Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Przejezyczenia bywaja grozne w skutkach :D

To masz w tym temacie tez numer panelu z przyciskiem MENU. Trudno dostepny ,wiem bo szukalem ale z tego co wiem to dwa na forum jakis czas temu sie obijaly . W ASO cos ponad 200 zl jak dobrze pamietam

Heheh, w ogóle myślisz, że jest korzyść z montażu takiego panelu z przyciskiem menu? Bo tak to generalnie sterowanie navi odbywa się z kierownicy multifunkcyjnej a to byłby kolejna rzecz chyba do tego samego?

A i przy okazji, przerabiał ktoś z Was lampy xenon na bixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panel Menu badz Navi nie sluzy do sterowania nawigacja czyt RNS-E

To do czego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel Navi do malej nawigacji w zegarach a panel Menu do webasta,ukrytego menu w liczniku

czyli sam panel mi zbędny a w tym ukrytym menu w liczniku co można zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanko bo siedzę w aucie. W lusterku fotochrom w kostce 6 pinowej 6ty pin łączy się z 1 pinem lampki podsufitki, co powinno być na 1 pinie w lampce?,co daje podłączenie tego pinu i jaki tam idzie sygnał?

rozjaśnianie lustra przy zapaleniu lampki wnętrza. możesz też to dać do MCE pin 19 wtyczki szarej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy w instalacji Low jak w pinie 1 lampki nie ma kabelka to idzie to gdzieś podłączyć aby działał fotochrom i ew gasiła go lampka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

to co masz tam wsadzone???

co do przeróbek lamp to qwerty robi takie bajery :wink:

:eusathink: jeśli nik pomyliłem to chłopaki poprawcie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RicS3 - z tego co widziałem to nie jeden przerabiał, nawet zwykłe H7 robią na Bixy. A co, już Ci się Twoje znudziły ?

Wiem ale zastanawiam się czy dużo roboty z tym, czy lepiej kupić ori bixy i wtedy wsadzić tylko soczewki na adapterach.

W ogóle kto jeszcze na forum przerabia lampy? I oczywiście jest godny polecenia?

Nie tyle mi się znudziły co barwa dziennych mi nie pasuje, jest zbyt niebieska i wali mi to wiochą jakoś.

to co masz tam wsadzone???

co do przeróbek lamp to qwerty robi takie bajery :wink:

:eusathink: jeśli nik pomyliłem to chłopaki poprawcie mnie

wsadzony mam pasek led z a6 c6 ale ledy wymieniłem na inne i trochę skłamane było trochę z barwą bo w rzeczywistości świeci bardziej na niebiesko niż biało.

A ktoś poza gwerty? Obecne lampy przerabiał mi on, ogólnie ok ale nie byłem zadowolony tak do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chlopaki, bylem pare dni temu u Kaja... na małym reżanku okazalo się, że tylny czujnik pod samopoziomowanie lamp, który założyłem, był walnięty. Pytanko mam czy miałby 9ktoś z Was taki czujnik sprawny oczywiście. Szukam też zbiornika pod spryski lamp. Najlepiej caly ten duży z małym bo miałem tylko ten mały i okazało się, że do mojego nie da się go przyczepić.

Mała fotka z reżanka

c2650b19a24a0507958d9b55d588d08d.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chlopaki, bylem pare dni temu u Kaja... na małym reżanku okazalo się, że tylny czujnik pod samopoziomowanie lamp, który założyłem, był walnięty. Pytanko mam czy miałby 9ktoś z Was taki czujnik sprawny oczywiście. Szukam też zbiornika pod spryski lamp. Najlepiej caly ten duży z małym bo miałem tylko ten mały i okazało się, że do mojego nie da się go przyczepić.

Mała fotka z reżanka

c2650b19a24a0507958d9b55d588d08d.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

A co tam rezaliście ciekawego? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie miało być BOSE, fotochrom wew i zewn, PDC przód tyl i samopoziom. Przy robocie wyszlo jeszcze to i tamto dalismy rade w jeden dzień i kawałek nocy. Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Takie są rezania u Kaja :grin:

Znam to... :D

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Takie są rezania u Kaja :grin:

Znam to...

cisne lajka sto razy :grin: na pocieszenie Wam powiem: na jutro mam 2x BOSE, el szyby tył, 2x BT i dekory w LEDach...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest pieknie... Karol w zywiole. Ale jutro masz pogode mega[emoji1] te parenascie godzin w -5 stopniach ostatnio do dzisiaj mi wychodzi[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...