Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie no dzisiaj tam zagladalem i jest klocka jeszcze troche. Płyn też ok bo co jakis czas sprawdzam wszystkie tak dla siebie.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Znajomek ostatnio w A3 jeżdził ok 5 tys jeszcze z tym że to jego żona większość. Dlatego 700 mnie zdziwiło. To chyba ona nie hamowała wogóle. :grin: Narazie zmostkowałem i nie świeci :wink:

Jak chcesz klocuszki to wal na PW:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No klocka jest troszkę więc mnie to zdziwiło ale ok nie ma stresu hehe :wink:

Nie klocków nie chcę na wiosnę wpadają nowe heble nie ma sensu. Dojade je jeszcze.

Opublikowano

Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy

Opublikowano

Panie ja na tych abe juz 60 tys zrobilem i dopiero sie czujka zaswecila ale ja robie trasy z NL do PL najwięcej. Po nl tez duzo autostradami wiec nie mialy za duzo roboty

Opublikowano

Ja je....jak mi sie nie chce w robocie dzis siedziec:facepalm:

Opublikowano
Ja je....jak mi sie nie chce w robocie dzis siedziec:facepalm:

Ty same nocki ładujesz? też bym tak chciał :kox:

Opublikowano
Ja je....jak mi sie nie chce w robocie dzis siedziec:facepalm:

to idź do domu :polew::polew::polew:

Opublikowano

No współczuje. Ja ostatni tydz urlopu i powrót do rzeczywistości mnie czeka. :facepalm:

Ty tylko nocki masz? Bo tak coś zauważyłem :wink:

Opublikowano
Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy

a ja kupiłem jakieś ferodo od Wandeja za 15zł :facepalm::grin:

Opublikowano
Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy

a ja kupiłem jakieś ferodo od Wandeja za 15zł :facepalm::grin:

Zawsze jakiś badziew wciśnie:polew::polew:
Opublikowano

Łoo to widzę nie oszczędzasz kasy na auto :polew:

Cena super hehe :grin:

Opublikowano
Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy

a ja kupiłem jakieś ferodo od Wandeja za 15zł :facepalm::grin:

a po jakim przebiegu i za ile sztuk? :grin:

Opublikowano

no co Ty wkładam ile mogę :grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy

a ja kupiłem jakieś ferodo od Wandeja za 15zł :facepalm::grin:

a po jakim przebiegu i za ile sztuk? :grin:

sam kartonik + trochę sadzy z zacisków :grin:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
no co Ty wkładam ile mogę :grin:

razem z jagodami - to już wiem po co Ci ta łyżka do butów w bagażniku :grin:

Opublikowano

mam dwie, żeby dobrze wchodziło :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

ale sie tu dzis podzaiało człowiek troche miał do zalatwienia i masz 8 stron :decayed:

Bartek ja jutro Ci podeśle autoscana

Opublikowano
ale sie tu dzis podzaiało człowiek troche miał do zalatwienia i masz 8 stron :decayed:

Bartek ja jutro Ci podeśle autoscana

kaju wpadł, to strona za stroną - tak się w battalionie nauczyli :grin:

Opublikowano

B6 stoi około tygodnia nie ruszane, efekt? Mogę otworzyć tylko bagażnik :grin: Zachciało się krawata :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.