Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej dokładnie wysokości to się jutro za to zabiorę...

Czym zabezpieczyć, zwykłym lakierem pod kolor, czy jakimś podkładem?

chcesz fote ?

No pewnie! :banan:

http://s17.postimg.org/68nekpibz/dziura.jpg

http://s17.postimg.org/wi8h3i49b/dziura2.jpg

wygląda jak byś dopiero co wiercił :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

i rura do filtra powietrza ci wylata :wink:

u mnie dziury juz są w oryginale na zwykłych lumpach :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

hehe a to ciekawe, nasze Kobiety chyba siedzą na tym samym forum szfaczka.pl i ustalają wspólną wersję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: chlopaki nie jestescie sami :decayed: ja ciagle slysze ze nie mam na co kasy wydawac:D

+1 Od całej rodziny i znajomych:facepalm:

Frosty ja dziurkę do bixa zabezpieczyłem gumowym oringiem:decayed: Nie wiem od czego był ale pasuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest jak przyjeżdża jakiś mały włącznik i się pyta ile no stówę :wink:

a za chwile przylatują fotele i też kosztowały stówkę :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto ma silniczki do klimatronika (klapy) na sprzedaz ? jeden mi sie zacina :kwasny:

Pisac na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mamy koncert życzeń to się zapytam jaki numer mają "wkręty" do nadkoli przednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda takiej ładnej sztuki :facepalm: była ubezpieczona chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ile bede potrzebował metrow foli zeby obkleic dekory?? 1M x 1,5M wystarczy mi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zupełności Ci wystarczy ;) liczmy że mamy 6 dekorów tzn. listw najdłuższa na desce ma ok 90 cm na każda listwę pasek po ok 10 cm szerokosci

to dopiero masz 60x90cm czyli teoretycznie gdybyś miał cięte z rolki o szerokości 150cm wystarczy Tobie kawałek 60x150cm na oklejenie razem z ramką biegów i popielniczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zupełności Ci wystarczy ;) liczmy że mamy 6 dekorów tzn. listw najdłuższa na desce ma ok 90 cm na każda listwę pasek po ok 10 cm szerokosci

to dopiero masz 60x90cm czyli teoretycznie gdybyś miał cięte z rolki o szerokości 150cm wystarczy Tobie kawałek 60x150cm na oklejenie razem z ramką biegów i popielniczkami

Jakos nakrecilem sie na dekory czerwone w carbonie wiec zamowie 1M x1,5M zeby niebrakło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: chlopaki nie jestescie sami :decayed: ja ciagle slysze ze nie mam na co kasy wydawac:D

U mnie na okrągło "po ch.. Ty tyle kasy w ten samochód wkładasz :shock3: już byś drugi kupił" :grin::decayed:

albo "kamil miał być o 17 w domu? pewnie samochód rozbiera i składa w garażu" :polew:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

:polew: chlopaki nie jestescie sami :decayed: ja ciagle slysze ze nie mam na co kasy wydawac:D

+1 Od całej rodziny i znajomych:facepalm:

Frosty ja dziurkę do bixa zabezpieczyłem gumowym oringiem:decayed: Nie wiem od czego był ale pasuje:wink:

Ooo dobry patent no i ładnie będzie wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEROWNICA AUDI S-LINE Q3 Q5 Q7 R8 S3 S4 AIR BAG (3291201377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

gościu cenił na początku, kup teraz 1400zł , potem wystawił licytacje i przepiła cenę początkową :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma slina pod spryski na przod:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Skonczy sie na tym,ze zaloze zderzak s4:doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...