Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chetnie sie zdziwie, bo mam takie na aucie i trza by sprzedac ;-)

Edytowane przez JawoR36

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam 2 sztuki

Opublikowano

Panowie,czym różni się kiera s4 od tej z s-lina ?da się to przełożyc

Opublikowano

Panowie jest tu ktos kto sam osobiscie przerabial na bixy z B8 zwykle lampy H7 ??

Opublikowano

Panowie jest tu ktos kto sam osobiscie przerabial na bixy z B8 zwykle lampy H7 ??

Podepnę się pod pytanie :decayed:

Opublikowano

Panowie jest tu ktos kto sam osobiscie przerabial na bixy z B8 zwykle lampy H7 ??

Podepnę się pod pytanie :decayed:

Gwerty przerabia.

Opublikowano

Wiem kto przerabia, ale zapytalem kto sobie sam osobiscie przerobil i moglby co nie co doradzic, podpowiedziec, ew podeslac pare fotek :)

Opublikowano

ja przerabiałem

Opublikowano

Panowie,czym różni się kiera s4 od tej z s-lina ?da się to przełożyc

z jakiego s4? b6 b7 b8?

Opublikowano

Panowie,czym różni się kiera s4 od tej z s-lina ?da się to przełożyc

z jakiego s4? b6 b7 b8?

no b6,jest ona chociaż grubsza, czy nie warto sie w to bawić dla znaczka ;)

Opublikowano

Panowie,czym różni się kiera s4 od tej z s-lina ?da się to przełożyc

z jakiego s4? b6 b7 b8?

no b6,jest ona chociaż grubsza, czy nie warto sie w to bawić dla znaczka ;)

Tylko znaczek, +5 pkt do prestiżu na zlotach, +15 pkt do mocy, +10 pkt do własnego ego. Uwzględniając cenę 2/10 w ogólnej skali. Szkoda hajsu, zamiast tego można kupić kilo naklejek mocy lub kołpaki z Biedry, one za to dają +50 pkt do ekonomii :decayed: Jak już zmieniać kierę, to chociaż na B7.

Opublikowano

dzieki za wylewną odpowiedz i odpowiednie na kierunkowanie :wink:

Powiedzcie mi do el szybek z tyłu oprócz rzeczy oczywistych widocznych gołym okiem(boczki,silniczki,uchwyt z guzikami kierowca) co bede jeszcze potrzebował ;)jakies dodatkowe przekazniki? gdzieś czytałem ze ktos to ogarniał kkam czy akjam1

moduł mam BA, pakiet oswietlenia nóg,el szyby z tyłu(lub korby)

Opublikowano
Opublikowano

Panowie jaki klucz potrzebuje zeby odkrecic srube kierownicy w a4 b6 ????

P.S.Kiera multifunkcja

Opublikowano

Spline 12 zewnętrzy

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Panowie w VCDS Lite zakoduje tempomat? Co sobie zapisać żeby po założeniu nie było psikusa?

Opublikowano

Panowie w VCDS Lite zakoduje tempomat? Co sobie zapisać żeby po założeniu nie było psikusa?

Zakodujesz. Przede wszystkim spisz sobie kodowanie pompy ABS bo przy kodowaniu na nowo trzeba sie posiłkować kodami PR hamulców zastosowanych w aucie, a nie każdy ma książke serwisową, o wlepce z kodami nie wspominając :)

Opublikowano
Ok,dzięki przynajmniej juz wiem ze sam tego nie podłacze[emoji23]
Opublikowano

Koledzy szybkie pytanie bo klapa bagażnika już do mnie idzie (w kolorze rzecz jasna z lotką :decayed:) a chciałbym przy okazji zmienić mechanizm wycieraczki bo mój przy podawaniu płynu do spryskiwacza zalewa mechanizm a nie szybę :facepalm: i muszę to zmienić bo mnie to denerwuje, a i przy okazji zmienić wycieraczkę na taką z Q5 i czy ta podejdzie? http://allegro.pl/audi-q5-silniczek-ramie-wycieraczki-tyl-i6590997335.html Przyznaje się że nie wiem jaki mam numer oem mechanizmu ale według alle jest to na pewno 8E9 955 711 literki końcowej nie znam na alle są aukcje z literką C lub B a z Q5 jest E. Jakaś jest różnica w mocowaniu? Będzie pasić?

Opublikowano

Jednak udało mi się zakodować i założyć tempomat :)

Edytowane przez damian92x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.