Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi


8-10k

realnie to max to co celujesz, ale to musi się ktoś trafić na ten rocznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

wydaje mi sie,ze musialby sie trafić jakiś małolat co napali sie na moc, beemki w serii łyka wszystkie jak leci spod swiatel.

chyba do smierci tego a4 zostane, sprzedać za pare tysi szkoda, chcialoby sie cos nowego, tylko co bedzie mialo 200koni i palilo bedzie 5litrów w trasie? :)


a co z tym batalionem sie stalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battalionu to juz z rok nie ma. jestesmy gdzie indziej poszukaj w googelach :grin: bo tu nie mozna nic powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie,ze musialby sie trafić jakiś małolat co napali sie na moc, beemki w serii łyka wszystkie jak leci spod swiatel.

chyba do smierci tego a4 zostane, sprzedać za pare tysi szkoda, chcialoby sie cos nowego, tylko co bedzie mialo 200koni i palilo bedzie 5litrów w trasie? :)

wróć do serii, klamot na moc rozsprzedaj i na pewno wyjdziesz lepiej niż w całości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupujecie/jakie polecacie przewody do instalacji elektrycznej w autach np. 0.35, 0.5 mm ? :) Jeśli kupujecie, a nie macie na stanie garażowym :naughty: Musze parę metrów zakupić do "rezania" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Zieluu :)

Ktoś kiedyś podawał tę stronę:

https://www.conrad.pl/

:hi:

Conrada znam i czasem zdarza się coś tam kupić z pracy, ale żeby tam kupować przewody to nie pomyślałem :D

A jakieś allegro np ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam kilka gratów na sell:

-klima 1DIN 8E0 820 043 AK (16 stopni)

-radio Concert 1DIN (napis BOSE przy włączaniu), laser sprawny, po przeczyszczeniu płytą (zacinało mi płyty, ale po tym zabiegu przestało) z kodem i instrukcją

-gałka 5-biegowa w skórze

ceny raczej będą atrakcyjne bo po prostu mi to zawadza ;)

jutro wrzucę ogłoszenie do działu sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam kilka gratów na sell:

-klima 1DIN 8E0 820 043 AK (16 stopni)

-radio Concert 1DIN (napis BOSE przy włączaniu), laser sprawny, po przeczyszczeniu płytą (zacinało mi płyty, ale po tym zabiegu przestało) z kodem i instrukcją

-gałka 5-biegowa w skórze

ceny raczej będą atrakcyjne bo po prostu mi to zawadza ;)

jutro wrzucę ogłoszenie do działu sprzedam

Sama gałka czy z plastikiem na około ? Foto ? cena ?

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany taki problem:

Kopiuje z innej grupy:

;) problem mam z moim bfb a dopiero w czwartek podlacze do kompa. Jechałem dzisiaj po malu na dwójce i nagle opadly obroty i sie EPC zaswiecilo, teraz na luzie obroty ciągle stoją na ok 1200 jak na ssaniu i ma większego mula do 3,2tys a potem wbija w fotel :/ jakies pomysły?


Erwin Odepnij przeplywke i pojezdzij tak. Jak obroty się poprawią i będzie przyspieszać wolniej ale równo to może być przyczyną.

Daniel No to po meczu odpaliłem auto i epc zniknęło i było gicior. Pojechałem jakieś 7km miejscami mocniej deptając, dojeżdżam do ronda, wyjeżdżam po mału, szparnięcie i bum EPC, auto gaśnie i odpala bo jest w ruchu...
Podjechałem pod sklep odłączyłem tą przepływkę a obroty dalej na 1200, jadę do do domu, depnąłem na prostej, szarpnięcie, auto zgasło ale jechało samo na czwartym biegu i po chwili odpaliło ( w czasie zgaśnięcia kontrolka ciśnienia oleju wyskoczyła, zniknęła jak auto samo odpaliło)...
Czyżby G28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Kolegi Nelson na forum. Zawsze rozwiązuje takie problemy od ręki. Możesz powołać się na mnie bo to mój dobry ziom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Kolegi Nelson na forum. Zawsze rozwiązuje takie problemy od ręki. Możesz powołać się na mnie bo to mój dobry ziom. :wink:

piwo na matrycy :polew::polew::polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J podejdzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

T jest do nowszych

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma może ktoś jak sprawdzić numery tych jakby ponów( gniazdek) które są w gniazdach bezpieczników? Potrzebuje dołożyć jeden bezpiecznik 10-15 A i chcę to zrobić żeby było jak w ori w puszcze z bezpiecznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavko87 miał z nierdzewki.

Na ebayu ponoć są z tworzywa.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...