Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakaś rurka pękła :) standard. Ja zrobiłem z kolanka od zlewu zaślepke do tipa od razu z wentylem ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Taka koncowka do badania szczelności to podstawa, ja mam z nierdzewki wyspawaną, ale że nie mialem juz daaawno (tfu tfu) problemow to nie wiem gdzie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde muszę sobie ogarnąć taką. A jak się ja zrobi to jak się uszczelnia ją na tipie na czas badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, koledzy do zderzaka z s4 b6 lepiej podejdą ultery 100 czy 90? kto ma jakie? i zastanawiam się np nad modelem ulter N1-90 i N1-91 bardziej wizualnie wydawały by się te drugie ale chciałbym porady od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Biore 90 ale te N1-91. Dodam zdj mysle w tym tyg ogarne.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho.77 w Giżycku do odebrania ;-)

Wychodzi że do avanta z awx trzeba kupować springi z 1.8T??? Ech ;-)

Za tydzień kończę kurs i po powrocie zamienię podkładki z przodu. Jak nie dalej będzie krzywo to wrzucę podkładki z tyłu...

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz sobie gwint i wysokosc sobie ustawisz, jak Ci sie tylko bedzie podobalo, a naprawde nie jest strasznie na tym. Ostatnio mialem okazje jechac autem na 1BV to w porownania do mojego 1BE + H&R lub gwintu Fk, ktory teraz siedzi to stwierdzam, ze BV to bardzo beton !! A jazda na tym gwincie jest bardzo przyjemna na 225/40R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłem już Eibach i jestem zadowolony z właściwości jezdnych.

Tylko te wysokości...

Ma ktoś nr części podkładki sprężyny przód do b5? Nie mogę znaleźć a etki nie mogę odpalić na telefonie...

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przestała mi działać klimatyzacja. Jechałem usłyszałem że coś zawyło / zagwizdało i po chwili zorientowałem się że klima przestała działać.

Myślałem że padło, zerwało się sprzegiełko kompresora klimatyzacji. Po dobraniu się do kompresora okazało się że wszystko jest na swoim miejscu, sprzegiełko jest OK ale są starte zęby na wieloklinie od tarczki sprzęgiełka klimatyzacji. Poniżej foto.

CAM03335.jpg

Dodam, że wirnik sprężarki obraca się lekko, bez oporów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną wytarcia zębów???

Czy macie sprawdzonego sprzedawce u którego można kupić nową tarczę sprzęgła sprężarki klimatyzacji?

I jeszcze czy ma ktoś schemat jak powinna być złożona ta tarczka ze sprzegiełkiem. Konkretnie chodzi mi o to że u mnie ta tarczka była przykręcona śrubą do wirnika a pod tą śrubą były 2 podkładki i nie wiem czy te podkładki powinny tam być czy ktoś grzebał coś i dołożył je tam w jakimś celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do tych co zmieniali u siebie listwy progowe.... macie jakiś sposób na ich w miarę bezbolesne odklejenie? można je jakoś podciąć czy coś?......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam sie za b6 w pełnym s-line i 1.9 130 najelpiej, do 20 tysi idzie kupić coś ładnego?

Edytowane przez niziol13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do tych co zmieniali u siebie listwy progowe.... macie jakiś sposób na ich w miarę bezbolesne odklejenie? można je jakoś podciąć czy coś?......

Które listwy boczne dolne czy te co są w połowie drzwi

naciepane z GT-I9195

Panowie rozglądam sie za b6 w pełnym s-line i 1.9 130 najelpiej, do 20 tysi idzie kupić coś ładnego?

Jeśli chcesz kupić coś takiego to raczej dołożyć będziesz musiał z 7 tyś

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie żółte kostki od airbagu pod fotelem kierowcy są takie same ? To ich numer 8D0971969 Chodzi o placki najzwyklejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezacze kto mi powie czy w B5 też był zawias 1be?

Jeśli tak,to jakby komu zaległy w garage takie springi niepotrzebne do 1,8 to bym przygarnoł :wink:


Potrzebuje przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arturku

Wiec jakby komuś coś takiego leżało to na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Te listwy się wysówa kolego

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...