Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z racji, że nasz kolega Grzanek ma za dużo "siły" kupię klamkę do otwierania maski w dobrej cenie.... :wallbash::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

cool mam taka kiere bezowa/bananowa z MF i poducha :) chyba gdzies mam fote nawet na komorce :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 23:32_________________________________________________A ch$j d*pa mam 4 ramiona taka bezowo/bananowa MF z poduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolicz jakies 400zl(minimum) poducha i juz masz kiere :decayed: troche chyba za droga jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Szykuje sie do kupna B szósteczki i stąd moje zainteresowanie/ pytanie :)

Audi nie jest mi obce bo mam już b5 ale nastał czas na coś nowszego :decayed: więc co powiecie o zestawieniu 1.8T Q tak z 2001-2002? Czytałem wiele ale chce znać opinie użytkowników.

To jak pomożecie? :>

dobry egzemplarz będzie trochę kosztował nie ma co się łudzić na jakie kolwiek ogłoszenia typu "Okazja"

Na to jestem przygotowany ale chodzi mi o opinie typu awaryjność, dostępność części lub coś w ten deseń. Wiem że to wszystko moge znaleźć w necie ale chodzi mi o opinie użytkowników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Szykuje sie do kupna B szósteczki i stąd moje zainteresowanie/ pytanie :)

Audi nie jest mi obce bo mam już b5 ale nastał czas na coś nowszego :decayed: więc co powiecie o zestawieniu 1.8T Q tak z 2001-2002? Czytałem wiele ale chce znać opinie użytkowników.

To jak pomożecie? :>

dobry egzemplarz będzie trochę kosztował nie ma co się łudzić na jakie kolwiek ogłoszenia typu "Okazja"

Na to jestem przygotowany ale chodzi mi o opinie typu awaryjność, dostępność części lub coś w ten deseń. Wiem że to wszystko moge znaleźć w necie ale chodzi mi o opinie użytkowników :wink4:

Napisz do mojego kumpla grzes1150 on taki siliczek ma :) Podpowie ci na co zwrocic uwage w tym motorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce sprawdzic czy jest rypniety sensor airbag ,chce przełożyć sprawny sensor do auta kolegi, jezeli sensor ma takie same oznaczenia i kodowanie jest takie samo to moge to bez problemu zamienic??

Gdzie dokładnie sprawdza sie kodowanie sensora, czy sensor znajduje się pod ręcznym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchdzisz w AIR BAG 15 Sterownik jest w okolicach recznego ale musisz sciagnac tunel aby do niego sie dostac .

Coding

Standard (Rest of World): Front Airbags/Front Side Airbags/Front Seatbelt Tensioners/Head Airbags

0010602 = Standard

0010702 = Standard + Rear Side Airbags

0011602 = Standard + Key Switch for Passenger Airbag Deactivation

0011702 = Standard + Rear Side Airbags + Key Switch for Passenger Airbag Deactivation

Standard (North America): Front Airbags/Front Side Airbags/Front Seatbelt Tensioners/Head Airbags

0010605 - Standard + 2 Rear Seatbelt Tensioners

0010705 - Standard + 2 Rear Seatbelt Tensioners + Rear Side Airbags

0010607 - Standard + 3 Rear Seatbelt Tensioners

0010707 - Standard + 3 Rear Seatbelt Tensioners + Rear Side Airbags

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem, ale dzieki na pewno sie przyda potomnym :notworthy:

ja mam u siebie sterownik o nr 8E0 959 655 i kodowanie 0010602, czyli jak u kumpla mam takie same parametry to przekładam i wszystko powinno byc ok?

ile czasu zajmuje zdjecie tunela, trzeba wyciagac fotele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki... W swoich profilach macie teraz możliwość wybrania wariantu skrzyni biegów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...