Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kto i za ile ściągnie kod z concerta a4 b7, miałbym tez drugiego concerta do sprawdzenia i ewentualnej naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema ryjce, pytanie. Czym czyścicie plastiki w aucie. Nie mam na myśli ostatecznej konserwacji, tylko pierwsze czyszczenie z największego brudu (kurz, piasek, otarcia od butów na drzwiach i progach, etc...)

Gdzieś słyszałem dwa "domowe" sposoby. Woda + ludwik, lub woda + płyn do płukania ubrań. Ponoć idealnie czyści i powierzchnia jest satynowa, nie świeci się. Testował ktoś z Was ten sposób?

Ja bardzo polecam APC Poorboy's http://showcarshine.pl/felgi/106-poorboys-world-all-purpose-cleaner-do-wszystkiego-silny-koncentrat-gratis-mikrofibra.html

Rozcieńczam w małym naczynku z wodą (proporcje w opisie w linku), pędzelek i można czyścić plastiki i środek auta. Po wyczyszczeniu pędzlem przeczyścić nawilżoną szmatką i mamy czystą, odtłuszczoną i matową powierzchnię.

Po za tym można to wykorzystać do różnych powierzchni w zależności od stopnia rozcieńczenia i na prawdę pomaga nawet na najbardziej zabrudzone miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce, pytanie. Czym czyścicie plastiki w aucie. Nie mam na myśli ostatecznej konserwacji, tylko pierwsze czyszczenie z największego brudu (kurz, piasek, otarcia od butów na drzwiach i progach, etc...)

Gdzieś słyszałem dwa "domowe" sposoby. Woda + ludwik, lub woda + płyn do płukania ubrań. Ponoć idealnie czyści i powierzchnia jest satynowa, nie świeci się. Testował ktoś z Was ten sposób?

APC w stężeniu 1:10 i plastiki jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto i za ile ściągnie kod z concerta a4 b7, miałbym tez drugiego concerta do sprawdzenia i ewentualnej naprawy

Mi wziął 50 zł, ale przyjechałem osobiście . W serwisie chcieli bodajże 150-175 zł. Znalazłem dwie strony internetowe również, które się tym zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

+1 dla zestawu colourlock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

+1 dla zestawu colourlock

Ja np wolę gliptone ma fajniejszy skórzany zapach końcowy http://www.wipers.pl/20,gliptone-gt11-gt12.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliptone wg mnie ma mega ujowy cleaner. Jest gęsty i ciężko się nim pracuje. Zapach odżywki to garbarnia - nie każdemu to odpowiada.

BTW w studiach detailingowych głównie wybiera się colourlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ....po tym jak otworze auto i rnse sie budzi -> wiatrak zaczyna pracowac przez pierwsze 2 min pracuje strasznie głosno.Dzwiek bardzo wysoki (taki a'la ,,swiergot") ....po czym pracuje cicho .....Sytuacja powtarza sie gdy rnse jest juz schłodzone (tzn gdy auto troche postoi nie uruchamiane bądz nie otwierane)

Spotkał sie ktos z czyms takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany może kto chętny 4b23dd61502f11ac13dafb250982995a.jpg

Jak co to pw

za flache biorę
Ok

9bfa2dff2e84a968a3da2544cd2ab4d0.jpg

Takie coś dajesz i bierz!

Aha ino pełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co może być nie tak? W sobotę podłączałem VCDSa i wszystko grało, dziś chciałem sobie sprawdzić to i owo i w 01 ENGINE coś takiego:

kLnzISE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestalo mi swiecic oswietlenie nog, ktory bezpiecznik jest od tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestalo mi swiecic oswietlenie nog, ktory bezpiecznik jest od tego ?

bezpiecznik nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...