Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany montował ktos moduły lusterek pod clh i led ?

od kkama? montowałem, co potrzeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie wpinałeś przewód od halo, w instrukcji jest napisane że znajduje sie on w wiazce drzwi tylko od str kierowcy, (moduł-przewód fioletowy) , pytanie który to bo tego juz nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jakby ktoś szukał pewnego auta a nie zaglądał w dział sprzedam to podrzucę też tutaj :hi:

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5669713153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes, miales juz do czynienia z grzana kierownica? ja mam ten mod wrzucony do b7. I powiem szczerze ze ona nie jest taka goraca jak siedzenia, jest delikatnie podgrzewana. Odczuwa sie to szczegolnie zima, gdy dotkniesz galki zmiany biegiw. Wtedy różnica temperatury bardzo odczuwalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A załącza się tylko przy niskich temperaturach? Bo ja szczerze nie odczułem w ogóle aby coś grzało, Dla porównania stara kiera leżała obok i brak różnicy. Są dwa wyjscia. Albo posiadają czujnik, bo po co byly by dwie wtyczki wychodzące z kierownicy. Jedna jest wpinana w zwijak a druga w płytkę co jest na stałe w kierownicy. Albo druga opcja, to coś źle zrobiłem, ale co?

Czujnik skrętu zakodowany. Nie wywala błędu. Pozostaje pytanie dlaczego moduł kierownicy nie przyjmuje pinu w bloku 81. Po wpisaniu 00111 zamiast OK pokazuje Bus not ok. Co w konsekwencji wywala błąd

01044 control moduł incorrectly codec

Czyżby moduł walnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo w 81 kanale, najpierw nie chcialo polaczyc, kilka razy sprobowalem i weszlo, ale jak mu wpisze 00111 daje test, save wyskakuje OK, a po chwili znowu Bus Not Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznie co i u mnie. Wstawiłem stary moduł taśmę i kiere. Wszysto jest ok zero błędów choc pin oo1111 też nie wszedł poza tym cała reszta ok.

Z tego wychodzę ze moduł musiał byc uszkodzony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznie co i u mnie. Wstawiłem stary moduł taśmę i kiere. Wszysto jest ok zero błędów choc pin oo1111 też nie wszedł poza tym cała reszta ok.

Z tego wychodzę ze moduł musiał byc uszkodzony....

No to skoro na starym module 00111 tez Ci nie wchodzi to ja bym nie obstawial zyebanego modulu, tylko tak jak chlopaki pisza to pewnie bedzie wina kabla.

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

Po tym jak dawalem test to moze z 5sekund odczekalem i klik w save, to mowisz zeby dluzej sprobowac, okej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem to grzanie, przy temperaturze +36 stopni kierownica nie grzeje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablema odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

Czekam do momentu az pokaże sie OK i dopiero wtedy SAVE..kilka sekund to trwa.

Identycznie co i u mnie. Wstawiłem stary moduł taśmę i kiere. Wszysto jest ok zero błędów choc pin oo1111 też nie wszedł poza tym cała reszta ok.

Z tego wychodzę ze moduł musiał byc uszkodzony....

No to skoro na starym module 00111 tez Ci nie wchodzi to ja bym nie obstawial zyebanego modulu, tylko tak jak chlopaki pisza to pewnie bedzie wina kabla.

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

a odczekujesz kilka sekund przy przyuczeniu na kanale 81? czy na pałe test i save? spróbuj odczekać kilkanaście sekund po test i dopiero dawaj save. spróbuj jeszcze innym kablem

Po tym jak dawalem test to moze z 5sekund odczekalem i klik w save, to mowisz zeby dluzej sprobowac, okej. ;)

Ale w obecnym module nie mam żadnego błędu a w tym do grzanej kiery pokazuje że jest źle zakodowany.

Co do kabla,nie wiem czy zły czy nie ale dużo różnych rzeczy nim robiłem. Kodowalem MCE,fotochrom clh. Rnsa bluetooth...i nie miałem problemu. Ale być może o czymś nie wiem.

sprawdzałem to grzanie, przy temperaturze +36 stopni kierownica nie grzeje :decayed:

Czyli posiada czujnik. To już jakiś trop;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli jak sie robi adaptacje w 081 to po wpisaniu 00111 i kliknieciu Save, OK sie powinno swiecic caly czas tak? I wtedy wiemy, ze jest wszystko w porzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac po nocce do domu zalaczylem grzane dupki. Kierownica nie grzala. Tylko tak jak mowie, przy minusowych temperaturach jest to bardzo odczuwalne a teraz masz rano temp. rzedu 15-18 stopni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu jeszcze reza B6 ? Mam ciekawe graty na sprzedaż, przyciski memo, panel grzania tyłu, lustro z kompasem, daszki home link, wzmacniacz sedan.
Ktoś coś chce za nim powystawiam ? jak coś ktoś to PW

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli jak sie robi adaptacje w 081 to po wpisaniu 00111 i kliknieciu Save, OK sie powinno swiecic caly czas tak? I wtedy wiemy, ze jest wszystko w porzadku?

Wpisujesz 00111, TEST, czekasz chwileczkę - aż w okienku gdzie wcześniej było PIN? wyskoczy OK. Wówczas klikasz na SAVE.....YES i wtedy.....w omawianym okienku wyskakuje BUS NOT OK. Przynajmniej u mnie, przy obydwu modułach.

Przed chwilą nawet byłem w aucie, na starych gratach próbowałem, ale 00111 dalej nie wchodzi na starym module, tyle że nie mam błędu - ot cała różnica.

Także obstawiam chyba jednak kabel, jeśli moduł był by walnięty, to raczej inne rzeczy też by nie działały, nie można by zakodować funkcji.....tak mi się przynajmniej wydaje.

Ale jeszcze jedno. W grupie 03 ABS/ESP z jakim modułem się łącze, z pompą ABS?

Natomiast w grupie 16 łącze się z modułem, do którego przykręcam manetki kierunku, wycieraczek i tempomatu, tak?

Zwijak jest jakoś połączony z VAGiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest dokladnie tam samo, ze najpierw OK, a pozniej Bus Not OK. Nie masz bledu, moze dlateho, ze ten modul juz miales przyuczony z autem, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest, a jaki program i kabelek to ogarnie? Gdzie to można kupić. Ja swój kupiłem kilka lat temu za śmieszne pieniądze, chyba zprogramem VAG OBD 2.5, czy jakoś tak. Jakiś czas temu ściągnąłem VCDS Lite i do tej pory co potrzebowałem, to mi ogarniał. Więc może jest jak Kaju pisze, że kabel tyłkowaty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEX jakie ma hamulce ? 320 / 288 ?

312 :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...