. płynu chłodniczego, ale mimo wszystko zauważalnie u mnie czas nagrzewania motoru się wtedy znacznie wydłuża.

Ktoś z Was może wyrzeźbił el. nagrzewnicę w benzyniaku? :mysli:

Teoretycznie da się...

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Wiadomo, ze jak wylaczysz nadmuch, czy dasz na zimny to motor szybciej zlapie temp robocza, w klekocie jest to baaardzo bardzo zauwazalne i odczuwalne, a jeszcze bardziej jak egry pozaslepiane lub powywalane calkiem. ;) trzeba robic, jak w polonezach i chlodnice zastawiac kartonem, albo gumolitem. :D

Opublikowano

Wiadomo, ze jak wylaczysz nadmuch, czy dasz na zimny to motor szybciej zlapie temp robocza, w klekocie jest to baaardzo bardzo zauwazalne i odczuwalne, a jeszcze bardziej jak egry pozaslepiane lub powywalane calkiem. ;) trzeba robic, jak w polonezach i chlodnice zastawiac kartonem, albo gumolitem. :D

Albo sobie biedaki Webasto założyć :grin:

Ps. Spokojnie, mi też zawsze było szkoda kasy na dołożenie tego ustrojstwa :grin:

Opublikowano

A ja szukam i szukam i nie mogę znaleźć w rozsądnych pieniądzach

Opublikowano

No w rozsadnych piniondzach to wiadomo, ze by sie bralo od razu i kazdy by chcial, a tak to chyba z 1500zl trzeba wylozyc.

Opublikowano

Pany kochane...czy w 1.8t da sie wymienić sam termostat czy trzeba wymieniać całość z obudową i czujnikiem?

Opublikowano

Poniżej 5 st C, włącza się dodatkowa grzałka w nagrzewnicy płynu. Ale to chyba tylko dieslach, które nie miały na wyposażeniu webasto

Brat ma B7 2.0tdi z fabrycznym webasto i nagrzewnica elektryczna też tam siedzi

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Pany kochane...czy w 1.8t da sie wymienić sam termostat czy trzeba wymieniać całość z obudową i czujnikiem?

Raczej cięzki temat, bo musiałbyś to jakoś rozpołowić, a nawet jakbyś to zrobił, to jeszcze kwestia poskładania tego tak, by to nie ciekło. PS. Mam takowy z połowy 2015 roku, Behr'a czy jak to się tam pisze. Termostat z obudową. W chińskie raczej bym się nie pchał, kupa roboty jest by to wymienić.

Opublikowano

Poniżej 5 st C, włącza się dodatkowa grzałka w nagrzewnicy płynu. Ale to chyba tylko dieslach, które nie miały na wyposażeniu webasto

Brat ma B7 2.0tdi z fabrycznym webasto i nagrzewnica elektryczna też tam siedzi

B7 troche sie różni od B6, nie wiele ale jednak, instalacja i opcje wyposażenia są inne dla obydwu i może własnie dlatego b7 szło z nagrzewnicą el. i webasto, a b6 już nie miało takiej opcji

Opublikowano

B6 w sednanie i avancie miało za to grzaną przednią szybę w opcji :wink:



Albo sobie biedaki Webasto założyć

Można też pójść w bieda-wersję czyli wrzucenie farelki do środka... :decayed:

Opublikowano

Wiadomo juz jakie sa rozmiary tarcz hamulcowych w nowych A4 B9 ?

Opublikowano

Panowie, przy klemie plusowej w audi jest taka plastikowa obudowa w której jest prawdopodobnie taki blaszkowy bezpiecznik. Wie ktoś jaki? Bo jest cały zaśniedziały, muszę go wymienić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.