Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

B6 sprzedane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sprawdź tu trochę osób z forum brało furki od niego...

http://mpmoto.otomoto.pl/

Sprawdzę, dzięki

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

B6 sprzedane?

Tak, trafiło do kolegi z forum. Dlatego zastanawiam się nad czymś innym. Ale jest straszny kibel. Do tego stopnie, że nie wiem czy drugi raz bym chciał sprzedać swoją furmankę :grin:

Żeby coś fajnego kupić, to najlepiej trzeba by mieć grubo powyżej 50k, a to i tak nie gwarantuje przebiegu i dobrego stanu lakierniczego. :wink::wink:

Będziemy szukać, mamy czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli B8 ma pakiet wewnętrzny, to automatycznie sufit jest czarny, fotele mają co najmniej półskórę i wytłoczony napis S-line. dodatkowo oczywiście znaczek na kierownicy, pikowana gała i listwy progowe z napisem S-line ;)

na zewnątrz: zderzaki, listwy boczne i daszek (avant).

co do silników - 2.0TDI są naprawdę fajne i nie masz się czego obawiać. w początkowych egzemplarzach występuje sporadycznie problem wyrabiającego się imbusika, ale w swoich rejonach masz m.in. firmę Futurum ;)

benzyny 2.0TFSI (w szczególności) brały olej, wada poprawiona w 2011 roku, a tak naprawdę dopiero w polifcie. 1.8TFSI przed liftem też miały problem z poborem oleju i z hałasującym rozrządem.

stosunek cena/osiągi brałbym 2.0TDI CAHA (170 PS). ewentualnie CAGA (143PS) + nowe turbo + chip i zwinnie to lata ;)

jak coś to pytaj ;) B8 to bliźniacza konstrukcja do A5, więc po 4 latach przygody z A5 mogę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Jak by ktoś szukał zwykłego tylnego zderzaka do B6 avant to oddam za browara bo mi leży:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363313-tylny-zderzak-a4-b6-avant-tdi-oraz-drzwi-tylne-lewe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko Pany :)

powiedzcie mi o co chodzi z tą dokładką od leona pod przednią dokładkę

kolega tu w temacie ma ----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324817-20-alt-granatowy-sedan/

od jakiego leona to jest i jak to się montuje? na klej na wkręty czy o co kaman? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Jak by ktoś szukał zwykłego tylnego zderzaka do B6 avant to oddam za browara bo mi leży:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363313-tylny-zderzak-a4-b6-avant-tdi-oraz-drzwi-tylne-lewe/

Jak ogarnę transport to zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić zderzak s4 i masz gotowe

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany mam problem :

oświecił mi się check w aucie i jest spadek mocy

na kompie jest błąd czujnika ciśnienia w układzie dolotowym (przerwa w obwodzie zwarcie,masa)

gdzie jest ten czujnik i jak od wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej

naciepane z GT-I9195

83d76007ba75ea6126773bdce021c4b2.jpg

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej

naciepane z GT-I9195

83d76007ba75ea6126773bdce021c4b2.jpg

naciepane z GT-I9195

343181851_1_1000x700_rura-dolot-powietrz

mówisz o tym ?

tylko jak wypnę z niego wtyczkę to mi się pokazuje drugi błąd : błąd czujnika temperatury w dolocie :eusathink::eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jeden i te sam czujnik wes na podmiane od kogoś bo on spełnia 2 funkcje

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jeden i te sam czujnik wes na podmiane od kogoś bo on spełnia 2 funkcje

naciepane z GT-I9195

aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło

nie będziesz czasem w kato jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jeden i te sam czujnik wes na podmiane od kogoś bo on spełnia 2 funkcje

naciepane z GT-I9195

aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło

nie będziesz czasem w kato jutro :D

Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojego

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jeden i te sam czujnik wes na podmiane od kogoś bo on spełnia 2 funkcje

naciepane z GT-I9195

aha jak spełnia 2 funkcje to by wyjaśniło

nie będziesz czasem w kato jutro :D

Niestety nie jak chcesz to przyjedz do mnie weźmiemy z mojego

naciepane z GT-I9195

daj adres kaj to trzeba by podjechac i w jakich godzinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda to może przez Tychy polecisz z kompem,byśmy adaptacje czujników zrobili u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...