Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadziłeś na 100% licznik od B7?

Zakodowany poprawnie? Adaptacje także?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To jest moja b6. Licznik RB4. Kodowania i adaptacja zrobione. Zmieniał mi to gość jakieś 2 lata temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam87 napisał(a):

To jest moja b6

Mogłeś napisać, bo w profilu masz B7 i tym się sugerowałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Mogłeś napisać, bo w profilu masz B7 i tym się sugerowałem:wink:

W sumie tak, ale napisałem to w dziale b6, więc myślałem, że oczywiste:lol1: sorka mój błąd..

 

B6 Avf😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na dodatek dla zmyłki kierownica od B7 na fotce. Jedyne co mogłoby zasugerować, że to B6, to kontrolka zapalonych świateł, która w B7 fabrycznie nie świeci na zegarach

:decayed:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do problemu, to nic poza kodowaniami i adaptacjami nie przychodzi mi na pierwszy rzut oka do głowy.

Sprawdzałeś czy się zgadzają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jeszcze na dodatek dla zmyłki kierownica od B7 na fotce. Jedyne co mogłoby zasugerować, że to B6, to kontrolka zapalonych świateł, która w B7 fabrycznie nie świeci na zegarach

:decayed:

 

To fakt:decayed:

4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

A wracając do problemu, to nic poza kodowaniami i adaptacjami nie przychodzi mi na pierwszy rzut oka do głowy.

Sprawdzałeś czy się zgadzają? 

Sam osobiście nie. Ładuje laptopa i idę sprawdzić. 

I zauważ, że nie mam tam takiej małej 1 lub 2. Jakaś uboższa wersja? Fis nie jest full?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 pokazuje się gdy w adaptacji aktywowane są dwie płaszczyzny komputera pokładoweg (przynajmniej w B7), i tak 1 to pierwsza, a 2 to druga  druga płaszczyzna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam już 1 i 2. W 17->10 i kanał 19 miałem 0 a ustawiłem 31001. Tylko nadal niewiem gdzie znaleźć coś od tego paliwa.

20230802_195025.jpg

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adam87 napisał(a):

I mam już 1 i 2. W 17->10 i kanał 19 miałem 0 a ustawiłem 31001. Tylko nadal niewiem gdzie znaleźć coś od tego paliwa.

20230802_195025.jpg

poczytaj w dziale elektrycznym, gdzieś już ktoś o tym pisał i to wiele razy, że jest to wina niesprawnych zegarów tzn. zegary do wymiany. Może przy kodowaniu Imo coś się posypało? Piszesz że licznik masz już od dwóch lat, wcześniej działał dobrze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

poczytaj w dziale elektrycznym, gdzieś już ktoś o tym pisał i to wiele razy, że jest to wina niesprawnych zegarów tzn. zegary do wymiany. Może przy kodowaniu Imo coś się posypało? Piszesz że licznik masz już od dwóch lat, wcześniej działał dobrze???

Nie, cały czas jest tak. Też przeczytałem, że jest niby do wymiany. Jeśli tak, to go zostawiam. Wszystkie inne parametry działają normalnie, więc bez tego przeżyję:wink: 

z ciekawości chciałem to ogarnąć, ale jak nie da rady to nie:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adam87 napisał(a):

Nie, cały czas jest tak. Też przeczytałem, że jest niby do wymiany. Jeśli tak, to go zostawiam. Wszystkie inne parametry działają normalnie, więc bez tego przeżyję:wink: 

z ciekawości chciałem to ogarnąć, ale jak nie da rady to nie:lol1:

Spróbuj odłączyć aku na kilka minut. ;) Widziałem rozwiązanie w postaci tankowania do pełna, ale pewnie już tankowałeś przez te 2 lata.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukaszbass napisał(a):

Dużo km zrobione po wymianie licznika? Może z czasem się "ułoży "

Tak myślę, że 15k km zrobione.. około.

2 godziny temu, george napisał(a):

Spróbuj odłączyć aku na kilka minut. ;) Widziałem rozwiązanie w postaci tankowania do pełna, ale pewnie już tankowałeś przez te 2 lata.

Co miesiąc do pełna idzie. Spróbuję z tym aku. Wczoraj wypiąłem bezpiecznik od zegarów na parę minut i pokazywało 170km, bo akurat mam tyle paliwa, ale dziś jadąc do pracy 6km urosło do 230km. Spróbuję jeszcze z aku.

 

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Procesor się uszkodził, licznik do wymiany.

Tak jak pisałem wyżej, spróbuję jeszcze z aku, jeśli nie pomoże to zostawiam jak jest. Nie ma narazie sensu zmieniać zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega powyżej napisał.Bylo kilka tematów o tym.

 

https://a4-klub.pl/topic/347211-złe-wskazania-fis-zasięg-na-baku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A4b6quattro napisał(a):

Jak kolega powyżej napisał.Bylo kilka tematów o tym.

 

https://a4-klub.pl/topic/347211-złe-wskazania-fis-zasięg-na-baku/

Czytałem i to kilka takich tematów, ale nic nie wniosło sensownego do tematu. W zasadzie to tak jak @Langistapisze, wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,też teraz kilka tematów przejrzałem, i piszą że  wsad uszkodzony. Czyli tylko wymiana, chyba że to tobie nie przeszkadza😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata nie przeszkadzało, to i kolejne też raczej nie😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko panowie, ostatnio zjarałem końcówkę mocy w wzmaku bose na wyjsciu ponieważ podłączony miałem ,drugi subwoofer  z mazdy 5 też bose 2 Ohm .Podłaczone było równolegle z subem .org. Jak to sie ma , jak bym podłączył szeregowo? Większość zapodaje suba z q5 ale tam głośnik jest 4ohm ,a bose ma wszystkie 2 ohmy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...