Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Armi - a co to Twojej dolegalo, co z nią było nie teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Adama wyjechała z fabryki jako Łada Samara ale ktoś ją ładnie odpicował i Armi jeździł kupę lat na nieświadomce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi - a co to Twojej dolegalo, co z nią było nie teges?

Mechanicznie był słaby. Wynegocjonowałem cenę jak za najgorszy scenariusz czyli wymiana silnika i pompek i wziąłem.

Ale gdybym nie napisał kilku pw do osób z okolicy przed wyjazdem i dodatkowo się nie znał to jechałbym przez pół Polski obejrzeć niesprawne auto, od klubowicza który w ogłoszeniu i przez telefon zapewnia, że wszystko gra. A z tego co pamiętam to była jedna z najdroższych B6 na allegro, więc można było mieć oczekiwania, że przynajmniej mechanicznie będzie ok.

Kilka osób z forum też chciało ją obejrzeć i pewnie gdyby to zrobili przede mną to mielibyśmy kolejną forumową aferę.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi: Ma ktoś w posiadaniu szablon obrysu lamp przednich USa? Kolega chce pomodzić lampy i by się przydał :naughty: Klapa US już jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi: Ma ktoś w posiadaniu szablon obrysu lamp przednich USa? Kolega chce pomodzić lampy i by się przydał :naughty: Klapa US już jest :wink:

jeszcze powiedz że avant to

ide sie wieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje auto kupiłem z forum i tez należała w tym czasie do najdroższych aut. Co prawda po zakupie nie wyszło nic. Co sprzedający mi powiedział to tak było. I nie powiem złego słowa na sprzedającego ani na auto. Zrobiłem nim 60 tys bez żadnego problemu. Oby tak dalej ;) pomijając ze wymodzilem w nim grube tysiące :D

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje auto kupiłem z forum i tez należała w tym czasie do najdroższych aut. Co prawda po zakupie nie wyszło nic. Co sprzedający mi powiedział to tak było. I nie powiem złego słowa na sprzedającego ani na auto. Zrobiłem nim 60 tys bez żadnego problemu. Oby tak dalej ;) pomijając ze wymodzilem w nim grube tysiące :D

:thumbup1: kupując swoje b6 1.8t nie wiedziałem praktyczniec nic o nim ( nie byłem wtedy na forum :grin: ) do tej pory przekrecilem ponad 100tys nim i przy silniku zmieniłem tylko cewki bo byly wadliwe i w dodatku na akcji serwisowej.... reszta wiadomo rzeczy eksploatacyjne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi: Ma ktoś w posiadaniu szablon obrysu lamp przednich USa? Kolega chce pomodzić lampy i by się przydał :naughty: Klapa US już jest :wink:

Do B6 szablon nie jest potrzebny. Dotnie sobie folie po znakach(prążkach) na lampie.

Tyle, że folia szału nie robi. I dawno jej już nie mam,

P1060545.jpg

Ja moje auto kupiłem z forum i tez należała w tym czasie do najdroższych aut. Co prawda po zakupie nie wyszło nic. Co sprzedający mi powiedział to tak było. I nie powiem złego słowa na sprzedającego ani na auto. Zrobiłem nim 60 tys bez żadnego problemu. Oby tak dalej ;) pomijając ze wymodzilem w nim grube tysiące :D

Myślę, że tego samego oczekiwały osoby interesujące się autem czestera.

A że było inaczej... Coż można było to podejrzewać bo takie auto a na forum nie wystawione...

Ja na szczęście jestem na nim do przodu, szczególnie jeśli doliczyć mody, które były zrobione przez poprzednich właścicieli.

Dlatego mimo wszystko jeśli kupowałbym kolejne auto to w pierwszej kolejności z forum.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uszanowanko Ma ktoś w posiadaniu szablon obrysu lamp przednich USa? Kolega chce pomodzić lampy i by się przydał Klapa US już jest
Do B6 szablon nie jest potrzebny. Dotnie sobie folie po znakach(prążkach) na lampie.
Tyle, że folia szału nie robi. I dawno jej już nie mam,

Ok, dzięki. Pokombinujemy z pozycją USa i powinno na razie styknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest nr zbiorniczka wody z uchwytem do osłony plastikowej która przychodi na d zbiorniczek wspomahania i spryskiwaczy

64b90b7fea561893m.jpg


Szerokość felgi 9J
• Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?


Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera ;)

Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło

7e36429b92f9215bm.jpg 69e5844300aa32dam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju nie piertol bo zaraz wytartym wałkiem dostaniesz....ps. grozisz mi :huh:?

Wandej ja tam nie wiem gdzie ty po 22 dorabiasz i mało mnie to interesuje :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sprawdzić jaki mam nacisk na przednią oś?

Chce kupić springi H&R do 4x4 i tam są wyszczególnione w katalogu 2 typy

bis 1140 kg zulässige Vorderachslast (I) : 29 368-1 VA

mehr als 1140 kg zul. Vorderachslast (II) : 29 368-2 VA

Mam klasę wagową 0JH czyli 8 kategoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sytuacja:

Dzisiaj pojechałem do NAV-CARu w Gdańsku z zapytaniem o koszt wymiany gniazda anteny GPS w RNSe.

Odpwiedź kolesia zwaliła mnie z nóg - 500 zł :facepalm:

Aż mnie zamurowało. Zapytałem....50 zł, nie 500 zł ??? Na to koleś...500 zł, bo trzeba płytę wymieniać.

Sam nie wiem co o tym myśleć. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się również, że do GPSa musi być specjalny kabel, o który bardzo trudno i stąd taka cena.

Z drugiej zaś strony antena GPS na 5m kablu kosztuje 30 zł, a to nie jest odpowiedni kabel????

Poradźcie coś Panowie, może mieliście podobny problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest nr zbiorniczka wody z uchwytem do osłony plastikowej która przychodi na d zbiorniczek wspomahania i spryskiwaczy

64b90b7fea561893m.jpg

Szerokość felgi 9J

Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?

Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera ;)

Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło

7e36429b92f9215bm.jpg 69e5844300aa32dam.jpg

Co masz na mysli "po rolowaniu"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi ty malowałeś swoje bbsy?

Tak, kupiłem je białe ale malowałem (malowanie systemowe) u naszego niegdyś klubowego kolegi Michała.

http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...