Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

szansa zawsze jest, bo w końcu tylko mały odsetek popaprańców napala się na zderzaki S, S-line i inne duperele do A4:decayed:

Ja już się wyleczyłem z tego, mam inne priorytety i czasem tylko dla sportu coś mogę zapuścić lub akurat sam czegoś potrzebuje ;)

Wole dać szansę innym dlatego czasem tutaj coś zarzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

szansa zawsze jest, bo w końcu tylko mały odsetek popaprańców napala się na zderzaki S, S-line i inne duperele do A4:decayed:

Ja już się wyleczyłem z tego, mam inne priorytety i czasem tylko dla sportu coś mogę zapuścić lub akurat sam czegoś potrzebuje ;)

Wole dać szansę innym dlatego czasem tutaj coś zarzucę ;)

:oklasky::oklasky::oklasky::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta każdemu polecam sie przesiąść na ebay. Nasz allebazar to kpina przy ebay. Zrozumie ten kto chociaż raz przeprowadził tam transakcje i otrzymał przesyłkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta każdemu polecam sie przesiąść na ebay. Nasz allebazar to kpina przy ebay. Zrozumie ten kto chociaż raz przeprowadził tam transakcje i otrzymał przesyłkę ;)

ja kupuję i sprzedaję czasem-tylko na Ebay'u-płatność paypal'em i nigdy większych problemów z wysyłką, czy przekazem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany prosze o podpowiedz w ktorej grupie na vag-u jest podglad na czujnik polozenia pedalu sprzegla w 1,8T ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany prosze o podpowiedz w ktorej grupie na vag-u jest podglad na czujnik polozenia pedalu sprzegla w 1,8T ??

w silniku - wartości mierzone i chyba kanał 6 jeżeli się mylę ktoś poprawi

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta każdemu polecam sie przesiąść na ebay. Nasz allebazar to kpina przy ebay. Zrozumie ten kto chociaż raz przeprowadził tam transakcje i otrzymał przesyłkę ;)

No, licytowałem MCE i koleś zamknął aukcje, bo... BO TAK :facepalm:

Audi A4 8E B6 Bordnetzsteuergerät 8E0907279F Bordnetz Modul | eBay

sk...syn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta każdemu polecam sie przesiąść na ebay. Nasz allebazar to kpina przy ebay. Zrozumie ten kto chociaż raz przeprowadził tam transakcje i otrzymał przesyłkę ;)

No, licytowałem MCE i koleś zamknął aukcje, bo... BO TAK :facepalm:

Audi A4 8E B6 Bordnetzsteuergerät 8E0907279F Bordnetz Modul | eBay

sk...syn.

dostał ofertę w innym serwisie, tak mi napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Właśnie przeczytałem wszystko ze cztery strony do tyłu i chciałbym nawiązać do nie których wypowiedzi odnośnie tych tylnych zderzaków S4 B6 do sedana. Jak mi ktoś pokaże aukcję/ofertę sprzedaży tylnego zderzaka S4 B6 do sedana za 300zł to sam osobiście za niego zapłacę i sprezentuję.

Za takie zderzaki essy to lekko ponad tysiaka wołają a nawet ostatnia widziałem za prawie dwa poszedł. Jeżeli pojawia sie na jakiej kolwiek aukcji to jest to dosłownie parę godzin jak nie minut i już znikają . Żeby kupić za 300zł to trzeba mieć naprawdę wielkie szczeście. Programy o których pisał wcześniej turzol też mi są znane , chociaż nie są takie dokładne jak jest w opisie ale juz parę razy udało mi się złowić coś za śmieszne pieniądze. Ale zderzaka tylnego od essy za 300zł do sedana nie widziałem.

Więc kolega który rzucił ofertę że sprzeda tylny zderzak od essy do sedana za 300zł albo nie wie co sprzedaje albo poprostu chciał zwrócić na siebie uwagę . Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Właśnie przeczytałem wszystko ze cztery strony do tyłu i chciałbym nawiązać do nie których wypowiedzi odnośnie tych tylnych zderzaków S4 B6 do sedana. Jak mi ktoś pokaże aukcję/ofertę sprzedaży tylnego zderzaka S4 B6 do sedana za 300zł to sam osobiście za niego zapłacę i sprezentuję.

Za takie zderzaki essy to lekko ponad tysiaka wołają a nawet ostatnia widziałem za prawie dwa poszedł. Jeżeli pojawia sie na jakiej kolwiek aukcji to jest to dosłownie parę godzin jak nie minut i już znikają . Żeby kupić za 300zł to trzeba mieć naprawdę wielkie szczeście. Programy o których pisał wcześniej turzol też mi są znane , chociaż nie są takie dokładne jak jest w opisie ale juz parę razy udało mi się złowić coś za śmieszne pieniądze. Ale zderzaka tylnego od essy za 300zł do sedana nie widziałem.

Więc kolega który rzucił ofertę że sprzeda tylny zderzak od essy do sedana za 300zł albo nie wie co sprzedaje albo poprostu chciał zwrócić na siebie uwagę . Tyle w temacie.

:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta każdemu polecam sie przesiąść na ebay. Nasz allebazar to kpina przy ebay. Zrozumie ten kto chociaż raz przeprowadził tam transakcje i otrzymał przesyłkę ;)

No, licytowałem MCE i koleś zamknął aukcje, bo... BO TAK :facepalm:

Audi A4 8E B6 Bordnetzsteuergerät 8E0907279F Bordnetz Modul | eBay

sk...syn.

Wklejałem pare dni temu namiary na MCE z F za 230zł z wysyłką także nie ma co po ebayach szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO

Kolego z takim podejściem do tematu ,to jestem ciekawy jak będziesz miał problem - czy ktoś Ci pomoże :whistling:

w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

A Ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO

Pomylić się każdy może ja potrafiłem się przyznać do błędu. Pewnie nie czaje nic o audi ale daje dużo spamu .

Zaczekam tylko jak będą lamenty przy wpłatach $$$ i .... nie będę mówił hop :hi:

coś sugerujesz i po czym wnosisz? bo chyba się rozbujałeś z tą insynuacją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy

po tej wypowiedzi wnioskuję, że ty wiesz wszystko najlepiej i nie potrzebujesz niczyjej porady i pomocy, więc po co w ogóle tu jesteś? Zalogowałeś się, bo masz coś do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi

a ty się gówno znasz na ortografii.

sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i gówno czaisz temat oooo

po 1 to może nie kolego bo wg mnie nie znacie się więc powinieneś mu mówić przez PAN..

po 2 jak już coś piszesz i jesteś tak wszechwiedzący to powinieneś być na tyle inteligentną osobą, żeby nie robić takich BYKÓW!

po 3 nie wiem czy wiesz, ale posty nabijane są w dziale technicznych zatem młody musi mieć jakąś wiedzę na ten temat skoro ma ich tyle..

w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy

po tej wypowiedzi wnioskuję, że ty wiesz wszystko najlepiej i nie potrzebujesz niczyjej porady i pomocy, więc po co w ogóle tu jesteś? Zalogowałeś się, bo masz coś do sprzedania?

dokładnie, a może zalogował się, żeby sobie jakąś furmankę wypatrzeć i pociągnąć na wędkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...