Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Dobre te żarniki? Nie psują przetwornicy? Zapalają się od razu? Nie wyrzucają błędu?

Po tym jak chińskie palniki prawie załawiły mi ori przetwornice w A3 kupuję tylko oryginały.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chinczyki w xenie w golfie "potopily" odblysnik wokol soczewki i są teraz takie bąble odparzone. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie 60000km w audi okolo 20000

W golfie to chyba nawet wszystkie barwy przetestowałem od 3000 do 12000 do tego jeszcze pink i green ale tu raczej juz światła nie bylo

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna pomoc.

Ruda mi zaczyna zżerać krawędź nad szybą czołową(odprysk od kamienia)
c5cd0bdadbcae710.jpg

Najlepiej to zrobić jak sie szybę wywali, która i tak jest do wymiany, swoje już przejechała, odpryski itp.

Co byście polecili za szybę? Jest do b6/b7 szyba solaryczna. Mam fotochrom b6 i wolałbym pozostać przy tej opcji i nie bawić śię w swap szyby i modłów z b7 pod czujnik deszczu...

I gdzie w kuj-pom polecacie oddać auto do zaprawienia, polakierowania tej nieszczęsnej krawędzi...

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem różne żarniki od 10 zł i żaden w golfie czy audi nie narobil u mnie biedy.

Na battalionie pisali: bierz żarniki po 10 zł, nie ma co przepłacać za ori. Ale jak kupiłem i prawie spaliło przetwornicę to już cichutko...

Na forum A3 od razu pisali: ori przetwornica to ori żarnik. I mieli rację.

Jak ktoś ma hidowe przetwornice albo inne chinczyki to niech sobie testuje ale nie piszcie, że tak jest ok bo nie jest.

Do ori przetwornic, szczególnie Valeo/Hella nie warto montoważ chinoli bo można sobie narobić biedy.

I żaden forumowy polecacz $ za naprawę/ kupno nowej przetwornicy nie odda :lol:

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie namawiam. Tylko wypowiedzialem sie ze u mnie chinczki balaganu nie zrobily. W jednym i drugim mam ori przetwornice. Od roku używam teraz takich zarnikow i wszystko jest ok.72092195caae1c514228c1a530733230.jpg

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś był jakiś temat że chyba jedna przetwornica chinole przyjmuje. Ja nie polecam ryzykować.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czy czujnik poziomu oleju jest taki sam w każdej wersji silnikowej ? potrzebuję do 1.8T AVJ ten pod miską nie ma ktoś sprzedać ?

Siema. Ja mam z 1.8T Ale z b5 AWT musialbys sie dowiecziec czy przypasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna pomoc.

Ruda mi zaczyna zżerać krawędź nad szybą czołową(odprysk od kamienia)

c5cd0bdadbcae710.jpg

Najlepiej to zrobić jak sie szybę wywali, która i tak jest do wymiany, swoje już przejechała, odpryski itp.

Co byście polecili za szybę? Jest do b6/b7 szyba solaryczna. Mam fotochrom b6 i wolałbym pozostać przy tej opcji i nie bawić śię w swap szyby i modłów z b7 pod czujnik deszczu...

I gdzie w kuj-pom polecacie oddać auto do zaprawienia, polakierowania tej nieszczęsnej krawędzi...

Bierz solaryczna z Sekurit albo Pilkington koszt ok 800pln

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie namawiam. Tylko wypowiedzialem sie ze u mnie chinczki balaganu nie zrobily. W jednym i drugim mam ori przetwornice. Od roku używam teraz takich zarnikow i wszystko jest ok.72092195caae1c514228c1a530733230.jpg

Prime to nie jest "chińczyk" za 10zł z allegro :)

Moim zdaniem warto napisać co z czym się zestawia jak ktoś już testował i rzeczywiście działa.

Ja teraz będę kupował chyba vertexy d1s bo już kilka osób pisało, że z czułymi przetwornicami dają radę ale jeśli mówisz, że prime bangla z ori przetwornicami to może warto sprawdzić.

Kurde i 4800k D1S są :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony są czujniki samopoziomujące? Bez kanału łatwo się dostać? (Właśnie mi na desce zaświeciło błędem)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kojarzę. Na lewarku dasz radę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki, wpierw vagiem sprawdzę o który się rozchodzi.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...