Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Co prawda mam odwrotnie bo mi się nie zapala ale przez mikrostyk. U mnie nie wyskakuje bo zabił sie syfem i stoi.

;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam odwrotnie bo mi się nie zapala ale przez mikrostyk. U mnie nie wyskakuje bo zabił sie syfem i stoi.

;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

To u mnie przy zamkniętych drzwiach pokazuje, że otwarte są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=290022

Sony Xperia Tapatalk 4.

Przepraszam kolego ale przeczytalem temat z watku jaki podales i dalej nie kumam czy mozesz napisac o co dokladnie pytasz ? pszepraszam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa mać siemian sprzedał moje dekory :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

znajda sie nastepne :wink:

no a tak to pracujesz stać cię a ich nie kupiłeś :doh::polew:

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dostać A a C i inne po 170 zl góra tylko co za niego pasuje?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Kurcze nie wiem co pasuje podmienic za "A" :eusathink: mi jak siadl N75 sterujacy turbina to poprostu podmienilem tez od EGR-u bo i tak mam go odlaczonego i wsio hula , kolejny zapasowy mialem z oznaczeniem 1J0 906 627 A i tez hulal jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten z egr miał taką samą wtyczkę? I filtr na sobie?

Zawsze się dziwię jak to podmienić jak wtyczka nie pasuje?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten z egr miał taką samą wtyczkę? I filtr na sobie?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Tak dokladnie wszystko bylo to samo , wlasnie przegladam Ebay i patrze na te zawory N75 z koncowka "A" i "C" i nie ma zadnej roznicy.

Jak chcesz to masz linka i rozejzyj sie po zdjeciach owych zaworow to moze cos Ci to pomoze

8E0 906 627 | eBay

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Przegladam te zawory i wszystkie maja wejscie pod wtyczke w ksztalcie litery D , jedynie trafilem na jeden zawor do 2.5 TDi z 2000r. gdzie wtyczka jest inna , prostokatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego C nie miałem okazji widzieć wiec nie wiem czy pasuje ale napewno nie zamienie N18 z N75 bo musiałem ciąć wypust na N18.W jednym jest środkiem a w drugim bokiem i wtyczka nie pasi. Znajac zycie to ten C jest z wtyczką N18

Owszem D ale inne.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zdjecia tych N75

Pierwsze z koncowka C

T2e_C16_ZHJH8_FHRHP63_OBSTSz_c_TRg_60_12.jpg

Drugie z koncowka A

KGr_Hq_R_gw_E91q_o_P_g_BPq_Nv_Ce_FRg_60_12.jpg

I trzeci zawor z prostokatna wtyczka z poczatkowym numerem 1H0 ... ze starszych modeli audi

T2e_C16h_HJIk_FHSTuwzh8_BR3p1nvw0w_60_12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i mojego tu nie ma. :-(

Podobno taka lipa tylko miedzy czerwcem a grudniem 2002 była.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i mojego tu nie ma. :-(

Sony Xperia Tapatalk 4.

No to nie wiem juz jaka wtyczka jest u Ciebie , masz moze jakies zdjecie pogladowe ?

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

To kup taki A lub C wraz z wtyczka , utnij Twoja wtyczke i zarob nowa wtyczke zeby te najbardziej popularne zawory pasowaly do wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to na pierwszym zdjęciu widać ze jest taka prowadnica z boku na wtyczce u mnie jest na srodku jakies 2mm w prawo.

Bym zmienił wtyczkę ale podobno mój N75 inaczej działa. Zresztą po podmianie jestem pewny.

Dzięki za pomoc. Kumple też mimo posiadania a4 tego nie widzieli i kazdy ma taki podlaczany do obudowy filtra.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to na pierwszym zdjęciu widać ze jest taka prowadnica z boku na wtyczce u mnie jest na srodku jakies 2mm w prawo.

Sony Xperia Tapatalk 4.

No ciezko mi co kolwiek powiedziec bo z taka wtyczka nie widzialem , jedynie Ci pozostaje zakupic nowy jak nie znajdziesz uzywki takiej jak potrzebujesz lub jak pisalem wczesniej zmienic wtyczke na taka "normalna" :facepalm:

Moze jak ludziska wstana rano po balangach to ktos jeszcze rano zajrzy tu i Ci cos podpowie w tym temacie , sorki ale zabiles mi cwieka z ta wtyczka zwlaszcza , ze piszesz ze oba zawory od turbiny i EGR roznia sie wtyczkami.

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

Ale moze jak wtyczka jest inna to inaczej tez piny powinny byc podpiete , na odwrot i moze dlatego ten co zalozyles to nie dzialal jezeli rozumiesz co mam na mysli. Czyli + z - musial by byz podpiety na odwrot , sprawdz moze sa oznaczenia ktory pin to + i -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie też zabiłem bo sporo się grzebie w autach a moje mnie pokonało. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

:grin: tak bywa coz masz co robic przez weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...