Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podrzuci ktos numer tych naklejek BOSE na maskownice głosników ;)


I druga sprawa jakis czas temu byl temat o kleju a akurat potrzebuje klej mocny ,najlepiej barwy czarnej . jaki wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A jakis dokladnie ?

Druga sprawa to te naklejki BOSE na maskownice . Bylem dzis w aso i nie udalo sie znalezc numeru tej naklejki. Moze ktos ma numer i podrzucilby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elita

Ma ktoś może zestaw naprawczy bo ciepłe nie idzie

0a15e4f6467d4a23ddf749ae7ea2e64d.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakis dokladnie ?

Druga sprawa to te naklejki BOSE na maskownice . Bylem dzis w aso i nie udalo sie znalezc numeru tej naklejki. Moze ktos ma numer i podrzucilby ;)

To nie występuje chyba jako osobna naklejka tylko jako cała maskownica ze znaczkiem http://allegro.pl/blenda-maskownica-glosnika-audi-a4-b6-b7-bose-lt-i5815841329.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne blendy bose mają wgłębienie na znaczek, a zwykłe są całkowicie płaskie. Nawet jeśli są takie naklejki to nie będzie takiego efektu jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maskownice pod ten znaczek ale są wytarte i chce zmienić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taśmie. Wiem bo to wyciagalem. Niestety nie ma numeru na tym a Google pokazuje coś innego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie uśmiecha mi się kupować całych maskownic po 50 zł za sztukę bo potrzebuje tylko te naklejki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy można zmienić reakcję pdc na odległość od przeszkody? W sensie żeby zmniejszyć odległość od obiektu przy którym pojawia się ciągły dźwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań :

1. Silnik dość długo mi się grzeje, ale mechanik nie daje mi 100% , że to termostat jest przestrzelony i zastanawiam się czym grozi taka jazda ?

2. Mam u siebie zamontowaną skrzynię z 2.0 ALT :/ czym to grozi ? :)

3. Wycieraczki przednie szorują i delikatnie buksują wiecie co można na to poradzić, bo jest to irytujący dźwięk i nie zbierają tak jak trzeba. Same pióra Boshowskie

4. Macie jakiś pomysł na mocowanie zakupów w Avancie, bo mam dość , że siatki mi latają po całym bagażniku :/

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz diesla, to to ze dluzej Ci sie bedzie nagrzewal przy obecnych temperaturach jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz diesla, to to ze dluzej Ci sie bedzie nagrzewal przy obecnych temperaturach jest normalne.

Nie. PB + LPG. Miałem wcześniej diesla to była masakra. Praktycznie non stop piździawa w aucie, bo głównie małe odcinki robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 3. Zmien na AERO . Tez mialem zwykle ,piora BOSCH a bylo to co u ciebie . Nie raz szyba byla mokra a szuraly jakby po suchej jezdzily. Na aero jest cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 3. Zmien na AERO . Tez mialem zwykle ,piora BOSCH a bylo to co u ciebie . Nie raz szyba byla mokra a szuraly jakby po suchej jezdzily. Na aero

Dzięki. Jak zima się skończy to będę szybę wymieniał, bo pęknięcie mam i się powiększa to od razu wymienię wycieraczki. Strasznie irytujący jest ten dźwięk aż nie chce się używać ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten bol. Mi na koniec srodkiem nie zbieraly az peklo mocowanie piora

Najgorsze, że akurat po stronie kierowcy działa najgorszej :/ Niedawno spryskiwacz też mi po stronie kierowcy nie działał i to był hardcore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat piór do wycieraczek

bierz Valeo (3 zimę u mnie, bosche piszczały jak szalone), sprawdź czy ten model dokładnie

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-audi-a4-a6-seat-exeo-550-550-i5899439823.html

dla przypomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP dzięki !

Temat wycieraczek zamknięty. Dam znać jak wymienię jaka różnica, a możecie z resztą pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...