Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no to doczekaliśmy się pierwszego Cabrio w Divisionie :kox::brawo:

Już, to szybko poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie skoro sa takie problemy kontaktu z Gwertym to moze ktos z Was posiada na sprzedaz soczewke od strony kierowcy z lampy B8 ? ale musi byc igla , zwlaszcza odblysnik. Moja slabo swieci z racji parowania lampy szlak trafil odblysnik i teraz wyglada kicha jak jedna strona swieci mocniej od drugiej.

Kolejne pytanko odnosnie lamp z B6 po przekladce soczewek na te z B8 , Wam tez drgaja soczewki podczas jazdy po wybojach , dziurach , ogolnie po nie rownej drodze albo podczas hamowania na zlej nawierzchni ?

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z odbieraniem radia nawet Rmf-fm przerywa już nie mówiąc o innych stacjach u mnie w mieście gdzie jest słaby zasięg. Podejrzewam że problem leży wzmacniaczu antenowym.kupiłem już 3 używki i żadna nie działała. Czy ma ktoś jakiś patent z obejściem tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji

A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga


Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny

Edytowane przez rafi10612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji

A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga

Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny

Swój miałem pęknięty. Kupiłem najpierw taki sam używkę bez pęknięć też nie działał później kupiłem używkę z b7 bez pęknięć i też lipa. Rmf jakoś działa trochę ale strasznie przerywa o zetce czy esce można pomażyć.... Dodam że u brata w kombiaku dobrze zbiera a i wszystkie przewody przedzwonione przejście jest i radio też podmieniane i nic to nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to doczekaliśmy się pierwszego Cabrio w Divisionie :kox::brawo:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne , ze podczas pracy silnika olej silnikowy chlapie przez ta rurke od bagnetu do sprawdzania poziomu oleju ? mowa o AWX-ie.

Dosc sporo chlapie , odpalony silnik doslownie na 15 sekund i widac male krople oleju chlapiace z rurki zwlaszcza po przegazowaniu silnikiem. Co moze byc nie tak ? Bardzo prosze o podpowiedzi.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji

A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga

Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny

Swój miałem pęknięty. Kupiłem najpierw taki sam używkę bez pęknięć też nie działał później kupiłem używkę z b7 bez pęknięć i też lipa. Rmf jakoś działa trochę ale strasznie przerywa o zetce czy esce można pomażyć.... Dodam że u brata w kombiaku dobrze zbiera a i wszystkie przewody przedzwonione przejście jest i radio też podmieniane i nic to nie dawało.

Przy wtyczkach warto popodginac blaszki. Niby styk jest, ale z doswiadczenia wiem ze musi byc idealny styk zeby ladnie zbieralo fale

Witam.

Panowie skoro sa takie problemy kontaktu z Gwertym to moze ktos z Was posiada na sprzedaz soczewke od strony kierowcy z lampy B8 ? ale musi byc igla , zwlaszcza odblysnik. Moja slabo swieci z racji parowania lampy szlak trafil odblysnik i teraz wyglada kicha jak jedna strona swieci mocniej od drugiej.

Kolejne pytanko odnosnie lamp z B6 po przekladce soczewek na te z B8 , Wam tez drgaja soczewki podczas jazdy po wybojach , dziurach , ogolnie po nie rownej drodze albo podczas hamowania na zlej nawierzchni ?

U mnie nic nie drga, sprawdz adaptery lub mocowania soczewki, musi tam byc wszystko dobrze skrecone i nie ma prawa nic drgac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji

A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga

Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny

Swój miałem pęknięty. Kupiłem najpierw taki sam używkę bez pęknięć też nie działał później kupiłem używkę z b7 bez pęknięć i też lipa. Rmf jakoś działa trochę ale strasznie przerywa o zetce czy esce można pomażyć.... Dodam że u brata w kombiaku dobrze zbiera a i wszystkie przewody przedzwonione przejście jest i radio też podmieniane i nic to nie dawało.
Przy wtyczkach warto popodginac blaszki. Niby styk jest, ale z doswiadczenia wiem ze musi byc idealny styk zeby ladnie zbieralo fale

Witam.

Panowie skoro sa takie problemy kontaktu z Gwertym to moze ktos z Was posiada na sprzedaz soczewke od strony kierowcy z lampy B8 ? ale musi byc igla , zwlaszcza odblysnik. Moja slabo swieci z racji parowania lampy szlak trafil odblysnik i teraz wyglada kicha jak jedna strona swieci mocniej od drugiej.

Kolejne pytanko odnosnie lamp z B6 po przekladce soczewek na te z B8 , Wam tez drgaja soczewki podczas jazdy po wybojach , dziurach , ogolnie po nie rownej drodze albo podczas hamowania na zlej nawierzchni ?

U mnie nic nie drga, sprawdz adaptery lub mocowania soczewki, musi tam byc wszystko dobrze skrecone i nie ma prawa nic drgac
Dzieki za podpowiedz ale juz nie mam pomyslow na te drgania.

Adaptery pod soczewke mam od jednego klubowicza i soczewka ladnie siedzi i fizycznie ruszajac cala soczewke reka to nie ma zadnych luzow itp. a jednak podczas jazdy zwlaszcza przy hamowaniu widac drgajaca wiazke swiatla. Jak pukne dlonia w lampe to widac np. na scianie drgajace swiatlo. Nic wewnatrz lampy nie lata , nie ma luzow a jednak cos jest nie tak. Jedyne co mi przychodzi do glowy to drgajace /odchylajace sie przeslony w soczewce ale juz kuzwa sam nie wiem. 3 razy juz wsio rozkrecalem i kolejny raz sie szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki z B8 masz zalozone w zwyklych lampach czy w bixie? Bo jezeli w zwyklych to sprawdz czy zalozyles w srodku te metalowe spinki, no i czy w obu lampach masz wszystkie sprawne uszy i czy wszystkie sa dobrze podokrecane?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki z B8 masz zalozone w zwyklych lampach czy w bixie? Bo jezeli w zwyklych to sprawdz czy zalozyles w srodku te metalowe spinki, no i czy w obu lampach masz wszystkie sprawne uszy i czy wszystkie sa dobrze podokrecane?

Witam.

Lampy to ori Bixy , sa przerobione przez Gwertego na soczewki z B8

Po jakims czasie zakupilem adaptery pod soczewki , zeby lepiej siedzialy w lampie i po pewnym czasie zauwazylem , ze wiazka swiatla drga. W lampach nic nie jest polamane , nic nie lata , przy rozbiorce lamp nic polamanego nie wypadlo. Srubki , ktorymi soczewka jest przykrecana do adapterow i do lampy sa posmarowane ciutke klejem do gwintow aby sie nie luzowaly.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa na stół i stawiam litra, że kulka od silniczka jest wyrobiona w gnieździe... Z 7-8 razy już to przerabiałem, ludziom drgało, a to było problemem. Sam też przez to przechodziłem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa na stół i stawiam litra, że kulka od silniczka jest wyrobiona w gnieździe... Z 7-8 razy już to przerabiałem, ludziom drgało, a to było problemem. Sam też przez to przechodziłem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok dzieki kolego za podpowiedz. To co teraz tylko pozostaje wymienic silniczki ? Jak ktos cos to chetnie kupie takie dwa od VW Pasatta co pasuja do Bixow z B6 i dzialaja z reczna regulacja.

Tu mozesz miec racje Kaju , podczas regulacji swiatel jak silnik sobie cykal to np. opuszczajac lampe zaczynala drgac i wtedy trzeba bylo lekko podkrecic regulacja ja do gory i wtedy wiazka swiatla przestawala drgac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego mówię, dawaj ją na stół i sprawdzaj. ja nie wymieniałem silniczka, bo po co skoro był sprawny. zwyczajnie owinąłem kulkę taśmą parcianą (żeby miała trochę poślizgu :grin: ) i włożyłem spowrotem na swoje miejsce :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego mówię, dawaj ją na stół i sprawdzaj. ja nie wymieniałem silniczka, bo po co skoro był sprawny. zwyczajnie owinąłem kulkę taśmą parcianą (żeby miała trochę poślizgu :grin: ) i włożyłem spowrotem na swoje miejsce :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Madrego to warto czasami posluchac ???

Ok dzieki za podpowiedz , banalnie proste a jak ciezko na to wpasc. Moze dlatego , ze nie zbyt dobrze sie dzisiaj czuje i nie chce mi sie myslec i jeszcze do tego wszystkiego martwi mnie chlapiacy olej z pod bagnetu oleju i jusz mysle o wymianie silnika ?

Jak tylko przestanie padac to trzeba sie wziasc za te lampy.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia sie mozesz tez wyjac silniczki, odpalic gablote i sprawdzic czy nadal sa te drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia sie mozesz tez wyjac silniczki, odpalic gablote i sprawdzic czy nadal sa te drgania.

łoooooo panie, wtedy to w ogóle bydzie lotało fte i wefte [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia sie mozesz tez wyjac silniczki, odpalic gablote i sprawdzic czy nadal sa te drgania.

łoooooo panie, wtedy to w ogóle bydzie lotało fte i wefte [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wtedy to bym dyskoteke mogl robic ???

Jo znajde chwile jak nie bedzie padac i trzeba bedzie rozebrac bo mnie to wkur*** i to porzadnie , jakbym jakims Trabantem jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...