Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

I jeszcze mało było :grin::grin::grin:

Spoko następnym razem będzie poprawka:naughty::decayed:

też chcę :naughty: tylko ja z Wami będę pił co drugiego i padnę prędzej niż Wy :grin:

My tez padli, dosłownie w jednym momencie. Jak nam szyba ogrzewaniem jebnął w aucie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

załóż oprawki w5w ma takie u siebie z pół roku ,h6w non stop się paliły ,a teraz mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

załóż oprawki w5w ma takie u siebie z pół roku ,h6w non stop się paliły ,a teraz mam spokój

chce takie jak w oryginale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje info od dobrze obeznanych w sprawie naprawy auta po kolizji parkingowej z polisy sprawcy. Po ponad tygodniu poszukiwań analizy monitoringow i szukania aut w systemie elektronicznym CEP dorwałem dzis chama, który mi 8 pazdziernika zalatwil moja Adi. Nie wiem jak najlepiej rozbic abym mial z tego jak najwieksza korzysc :/ kolo przesluchany na Policji dal swoja polise i zgodzil sie na pokrycie szkody. z uwagi ze to jest tylni blotnik i jest wgniecenie na profilu nad kolem to chcialbym to dac do jak najmniej inwazyjnego zrobienia i zrobic to tak aby koszta nie graly roli. niestety nie mam u siebie salonu Audi, najblizszy jest 100km ode mnie tj. w Białymstoku. a to ta mała szkoda:

20131008_194952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam h6w i jeżdze na nich długo i sie nei spaliły :) firmy narva chyba

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

potrzebuje info od dobrze obeznanych w sprawie naprawy auta po kolizji parkingowej z polisy sprawcy. Po ponad tygodniu poszukiwań analizy monitoringow i szukania aut w systemie elektronicznym CEP dorwałem dzis chama, który mi 8 pazdziernika zalatwil moja Adi. Nie wiem jak najlepiej rozbic abym mial z tego jak najwieksza korzysc :/ kolo przesluchany na Policji dal swoja polise i zgodzil sie na pokrycie szkody. z uwagi ze to jest tylni blotnik i jest wgniecenie na profilu nad kolem to chcialbym to dac do jak najmniej inwazyjnego zrobienia i zrobic to tak aby koszta nie graly roli. niestety nie mam u siebie salonu Audi, najblizszy jest 100km ode mnie tj. w Białymstoku. a to ta mała szkoda:

http://s17.postimg.org/5j5cv0vrv/20131008_194952.jpg

Ale on tego i tak nie płaci . Sciągna z polisy a jemu zabiora zniżki a ile to zalezy od ubezpieczyciela. Wiec zrób jak uważasz za stosowne. Farba odpadła? Uda może sie to zrobic bez malowania elementu, są magicy co wyciagaja wgnioty ale tu pojawia sie problem bo jest załamanie. Spróbowac zapytac możesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jeden szef takiego warsztatu powiedzial ze nie podejmie sie bez wybijania szpachli i malowania elementu, inny powiedzial, ze da rade bez malowania to wyciagnac auto tego samego dnia do odebrania byloby. jestem wkurw bo to tylni blotnik f*ck. a klasc szpachle i to klepac to nie wiem czy nie szkoda zdrowego ocynku :/ wiem ze to z polisy sprawcy pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jeden szef takiego warsztatu powiedzial ze nie podejmie sie bez wybijania szpachli i malowania elementu, inny powiedzial, ze da rade bez malowania to wyciagnac auto tego samego dnia do odebrania byloby. jestem wkurw bo to tylni blotnik f*ck. a klasc szpachle i to klepac to nie wiem czy nie szkoda zdrowego ocynku :/ wiem ze to z polisy sprawcy pojdzie.

Prowadz do serwisu i tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jestem pokrzywdzonym to musze zwracac sie do ubezpieczyciela sprawcy o jakies info czy liste warsztatow gdzie moge to naprawic, oczywiscie wpierw wysla swojego rzeczoznawce aby ocenil to i bedzie chcial mi wcisnac drobna gotowke abym sie odczepil ale ja moge po takiej wizycie nie zgodzic sie i bez ich pytania o zgode poprowadzic auto do kazdego warsztatu tak? Czy akurat salon Audi to taki pewniak, ze zrobi to najlepiej?

ps. hm.. pamietam ze mialem jedna krzywa felge przy wywarzaniu opon latem i to byla wlasnie alufelga z prawego tyłu, moze i to podciagnac dałoby sie aby mi w kosztach wyprostowali? czy tu nie ma sensu w to bawic sie? chyba duzo nie kosztuje prostowanie 18" /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

załóż oprawki w5w ma takie u siebie z pół roku ,h6w non stop się paliły ,a teraz mam spokój

Dokładnie, ja ze starych lamp przełożyłem W5W.

chce takie jak w oryginale :wink:

Breeeeeeeedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArcino pewna to ona nigdzy nie ebdzie ale poradzisz sobie przecież :decayed:

Gdyby to nie bylo orawie 600 w jedna to bym polecial ja zerknac. Ale jutro soe wszystkiego dowoem ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...