Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nikogo nie namawiam. Tylko wypowiedzialem sie ze u mnie chinczki balaganu nie zrobily. W jednym i drugim mam ori przetwornice. Od roku używam teraz takich zarnikow i wszystko jest ok.72092195caae1c514228c1a530733230.jpg

Wczoraj zamontowałem D1S Prime i jest git.

Zapalają się od razu, jeszcze nie rozświetlone ale świecą ładnie. A cena to połowa ceny Osram/Philips :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mam taką kratkę jak chcesz za 30 pln

Ktoś chętny na zimowki ? Mam bardzo ładne 225/40 r 18 , bieżnika z 7mm i rocznik 12 :)

Jaka firma opon ?? Ile szt ?? Cena?? Może być na pw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 Bridgestone BLIZZAK LM-25 bieżnik 7mm może nawet ciut wiecej. Cena nie wiem dokładnie powiedzmy 1099 zł

Oczywiście 4 sztuki wszystkie te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zakładał ktoś przeguby firmy GSP? Po perypetiach z prawą stroną wymieniłem obydwa na przeguby firmy GSP. I niestety niecałe pół roku minęło i teraz lewy przegub się wydziera. Czy to możliwe żeby tak szybko rozleciał się nowy przegub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wart jest zderzak sline pod 2 rurki stan igielka pod pdc ?

ja dałem 650z wysyłką i moim zdaniem to była dobra cena - tyle że do avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińszczyzna , jakbyś potrzebował to mam pare przegubów zewnetrznych bo u mnie miałem problemy z wewnetrznymi

Jak sobie poradziłes z wewnętrzymi? Wymieniałeś? Jeśli tak to na jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wewnętrzne przeguby i półosie wysylalem do Torunia do regeneracji. Nowy tylko chyba występował jako ori i koszt byl niemaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińszczyzna , jakbyś potrzebował to mam pare przegubów zewnetrznych bo u mnie miałem problemy z wewnetrznymi

Jak sobie poradziłes z wewnętrzymi? Wymieniałeś? Jeśli tak to na jakie?

inny używany ;) i znów na jakiś czas spokój

Ja swoje wewnętrzne przeguby i półosie wysylalem do Torunia do regeneracji. Nowy tylko chyba występował jako ori i koszt byl niemaly

nowy występuje jeśli się nie myle jako cała półoś i kosztuje w detalu ponad 3k zł

masz jakieś namiary na tą firme co je regeneruje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sprawną całą półoś wdg numeru kupisz za 100 - 200 zł na allegro. Co ori to ori, zakupiłem taką co powinna być i nie pasuje, najlepiej sprawdzić numery na wlepie półosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja założyłem chińczyki i żałuję. Trzęsie budą przy przyspieszaniu na 3 i 4 biegu najbardziej to czuć. Przed awarią ori nic takiego nie było :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawy wewnętrzny ma luz, sprawdzisz go obracając półosią. Zdiagnozować z kabiny można przy wciśnięciu hebla z małych prędkości - jedno stukniecie. Mechanik wpakował smar do przegubu i śmiga bez przeszkód, ale wymienić trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powoli szukam 17` na zimę które uda się założyć na hamulce esowe. Ktoś coś? mogą być zdewastowane aby w miarę proste i żeby weszły na zaciski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powoli szukam 17` na zimę które uda się założyć na hamulce esowe. Ktoś coś? mogą być zdewastowane aby w miarę proste i żeby weszły na zaciski :wink:

Avus 3 stan do odnowienia tylko co do ceny to nie mam pojęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...