Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wandej jednak wekend udany jak dopiero kojarzysz pewne fakty:decayed:

Daj spokoj wątroba mnie dzisiaj tak napier....ła że szok:facepalm: 3 dni konkret picia to za dużo dla mnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pogaduchy zamknęli to dopiero się tu zrobi :decayed:
Spokojnie Zarząd ma połapane i będzie już grzecznie:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze PW nasze jest pod okiem wielkiego brata:eusathink:

nie jest, ale może być, jak ktoś udostępni, np ktoś Cię obrazi, lub zacznie straszyć-wysyłasz do nas, a my już wtedy znamy jego treść...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - w PL nie dziala wiec do tej pory mialem przekreslona ikonke a dzisiaj ta ikonka caly dzien byla podswietlona i aktywna.

Bo sygnał od Czechów łapie.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

dokładnie, ale jak jechałem do chorwacji to mi działało po drodze, tylko nic nie rozumiałem :decayed:

Pewnie chodziły Ci komunikaty radiowe TP, TMC nanosi na mapę informacje i informuje o zdarzeniach na wyznaczonej trasie. Proponuje zmianę trasy jak jest korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - w PL nie dziala wiec do tej pory mialem przekreslona ikonke a dzisiaj ta ikonka caly dzien byla podswietlona i aktywna.

Bo sygnał od Czechów łapie.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

dokładnie, ale jak jechałem do chorwacji to mi działało po drodze, tylko nic nie rozumiałem :decayed:

Pewnie chodziły Ci komunikaty radiowe TP, TMC nanosi na mapę informacje i informuje o zdarzeniach na wyznaczonej trasie. Proponuje zmianę trasy jak jest korek.

Dokladnie tak ma dzialac jak mowisz... tylko ze to TMC mialem do tej pory przekreslone a wczoraj zauwazylem ze przekreslone nie jest... malo tego, nie mialem zaplanowaj zadnej trasy a ten Alarm sie pojawial.

TMC od Czechow raczej odpada bo mieszkam w centralnej polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...