Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

I wszyscy pobiegli z magnesami lampy wyjmać. ;-)

Dobrze że nikt nie powiedział że oryginalnej nie da się rozbić młotkiem. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiscie jeszcze takiej zabawki nie posiadam ale mialem okazje pojezdzic kumpla autem kilka dni z takim bajerem (oczywiscie kamerka innej firmy) i naprawde dobra rzecz , przydatna w kazdego dnia zwlaszcza jak z kazdej strony trafiaja sie barany nie umiejace jezdzic lub chamy wyludzajace odszkodowania. Tez musze sobie za jakis czas sprawic taka kamerke dla swietego spokoju. Kumpel jeszcze sobie tak zrobil , ze jak nie jezdzi autem to kamerke ma ustawiona w tryb czuwania i jak tylko ktos sie kreci wokol auta to odrazu rejestruje i wierz mi naprawde ciekawe rzeczy mozna nagrac , sasiada wyprowadzajacego swojego psa na Twoj trawnik , odlewajacych sie zataczajacych panow na Twoje auto po ciezkiej imprezie lub wredne dzieciaki sasiada rzucajace czyms w Twoje auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff zamieniłem stronami żarniki i jednak nie spalił przetwornicy. Ale wywalam je bo jeszcze bidy sobie narobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1S masz phila i osram? 101% ori ?

Ja wiem ze lewizny nie pogoniłbyś, ale w takich samych pudełkach kupiłem swoje za 199/szt i są żenione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ja wczoraj właśnie taką kupiłem i to też w promocji ale za 16,95 E hehe a tu promocja na alledrogo niezła :polew:auto DASHBOARD CAMERA - Action Nederland B.V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1S masz phila i osram? 101% ori ?

Ja wiem ze lewizny nie pogoniłbyś, ale w takich samych pudełkach kupiłem swoje za 199/szt i są żenione

Jak się nie mylę to philipsy, na bank ori, dużo tego poszło i ani jednego zwrotu.

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Hahahaha ja wczoraj właśnie taką kupiłem i to też w promocji ale za 16,95 E hehe a tu promocja na alledrogo niezła :polew:auto DASHBOARD CAMERA - Action Nederland B.V.

To że tak samo wygląda, to nie znaczy że ma te same bebechy. W większości to VGA podkręcone programowo do pseudo Full HD i nawet tablicy nie odczytasz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę chwilę to pojadę to przetestować ale w domu jak z tym latałem to nawet fajnie nagrywało nie powiem. Zobaczymy jak na drodze. Full HD to napewno to nie ma odrazu widać ale zobaczymy jak zrobię jakieś testy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką, za taką cenę jest ok,ale w markecie za 100-120zł spokojnie kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły OSram d1S 235zł Night Breaker(nawet nie wiedziałem że takie są) 300zł Philips zwykły 255zł:wink:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

1380470_568564076548441_901698103_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie kumam skąd te ceny żarników ori co chłopaki sprzedają:whistling:

No ja właśnie też:co: Ile mniej więcej u gajosa czy na getem stoją? Pewnie z 350zł/szt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny na żarniki są straszne, pracuje w IC i po zniżkach żarnik kosztuje ok. 250 zł... Ciężko jest na nich urwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny na żarniki są straszne, pracuje w IC i po zniżkach żarnik kosztuje ok. 250 zł... Ciężko jest na nich urwać

Też kiedyś pracowałem:decayed: 26 listopada mam kolejną rozprawę z nimi:decayed: Miejmy nadzieje że ostatnią to może w końcu kupie sobie listwy s-line:decayed:

Z żarnikami jest tak że kupując w dużych hurtowniach jest pewność że są oki, Oni mają też i chinole po 40 dyszki bodajże. Ale ceny allegro a ceny w hurtowniach to przepaść:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie w naszej grupie :) Ja pracuje jako informatyk w grupie łódzkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...