Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie można gdzieś dorwać nową pompę paliwa (ta w baku lub koło baku) 1.9TDI b6 AVF nr pompy  89072138 bo szukam i tylko używki. Lub jakiś owy zamiennik ?

Opublikowano

Mam pompe z awx a z calym zbiornikiem nawet [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mnie też w 2.0 B pompa paliwa siadla, na fakturze 150zl i pewnie nowa

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potrzebuje nową. Nie moge znaleźć mechanik twierdzi ze tylko regenerowana albo nowa z serwisu. Dlatego was pytam czy ktos moze kupowal ostatnio jak tak to za ile gdzie i czy ori czy zamiennik

Opublikowano

Siemano......idzie zima, a w domu dwa ropniaki. Polecacie jakieś urządzenie rozruchowe? Jest tego trochę na necie, ale pewnie nie wszystkie dwulitrowego diesela zakręcą.

Opublikowano

 

43 minuty temu, grzes283 napisał:

Siemano......idzie zima, a w domu dwa ropniaki. Polecacie jakieś urządzenie rozruchowe? Jest tego trochę na necie, ale pewnie nie wszystkie dwulitrowego diesela zakręcą.

Wszystko zależy od stanu akumulatora, ja 3.0 tdi w tamta zimę paliłem z Seicenta, dobry kabel i już 

widzialem ze teraz są modne tzw. boostery, powerbanki, ładujesz go w domu i bierzesz do auta, jest przenośny, Np gdy pod blokiem potrzebujesz odpalić, słyszałem dużo dobrych opini, i nawet to działa także jak tylko się na własne oczy przekonam zdam relacje :)

 

Zobacz ofertę: B&D STARTER BOOSTER 350A ROZRUCH POWERBANK
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6952700686

Zobacz ofertę: PROSTOWNIK ROZRUCH POWERBANK AKUMULATOR 400A USB
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7018957148

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

 

Wszystko zależy od stanu akumulatora, ja 3.0 tdi w tamta zimę paliłem z Seicenta, dobry kabel i już 

widzialem ze teraz są modne tzw. boostery, powerbanki, ładujesz go w domu i bierzesz do auta, jest przenośny, Np gdy pod blokiem potrzebujesz odpalić, słyszałem dużo dobrych opini, i nawet to działa także jak tylko się na własne oczy przekonam zdam relacje :)

 

Zobacz ofertę: B&D STARTER BOOSTER 350A ROZRUCH POWERBANK
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6952700686

Zobacz ofertę: PROSTOWNIK ROZRUCH POWERBANK AKUMULATOR 400A USB
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7018957148

Dzięki ogarne na spokojnie

Opublikowano
No to zobaczymy [emoji4] znaleźć już mi się udało [emoji6] ty masz avusy II czy III? Bo się zastanawiam czy pod dwójki wejdzie hebel 330 z tyłu? :co:

3’ki ;)
Opublikowano

Koledzy ile mogę wołać za rns-e led?

Opublikowano
Koledzy ile mogę wołać za rns-e led?
Za 1000 zł wezmę :) +kw
Opublikowano
2 godziny temu, RicS3 napisał:

Koledzy ile mogę wołać za rns-e led?

A ja 1100 :wink:

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

śmieszki:D za tyle to zwykły rns-e chodzi w tej chwili

Opublikowano
Koledzy ile mogę wołać za rns-e led?

To zależy w jakim stanie ale wydaje mi się ze cena od 1800 do 2100 będzie zadowalająca [emoji16] kwestia tego jak Ci się spieszy ze sprzedażą i jaki stan [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Potrzebuję manetki od tempomatu do B6. Stan obojętny. Ważne by działała. 

Opublikowano
2 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

Potrzebuję manetki od tempomatu do B6. Stan obojętny. Ważne by działała. 

Mam ładne sprawne za 40zł

Opublikowano

Tez mam manetki 

Opublikowano

A za ile z wysyłką do Gdyni ? Potrzebuję do czwartku najlepiej. W sobotę montaż, a robię tu u kogoś i innego terminu nie będzie. Może na priv napiszcie oferty

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

50 po przelewie

Opublikowano
5 minut temu, rafi10612 napisał:

50 po przelewie

Pakuj. Manetka rozumiem, że taka sama we wszystkich modelach ? Sprawna w 100% ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.