Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem znad morza (400km) ale już myślałem, że mi się nie uda - w pewnym momencie podczas przyspieszania zaczęło trząść budą, lewarek zmiany biegów trzęsie się jak galareta (tylko przy przyspieszaniu, przy odpuszczeniu gazu jest ok), z komory silnika dochodzą delikatne odgłosy, z kilometra na kilometr nasilało się - poducha pod silnikiem czy się mylę?

stawiałbym na poduche od skrzyni. sam juz taka wymieniałem, a ostatnio wpadł mi kamyczek i sie zaklinował:grin: myslałem ze znowu poducha padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no taa chlopaki w robocie mi dowalaja, ze bede na legalu ziolo wciagal ale we krwi potem i tak bede mial...jakies aluzje..moze nie znajdzie sie taki by mnie wyslac na badania, na szczescie w kwietniu mialem okresowe i 3 lata mam z glowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach :P

za rok w wakacje mozemy pomodzic razem przy wodeczce:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku :) no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku :) no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka :)

no to porezamy sobie watroby:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem do żywych :decayed: siema :grin:

powiedział grabarz :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foto czarna alcantara tak wygląda:wink:

luknij u laki83 http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-avj-czarna-new-mods-still-progress-99202/

Wiem że na foto wychodzi jaśniej bo mam u siebie,ale w aukcji jakoś całe boczki wydają się szare,no ale może tak wyszło na zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem do żywych :decayed: siema :grin:

powiedział grabarz :nabijasie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zostałem skłoniony do picia alkoholu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zostałem skłoniony do picia alkoholu:facepalm:

nie chce widzieć tego wierconego ambiente :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej ile trzeba zapłacić za kompl wachacze przód do passata b5fl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie śruby zabezpieczające polecacie ? Jakiś dobry sklep na allegro ? Dostane dwie z dłuższym gwintem a dwie normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...