Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie do tych którzy przechodzili wymianę sprzęgła w 1.9 tdi, mnie ten zabieg czeka już w niedługim czasie mam AWX-a ze skrzynią 5g , a więc tarczę 228 teraz pytanie do Was co by tu kupić albo zrobić żeby takie sprzęgło przeniosło gdzieś do 400 N , obecnie auto ma jakiś tam program zrobiony jeszcze w niemcowni niestety nie mam na to żadnych wykresów , na pewno będzie to w przyszłości przerabiane , ale sprzęgło już teraz wysiada więc wolę zrobić je raz i żeby wytrzymało późniejsze przeróbki.

Jak kupiłem nowe z awx i dałem do obicia kevlarem. Będę zakładał do bexa.ed7a3db4adce7ab9579e13cd41363b27.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No i Tobie też taki pakiet powinien ogarnąć 400Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Tobie też taki pakiet powinien ogarnąć 400Nm [emoji4]

U mnie ori sprzeglo z bexa (228) ogarnia ponad 400nm...Prędzej czy później padnie wiec inwestycja w kevlar:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do tych którzy przechodzili wymianę sprzęgła w 1.9 tdi, mnie ten zabieg czeka już w niedługim czasie mam AWX-a ze skrzynią 5g , a więc tarczę 228 teraz pytanie do Was co by tu kupić albo zrobić żeby takie sprzęgło przeniosło gdzieś do 400 N , obecnie auto ma jakiś tam program zrobiony jeszcze w niemcowni niestety nie mam na to żadnych wykresów , na pewno będzie to w przyszłości przerabiane , ale sprzęgło już teraz wysiada więc wolę zrobić je raz i żeby wytrzymało późniejsze przeróbki.

Zmieniaj skrzynie bo 400nm szybko ci sie znudzi[emoji6],a po co robic dwa razy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszałem ze wzmacniacz bose z a6 tłucze lepiej i jest p&p od wzmaka bose z a4 b7.....i teraz moje pytanie wzmacniacz ma byc z a6 c5 czy c6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki,  koledze podświetlenie deski i zegarów włącza się z opóźnieniem......kilka sekund po włączeniu świateł mijania. Co może być przyczyną. Żadnych błędów i sytuacja nie zawsze się powtarza. Pacjent, to A6C6 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie podpowiedzi ws sprzęgła, poprawcie mnie tylko jeszcze jeżeli się mylę, kupuje cały kpl  do awx 228 tj dwumas, tarczę , docisk i z tego zestawu do obicia oddaję tarcze tak?

Następnie całość wrzucam na auto i cieszę się mocniejszym sprzęgłem ?:grin: - tak w dużym skrócie.

Panowie powiedzcie jeszcze jakie sprzęgło wybrać LUK czy SACHS ? czy może  coś innego teraz jest modne?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie podpowiedzi ws sprzęgła, poprawcie mnie tylko jeszcze jeżeli się mylę, kupuje cały kpl  do awx 228 tj dwumas, tarczę , docisk i z tego zestawu do obicia oddaję tarcze tak?
Następnie całość wrzucam na auto i cieszę się mocniejszym sprzęgłem ?:grin: - tak w dużym skrócie.
Panowie powiedzcie jeszcze jakie sprzęgło wybrać LUK czy SACHS ? czy może  coś innego teraz jest modne?:decayed:

Tak,daj nowe sruby do dwumasu
Sachs[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka geometria jest Ok ? Nie patrzycie na tył , bo go ruszyć się nie dało 

IMG_1427.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąć temat canów i MF no i czy nie wrypałem się na mine bo okazuje się że polak potrafi poskładac z dwóch rożnych jedną navi. :grin: Mepi z Oleśnicy taką kupił że pół jest z A8 a pół z A6 ale są lepsze kombinacje. Dół z wersji DX a góra z non DX i wtedy masz pudło 2 din z dużym wyświetlaczem bez navi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. O CAN do licznika Ci chodzi?

 

I Ty chyba miałeś MFw kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co o tym sadzicie ?[emoji19]
ec337dbc3da1c47e35ac7d1b9cec5f53.jpg745704464551560c3218fc60eab25949.jpg5e01bf5d81baaeafce14430ef3819bcb.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ołłłł ... :co:

Na bagnecie ubywało olio, kopcił jakoś bardziej ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wymiany do wymiany ~0,5l
Nie zauważyłem zeby cos kopcil nadmiernie?
Strona zimna jest sucha a ciepła oblepiona do okoła oliwa?
Moze jakis uszczelniacz puszcza..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac?

Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przetwornica nie jest przypadkiem dedykowana tylko do jednego typu żarnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie odpowiedz będzie znał na pewno Gwerty.  Zapytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...