Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin moja listwa odchodzi wiesz że masz wjeby masz przyjechać i ją poprawić:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Bo trzeba ja poprawic ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ugadalem z lakiernikiem ze dobierze mi lakier w ciemnym szarym macie.

Istnieje sposob jak zdemontowac listwe ozdobna ze zderzaka bez jej uszkodzenia? W aso wiedza ale nie chca sie podzielic wiedza, facet mi podpowiedzial ze listwa oprocz zaczepow jest klejona.

najlatwiej jest zdjac jak masz zderzak zdjety, nic nie jest klejone, jest na zaczepach.

W zderzaku od S sa zaczepy ale tylko dwa ktore centruja listwe. A jest klejona na tasme dwustronna

Sent from my телефон

No właśnie o klejącej taśmie bełkotał coś fachman z ASO. Bo nie dodałem szczegółu że chodzi o listwę z S4 której nie chce spartolić bo pójdzie na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda zwykła od spodu i faktycznie jest masa zaczepów. Szukam sensownej fotki listwy z S4

8331071833_8ae8d4554f_z.jpg

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Ok mam ;) Dzieki Marcin

Dla potomnych foto, są tylko 2 zaczepy przy samej krawędzi , reszta na taśme dwustronną

m8hLSCC.jpg

d8YzucY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to u mnie widocznie nie złapały te zaczepy ze odstaje...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

U Ciebie na zaczepach blazzki byly pokorodowabe trzeba kupic nowe i bedzie git ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy otwor centrujacy w felach od b8 jest inny niz w b6?

tak w b8 jest 66,6 a w b6 57,1

podziekowal:hi:

mozna na tym jezdzic normalnie czy trzeba dystans z odpowiednia srednica kolnierza dopasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy te pompki co sprzedaje krupskim http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-lapa-czarny-material-skora-swing-pompki-kol-silownik-maski-klapy-290638/ mają większą trwałość niż np jakieś podobnej konstrukcji kupione np. w Lidlu albo Biedronce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy te pompki co sprzedaje krupskim http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-lapa-czarny-material-skora-swing-pompki-kol-silownik-maski-klapy-290638/ mają większą trwałość niż np jakieś podobnej konstrukcji kupione np. w Lidlu albo Biedronce?

ja mam taka i powiem szczerze ze zdala egzamin jak mi w drodze trza bylo kolo napompowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pytam dlatego że mam właśnie taką z Biedronki już sporo czasu tylko się zastanawiam czy ta ori lepiej pompuje czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pytam dlatego że mam właśnie taką z Biedronki już sporo czasu tylko się zastanawiam czy ta ori lepiej pompuje czy coś?

nie wiem czy ta ori lepiej pompuje.ale zeby napompowac kolo to troche trzeba poczekac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...