Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ma ktoś wymiary oringu węża o numerach 8E1819373P (to ten odpowietrzający od nagrzewnicy). Pamiętam że przy składaniu silnika do niego akurat nie było nigdzie w serwisówkach wymiarów a teraz się mści i cieknie. Średnio uśmiecha mi się cały wąż za 270 zł brać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 10:52, sahipp napisał(a):

@A4b6quattrobędę musiał  wypróbować, dzięki za namiar

Czternastego pojadę tam na przegląd, ogólnie zawsze w Tos robiłem na Hutniczej przez 11-cie lat ,ale teraz tam pojadę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 19:16, A4b6quattro napisał(a):

Czternastego pojadę tam na przegląd, ogólnie zawsze w Tos robiłem na Hutniczej przez 11-cie lat ,ale teraz tam pojadę 😁

ja zawsze wszystko robiłem u Labudy w rumi... generalnie ok, ale zdarzyło mi się raz czy dwa że do pupy ustawili zbieżność... na pewno nie polecam niczego robić w rumi na grunwaldzkiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tu na forum wystroi 1.9TDI. ATJ na hybrydzie plus pompki al? ZDALNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, morelo napisał(a):

Panowie kto tu na forum wystroi 1.9TDI. ATJ na hybrydzie plus pompki al? ZDALNIE.

@Daron7 powinien to zrobić, tylko raczej rzadko tu zagląda. Jak chcesz telefon to napisz PW do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, morelo napisał(a):

Panowie kto tu na forum wystroi 1.9TDI. ATJ na hybrydzie plus pompki al? ZDALNIE.

@adrian998998 / WWE-tuning

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

@Daron7 powinien to zrobić, tylko raczej rzadko tu zagląda. Jak chcesz telefon to napisz PW do mnie.

Chce. Proszę podeślij na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ogarnoł ktoś jak mozna podłączyć drugiego suba ze wzmacniacza Bose na pinach 11,12 drugi sub i pin 18 to zagadka .Cabrio idzie na otwieranie dachu ,i załacza sie sub .Czy pin 18 to masa co załczy 2 suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje potrzeba 5 przewodów, dwa od zasilania, dwa od sygnału wejściowego i wzbudzenie. W temacie z dołożeniem bose nie ma opisu wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista akurat opisu tych pinów nie ma ,są tylko pokazane we wtyczce,a jak dalej ten pin 18 idzie to nie wiadomo,jak wzbudza 2 wofer.

Screenshot_20231116-152158_Gallery.jpg

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 25 wzbudzenie, Pin 14(+), 15(-) Subwoofer 

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pod te podłączenie, będę miał pod tą samą końcówkę mocy? Miałem już dwa suby podłączone pod jedną końcówkę mocy, na pinach 3,15 a ta końcówka ma jeszcze piny 14,3 i na tych pinach 14,13 miałem podłaczone równolegle,I ja spaliłem.Kupiłem drugi wzmacniacz i podłączyłem szeregowo,gra ciszej.Chciałem podłączyć dwa woffery oddzielnie, tak jak jest w cabrio.Dla tego jeśli pin 11myśle że + i 12- ,to wzbudzanie pin  18🙄 tylko gdzie on idzie😁

20231116_211340.jpg

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment, Ty chcesz pod ten aktualny podpiąć sam głośnik? On nie pociągnie więcej, te wzmacniacze są badziewne i moc jest wręcz śmieszna jak na taki zestaw. Jedyna opcja to puścić wzbudzenie na osobny wzmacniacz i sygnały z suba zdublować na drugi sub.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/16/2023 at 9:38 PM, Langista said:

Chwila moment, Ty chcesz pod ten aktualny podpiąć sam głośnik? On nie pociągnie więcej, te wzmacniacze są badziewne i moc jest wręcz śmieszna jak na taki zestaw. Jedyna opcja to puścić wzbudzenie na osobny wzmacniacz i sygnały z suba zdublować na drugi sub.

 

Jak kolega wyżej napisał- chyba najlepsza opcja. Co prawda wzmaki  będą się pocily trochę bardziej to z 1 sygnału będą musiały zagrać Ale to zawsze lepiej niż podpisać sam głośnik.

 

 

Inna opcja to wyciągać nowy sygnał z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2023 o 21:48, A4b6quattro napisał(a):

Tak jest .Mam teraz dwa suby org. oraz z mazdy 5 bose ,podłączone ale szeregowo 😁

A nie gra to słabiej? Bo impedancja Ci zmalała do 1 Ohm o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...