Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer zapalniczki składanej pod panel menu?

Edytowane przez RicS3

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.
A co z tym wszystkim co jest w lampie jak się zmoczy? Nic się nie stanie?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zarnik wyjmujesz, a przetwornicy nic sie nie stanie.

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer zapalniczki składanej pod panel menu?

Łap, z takim nr kupowałem swoją

Qdw0rFY.jpg

Opublikowano

:hi:

Pany, pytanie jest. Kupiłem antene dachową usa do sedana na dach. Mocowanie jest na śrubę, ale trzeba wiercić dziurę w dachu. jak ściągnę lampkę podsufitki to na blasze dachu są jakieś znaki gdzie wiercić w dachu ?

Też kolego mam taką US-ke u siebie w sedanie i wygląd jest super, ale przy montażu Rnsa dałem sobie spokój z podłączeniem go do tej anteny, wrzuciłem najprostsza pod deskę i hula. Jak odkrecisz lampkę podsufitki to niestety nic nie zobaczysz przy wierceniu trzeba uważać bo blisko miejsca gdzie powinna być antena idzie wzmocnienie dachu i jak w to trafisz to ciężko będzie ta antene przekręcić.
Opublikowano

O Panie to wypuszczali nawet wersję bez zamków? ;) a ja myślałem że miałem biedę....Ale zamki były, jak go otworzysz to komfort na stół...

Opublikowano

Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.

Ja swoją całą dosłownie wykompałem w wannie :D Moja z racji, że ma mniejsze/chudsze łapki to czyściła klosz przez otwór soczewki, a później całą lampę położyłem i odpaliłem przed nią suszarke i elegancko wyschła :hi:

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer zapalniczki składanej pod panel menu?

Łap, z takim nr kupowałem swoją

Qdw0rFY.jpg

Dzięki, czyli rozumiem, że zwykła składana ze schowkiem nie pasuje pod panel menu?
Opublikowano

apropo zapalniczki, u mnie jest ciągle wciśnięta, nie chce wyjść. Sprawdziłem raz a tam była wtyczka wypięta, ale po wpięciu nic się nie zmieniło, bezpieczników żadnych spalonych nie widziałem, sama w sobie zapalniczka do wymiany bo się zj***ła?

Opublikowano

Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko rozklejenie. Też tak próbowalem i nic to nie dało

Opublikowano

Nie będę rozklejał bo potem zacznie parować a w ogóle każde lampy po klejenie wyglądają potem jak kupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie będę rozklejał bo potem zacznie parować a w ogóle każde lampy po klejenie wyglądają potem jak kupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Więc olej też jej mycie bo też Ci będzie parować jakiś czas :wink:

Opublikowano

apropo zapalniczki, u mnie jest ciągle wciśnięta, nie chce wyjść. Sprawdziłem raz a tam była wtyczka wypięta, ale po wpięciu nic się nie zmieniło, bezpieczników żadnych spalonych nie widziałem, sama w sobie zapalniczka do wymiany bo się zj***ła?

zapalniczka to nic innego jak opornik, ma prawo się przepalić.

Opublikowano

Panowie w jaki sposob mozna by zamocowac te plastikowe listwy progowe i jak najlepiej zdemontowac obecne? Kleic na jakis konkretny model tasmy, czy jak ?

I drugie pytanie - czy w sedanie i avancie te listwy sa takie same ??

Opublikowano

Listwy takie same,kup taśmę 3m 1.1mm ,kleiłem listwy na drzwiach środkową i lotkę,trzyma elegancko

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Czy o cos takiego Ci chodzi? Jak nie to prosilbym o podlinkowanie do konkretnego modelu. :D

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6102915619

Opublikowano

Grube wyprzedaże w firmie tuningowej ;)

https://www.fk-shop.de/

Opublikowano

Czy o cos takiego Ci chodzi? Jak nie to prosilbym o podlinkowanie do konkretnego modelu. :D

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6102915619

tak

Opublikowano

pany potrzebny klosz przedniej prawej lampy, może być do polerki, ale nie połamany i nie zjarany ewentualnie tania lampa do rozebrania, ktoś coś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.