Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie. Ktos cos wie na temat jakis zamienników ewentualnie zestawów śrubek mocowan do osłon pod silnikiem ??

ja mam zamienniki osłony pod silnik i skrzynie , z tego co mi mówili to pasują oryginalne spinki z aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ;) o 7:00 niunia odstawiona do serwisu na wymiane rozrzadu, klina i koncowek kier ;) juz nie moge doczekac sie odbioru furacza hell yeah

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

Nirwiele brskowalo a bym kupil wiazke kompletna Bose od A8 D2, ale dopatrzylem sie na fotkach, ze w tej budzie nie bylo glosnika centralnego, wiec lipton i odpuscilem sobie ta wiazke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Bułgarii Załoga :banan:

:hi: wzajemnie

baw sie dobrze

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Witka ;) o 7:00 niunia odstawiona do serwisu na wymiane rozrzadu, klina i koncowek kier ;) juz nie moge doczekac sie odbioru furacza hell yeah

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

Nirwiele brskowalo a bym kupil wiazke kompletna Bose od A8 D2, ale dopatrzylem sie na fotkach, ze w tej budzie nie bylo glosnika centralnego, wiec lipton i odpuscilem sobie ta wiazke

centralny dorezac to 15 min roboty

czemu sam nie zrobisz sobie wiazki? ja bede mial wtyke i troche kabla niedlugo bo srebnego wzmaka jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc kabla sygnalowego 6 żyłowego i mnie to zniecheca, bo dorwac kabel dwuzylowy pociac na 3 rowne kawalki i puscic na przod tj + - Przednich glosnikow to zadna filozofia. Odpalilem sobie dobry kawalek i przod mi pierdzi z radia i musze sluchac na 30% przy 100% tylnych, i uznalem ze trzeba zrobic 101% Bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Bułgarii Załoga :banan:

O yebany:slina: odpoczywaj mordo:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pytanko, po wymianie rozrządu warto sprawdzić kąt synchronizacji?

Spalanie ok, moc jakby kapkę słabiej, ale to może efekt placebo :decayed: człowiek szybko się przyzwyczaja do programu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem, ale akurat było ok :decayed: ale nie zaszkodzi sprawdzić wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jest Big problem niewiadoma dzwonili do mnie z serwisu FIAT w trakcie zmiany rozrzadu i powiedzieli, ze rolka napinajaca od alternatora nadaje sie do wymiany bo jest glosna, i tu pytanie czy wystarczy sama rolka czy jakies ramie do tego tez potrzebne czy jest to element nierozdzielany? I ile kosztuja zamienniki? INA i nie wiem co tam jeszcze dobrego jest, dajcie znac by mnie w koszta nie wpedzili tutaj

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

I uj dzwonili do mnie z tego serwisu Fiata i mowili ze na jutro nie beda mieli ani INA (320zl) ani SKF (280zl) tylko EVR (228zl). No i powiedzialem aby wzieli ten napinacz z rolka bo co mam bez auta siedziec do poniedzialku? Uff. Ktos cos wie czy to nada sie czy lipne badziewiaste? Autko i tak bedzie jezdzilo u mnie przynajmniej 5 lat wiec chcialbym miec spokoj przez ten czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfin, szczerze? i tak c**ja robisz a nie przebiegi to nie płacz o tą tańszą tylko jeździj na tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe o jaki pamietliwy ;) no tak mniejszych jak moje przebiegow chyba nikt nie ma ;P 5-6k km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale procs przebiegow liczy sie rowniez okres uzytkowania autka, a ja wolalbym juz tam nie pakowac pieniazkow przez kolejne 5latek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za rolkę płaciłem coś koło 150 zł i to dobrej firmy

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

A nie sorki to było sprzegiełko :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...