Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

D2S pasują do ori bixów B6 i potem do soczewki z B8? Bo nie chciałbym tego wymieniać później po swapie soczewki :decayed:

Do soczewki z B8 napewno ,Ja mam obecnie wlozony palnik D4S a jak to jest z ori soczewka z B6 to nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W B6 jest D1S.

I nijak nie jest on zamienny z D2S (takie chyba w B8 siedzą)?

Szlag :facepalm:

To może tak: co kupić żeby pasowało do B6 i B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam lampy pod H7 w swojej B6, do tego zakupilem japonskie z toyoty przetwornice Koito z ori kablami i adapterami do palnikow D2S, i szukam jakis podkladek adapterkow ktore pozwola mi w lampe z gniazdem H7 wlozyc palniki D2S, bo nie moge nigdzie znalezc takiego cuda a ponoc jest cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany powiedzcie jakie przetwornice i zarniki do biksow z soczewkami od b8???

Polecam nie tylko z Mojego doswiadczenia przetwornice KOITO montowane w TOYOTA-ch i LEXUS-ach oraz palniki D4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany powiedzcie jakie przetwornice i zarniki do biksow z soczewkami od b8???

Polecam nie tylko z Mojego doswiadczenia przetwornice KOITO montowane w TOYOTA-ch i LEXUS-ach oraz palniki D4S

a przy kupnie takich przetwornic na co zwrocic uwage??ilsc pinow czy cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany powiedzcie jakie przetwornice i zarniki do biksow z soczewkami od b8???

Polecam nie tylko z Mojego doswiadczenia przetwornice KOITO montowane w TOYOTA-ch i LEXUS-ach oraz palniki D4S

a przy kupnie takich przetwornic na co zwrocic uwage??ilsc pinow czy cos??

Nie za bardzo Ci odpowiem na to pytanie , gdzies na forum jest watek o monatzu lasnie takich przetwornic. Ja zakupilem prztwornice KOITO (nic sie nie zastanawialem nad zadnymi pinami jak to jest w przetwornicach VALEO) jakies 4 lata temu i po przerobkach zwyklej lampy wsadzilem tam palink D4S i wlasnie owe przetwornice i 4 lata nic sie zlego nie dzialo. W ubieglym roku zakupilem Bixy od Gwertego i odrazu zakupilem od niego jeszcze jeden komplet nowych przetwornic KOITO i rowniez po modyfikacji tego ori dekielka gdzie jest montowana ori przetwornica VALEO wsadzilem tam prztwornice KOITO i palniki D4S

Poprstu montuje przetwornice , dwa kabelki + i - podlanczasz w lampie i zakladasz wtyczke od przetwornicy na palnik i wsio dziala jak trzeba.

Jak bedziesz chcial to moge w Sobote wyjac lampe i pstryknac pare zdjec jak to mam zrobione :wink: i wstawic tu na foum lub podeslac Ci na emaila.

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Ok to do jutra wszystkim czas robic wypad do pracy :facepalm: kolejna 12-to godzinna nocka , praca na zachodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany powiedzcie jakie przetwornice i zarniki do biksow z soczewkami od b8???

Polecam nie tylko z Mojego doswiadczenia przetwornice KOITO montowane w TOYOTA-ch i LEXUS-ach oraz palniki D4S

a przy kupnie takich przetwornic na co zwrocic uwage??ilsc pinow czy cos??

Nie za bardzo Ci odpowiem na to pytanie , gdzies na forum jest watek o monatzu lasnie takich przetwornic. Ja zakupilem prztwornice KOITO (nic sie nie zastanawialem nad zadnymi pinami jak to jest w przetwornicach VALEO) jakies 4 lata temu i po przerobkach zwyklej lampy wsadzilem tam palink D4S i wlasnie owe przetwornice i 4 lata nic sie zlego nie dzialo. W ubieglym roku zakupilem Bixy od Gwertego i odrazu zakupilem od niego jeszcze jeden komplet nowych przetwornic KOITO i rowniez po modyfikacji tego ori dekielka gdzie jest montowana ori przetwornica VALEO wsadzilem tam prztwornice KOITO i palniki D4S

Poprstu montuje przetwornice , dwa kabelki + i - podlanczasz w lampie i zakladasz wtyczke od przetwornicy na palnik i wsio dziala jak trzeba.

Jak bedziesz chcial to moge w Sobote wyjac lampe i pstryknac pare zdjec jak to mam zrobione :wink: i wstawic tu na foum lub podeslac Ci na emaila.

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Ok to do jutra wszystkim czas robic wypad do pracy :facepalm: kolejna 12-to godzinna nocka , praca na zachodzie :decayed:

oki dzieki za podpowiedz no i zapodaj foty:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz wsadzone D4S w miejsce D1S (dobrze zrozumiałem?) to może D2S da się wsadzić do D1S? :decayed:

Bo tak się zastanawiam, czy brać te hidy do ori bixów b6, ale skoro za jakiś czas soczewka z B8 wpadnie to nie wiem, czy sens jest to robić teraz, czy jak B8 będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy wyborze właśnie słyszałem nie ciekawe opinie na temat boscha i widzialem u znajomych mechanikow ze oni też mają varty i padł wybór na varte, przy doborze aku warto też się zastanowić jakie dzienne trasy sie robi jak krótkie to lepiej jak pojemność będzie mniejsza tak aby aku był cały czas doładowany a jeśli długie to większa pojemność bo nie dobrze jak jest nie doładowany aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie trójkąt jest przymocowany do klapy , przynajmniej u mnie tak jest . A co do tej linki to też jest ale czy ona jest do otwierania bagaja to nie był bym taki pewny bo u mnie ta linka jest przymocowana do zamka/pompki do klapki wlewu paliwa.

I tak właśnie jest :wink:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Oferta - Audi RS4 - AUTO SPROWADZONE Z NIEMIEC, ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE W KRAJU, KOMPLET KLUCZY I DOKUMENTÓW... BARDZO EFEKTOWNY I RZADKO SPOTYKA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie trójkąt jest przymocowany do klapy , przynajmniej u mnie tak jest . A co do tej linki to też jest ale czy ona jest do otwierania bagaja to nie był bym taki pewny bo u mnie ta linka jest przymocowana do zamka/pompki do klapki wlewu paliwa.

I tak właśnie jest :wink:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Oferta - Audi RS4 - AUTO SPROWADZONE Z NIEMIEC, ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE W KRAJU, KOMPLET KLUCZY I DOKUMENTÓW... BARDZO EFEKTOWNY I RZADKO SPOTYKA :kox:

wymiata:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahaha - dokładnie Domi :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS nie ma nawet carbonów i składanych lusterek :whistling::decayed:

Te akurat lusterka się nie składają Józek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...