Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Być może i tak jest, ale nie zamierzam się Tobie z tego tłumaczyć. Po prostu nie chcę kupić bubla, nie wiem czy to jest szukanie dziury w całym. Jak byś czytał ze zrozumieniem, to myśle o kredycie, ale samochodowy z oprocentowaniem blisko 25% to chyba jakiś złodziejski ten kredyt......tu nie potrzeba szukać dziury w całym.


W każdym razie już jednego trupa kupiłem i drugiego nie chcę - ot ta dziura :grin:


Grzesiek we wtorek będę w Gdańsku na smoluchowskiejo w klinice to może się spotkamy

Napisz mi o której będziesz, to jakoś się zdzwonimy :wink:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje pomocy od osob , ktore montowaly modul DRL 30% na swiatla dlugie.

Mianowicie zalega mi taki juz rok czasu i wkoncu postanowilem go zamontowac w Mojej B6.

Moje pytanie dot. podlaczenia , opis przewodow podlaczenia przez producenta:

Czerwony - zasilanie modulu (plus)

Fioletowy - sterowanie swiatlami

Zielony - sterowanie zalaczeniem/wylaczeniem DRL

Zolty - sterowanie funkcja CLH

Czarny - opcjonalne zasilanie "po stacyjce"

Bialy - przewod podajacy mase po zalaczeniu modulu

Niebieski - minus/masa

I teraz moje pytanie , zoltego przewodu nie podpinam gdyz nie potrzebuje CLH a co zrobic z podlaczeniem przewodow Czarny i Bialy ?

I ostatnia kwestia a mianowicie owy modul DRL musze podlaczyc na kablach odpowiednio wychodzacych z MCE czy moge to zrobic bezposrednio na wiazkach wychodzacych do lamp ? , jezeli ktos wie to jaki jest kolor przewodu we wtyczce od swiatel drogowych ? a jak nie to bede szukal.

Dziekuje za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje pomocy od osob , ktore montowaly modul DRL 30% na swiatla dlugie.

Mianowicie zalega mi taki juz rok czasu i wkoncu postanowilem go zamontowac w Mojej B6.

Moje pytanie dot. podlaczenia , opis przewodow podlaczenia przez producenta:

Czerwony - zasilanie modulu (plus)

Fioletowy - sterowanie swiatlami

Zielony - sterowanie zalaczeniem/wylaczeniem DRL

Zolty - sterowanie funkcja CLH

Czarny - opcjonalne zasilanie "po stacyjce"

Bialy - przewod podajacy mase po zalaczeniu modulu

Niebieski - minus/masa

I teraz moje pytanie , zoltego przewodu nie podpinam gdyz nie potrzebuje CLH a co zrobic z podlaczeniem przewodow Czarny i Bialy ?

I ostatnia kwestia a mianowicie owy modul DRL musze podlaczyc na kablach odpowiednio wychodzacych z MCE czy moge to zrobic bezposrednio na wiazkach wychodzacych do lamp ? , jezeli ktos wie to jaki jest kolor przewodu we wtyczce od swiatel drogowych ? a jak nie to bede szukal.

Dziekuje za wszelkie info.

Co to za moduł masz?

Biały możesz użyć jak chcesz kontrolę sobie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie pytanie do znafców tematu, chodzi o moje auto czyli 1.9 tdi, auto z dnia na dzień straciło moc, na vagu 3 błędy w sterowniku silnika

1- od poduszki silnika

2- od tempomatu

3- ma nr 17553 i w nawiasie jest G70 - gdzieś wyczytałem że to przepływomierz (wcześniej go nie było tzn jak auto chodziło normalnie)

Po skasowaniu nie pojawia się do czasu odpalenia motoru potem już tak, nie jestem na tyle oblatany żeby zrobić i właściwie przeanalizować logi, mogę jedynie powiedzieć że auto ogólnie jest mułowate tak jakby wogóle nie działało turbo, na fisie nic się nie wyświetla poprostu auto nie jedzie, dziś robiłem eksperyment z odpięciem przepływomierza i nic ani poprawy ani pogorszenia chodzi zupełnie tak samo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach.

Podczas jazdy w ogóle się nie wkręca vmax jaki osiąga to 130km/h.

Panowie poradźcie coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć czujnik na rurze nad pompą tandemową i go wymyj w środku typu penetrus;-) (to tak na szybko i najtaniej)

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy akurat wychowanie ma z kredytem coś wspólnego. Kredyt, to kredyt. Nie ważne na co ,ważne żeby go brać możliwie najrozsądniej. Ja do tej pory wszystkie auta jakie posiadałem miałem w kredycie i nigdy nie miałem problemu ze spłatą. Jeśli miałbym odkładać, to pewnie dzisiaj jeździł bym golfem za 2 tysiące - takie są realia.

Jaki tam procent dają banki na auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje pomocy od osob , ktore montowaly modul DRL 30% na swiatla dlugie.

Mianowicie zalega mi taki juz rok czasu i wkoncu postanowilem go zamontowac w Mojej B6.

Moje pytanie dot. podlaczenia , opis przewodow podlaczenia przez producenta:

Czerwony - zasilanie modulu (plus)

Fioletowy - sterowanie swiatlami

Zielony - sterowanie zalaczeniem/wylaczeniem DRL

Zolty - sterowanie funkcja CLH

Czarny - opcjonalne zasilanie "po stacyjce"

Bialy - przewod podajacy mase po zalaczeniu modulu

Niebieski - minus/masa

I teraz moje pytanie , zoltego przewodu nie podpinam gdyz nie potrzebuje CLH a co zrobic z podlaczeniem przewodow Czarny i Bialy ?

I ostatnia kwestia a mianowicie owy modul DRL musze podlaczyc na kablach odpowiednio wychodzacych z MCE czy moge to zrobic bezposrednio na wiazkach wychodzacych do lamp ? , jezeli ktos wie to jaki jest kolor przewodu we wtyczce od swiatel drogowych ? a jak nie to bede szukal.

Dziekuje za wszelkie info.

Co to za moduł masz?

Biały możesz użyć jak chcesz kontrolę sobie zrobić

Modul to Proeltec na 30% swiecenia dlugich a co do tego bialego przewodu to co to znaczy , ze moge sobie zrobic kontrole ? Nie kumam , sorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka czy moduł działa(czy światła drl świecą)

Czarnego nie musisz podpiąć :wink:

Ok to gdzie ten bialy musze wpiac ? Przepraszam ale zielony jestem z elektryki , wiadomo jak mam istrukcje co i jak to podlacze ale sam nie rozkminie a niechcial bym z gasnica wokol auta latac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie pytanie do znafców tematu, chodzi o moje auto czyli 1.9 tdi, auto z dnia na dzień straciło moc, na vagu 3 błędy w sterowniku silnika

1- od poduszki silnika

2- od tempomatu

3- ma nr 17553 i w nawiasie jest G70 - gdzieś wyczytałem że to przepływomierz (wcześniej go nie było tzn jak auto chodziło normalnie)

Po skasowaniu nie pojawia się do czasu odpalenia motoru potem już tak, nie jestem na tyle oblatany żeby zrobić i właściwie przeanalizować logi, mogę jedynie powiedzieć że auto ogólnie jest mułowate tak jakby wogóle nie działało turbo, na fisie nic się nie wyświetla poprostu auto nie jedzie, dziś robiłem eksperyment z odpięciem przepływomierza i nic ani poprawy ani pogorszenia chodzi zupełnie tak samo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach.

Podczas jazdy w ogóle się nie wkręca vmax jaki osiąga to 130km/h.

Panowie poradźcie coś....

Przeplywka klęka. Poczatkowo sprobuj przeczyscic, ale docelowo pewnie i tak sie skonczy na wymianie, lub jezeli np nie masz jeszcze programu w aucie to tuner przy robieniu softa moze Ci ją usunac programowo i kasa za przeplywke bedzie na program. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wykorzystać biały przewód to musisz sam dołożyć jakąś kontrolę/diodę

Ok teraz kumam czyli jednym slowem nie musi byc musowo podlaczona. Jeszcze jedno , moge ten owy modul wpiac odrazu w wiazki dochodzoce do lamp ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi go być,moduł możesz podpiąć pod maską bezpośrednio pod aku i lampy

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi go być,moduł możesz podpiąć pod maską bezpośrednio pod aku i lampy

Ok dziekuje kolego szanowny , teraz juz wszystko wiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by chciał

110zl z kosztami wysyłki

Zostało po 1 komplecie

Wykonane z blachy czarnej

d8df2e08598f87734dcf31e81e3344a1.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...