Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

btw moje auto będzie na sell, szukam Q :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

btw moje auto będzie na sell, szukam Q :kox:

a kto to kupi :decayed: :decayed: :decayed: na chyba że z zestawem naprawczych :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu łącznie z rozrządem wszystko jest porobione na świeżo :wink: u mnie na wsi to trzech mnie molestuje łącznie z szwagierką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstaw sobie Q i woź sie tą maszyna :) koszt to ok 2tysie i masz full kpl pod mod dokladki Q

wysłane z Galaktycznej S5

A na sprzedazy 2.5tdi to traci sie w hoooj chyba, ze trafi sie jeleń co poleci na wyglad i wyposazenie a nie poczyta o silnikach :) btw jak masz kupcow z wioski to pusc ktoremuś, chyba że wszyscy mało chcą dać lub obawa jest, że miejscowy kupiec przyjdzie kiedys i z zemsty narobi biedy w podziece za fure :D

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie pieprzyć z wstawką poza tym w VINie też inaczej to wygląda. Na temat silnika nie chce mi się z nikim dyskutować, w szczególności, gdy bazuje tylko na opiniach osób trzecich. Wyglądu to to nie ma, ale technicznie jest doprowadzona tak o :good: i wiem, że pierwszy kto przyjedzie to zabierze, z resztą mam manie że nie sprzedam auta z wadami... No i młodsze coś chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No i młodsze coś chcę.

Ale chociaż 6 lat młodszego

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B7 się nie wysram raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu łącznie z rozrządem wszystko jest porobione na świeżo :wink: u mnie na wsi to trzech mnie molestuje łącznie z szwagierką :grin:

Nie no przecież gdziesz bym śmiał tak oczerniać twojego furacza. Jak wszystko jest na tip top to tylko czekać na kupca. Ja na temat tego silnika nawet sie nie wypowiadam bo mam tylko wiedzę teoretyczną - czyli to co wyposują po forach. Ale z tego co zauważyłem to jest też garstka ludzi którzy chwalą tą motorownie , wiec coś musi w tym być.

Jak kto dba tak ma !!!!

:good::wink::grin:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 2.5 i złego słowa nie powiem chociaż podobno każdy swoje chwali.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411

Naciapane z Zetki

Mam takie ponad 2 lata świecą bdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411

Naciapane z Zetki

Mam takie ponad 2 lata świecą bdb
Dzięki.jutro robię zakup :-D

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

też 2.5, czy inna motorownia tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

też 2.5, czy inna motorownia tym razem?

tylko V6TDI, zobaczymy tylko w jakiej budzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój miałem 2,0tfai w uk dziękuję bardzo za ten shit. dzisiaj chwile była na mobilach sline w Twoim kolorze i moich wymaganiach za 2k ojro kopnięta w ryj na spasie, będę polował jak mi jeden temat wejdzie po świętach :)

Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło)

Więc szybkie pytanie jest takie:

Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/

Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać

Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?

Mam listwy sline w swojej sklejone na klej do szyb, a były w dwóch częsciach. Ogólnie są oryginalnie zgrzewane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...