Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skrecasz koła i dojście jest. Po postawieniu na koła proponuje pobujac autem

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Już pisał wyżej kolega, że tylko tak się dokręca prosty na dole.
Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Ja podkładam klocek pod zwrotnice opuszczam trochę auto ,Możesz też lekko podlewarować zwrotnicę:)

Opublikowano

Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Podobno lipa, mnie już kaju nastroił na 5000k :decayed: też się wahałem, napisz do niego:D
Opublikowano

Ja do swojej teraz odkładam na Lemfordera...

Opublikowano

Mamy tu jakiegoś magika co "umi" logi czytać? Dzisiaj zrobiłem chyba wszystko co się dało ale średnio temat ogarniam.

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Już pisał wyżej kolega, że tylko tak się dokręca prosty na dole.
Przeczytaj jeszcze raz dokladnie co kolega napisal, a nie mądrkuj. ;)

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Ja podkładam klocek pod zwrotnice opuszczam trochę auto ,Możesz też lekko podlewarować zwrotnicę:)

No wlasnie ja robilem tez w ten sposob, bo z zalozonym kolem na zawiasie 1BE i H&R -35 jest to "troche trudne". :D

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Już pisał wyżej kolega, że tylko tak się dokręca prosty na dole.
Przeczytaj jeszcze raz dokladnie co kolega napisal, a nie mądrkuj. ;)

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Ja podkładam klocek pod zwrotnice opuszczam trochę auto ,Możesz też lekko podlewarować zwrotnicę :)

No wlasnie ja robilem tez w ten sposob, bo z zalozonym kolem na zawiasie 1BE i H&R -35 jest to "troche trudne". :D

Nie kozacz :decayed:

Opublikowano

Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Podobno lipa, mnie już kaju nastroił na 5000k :decayed: też się wahałem, napisz do niego:D

Kaju w du.. był i gó.. widział :giveheart: I on ma jakieś podjebki za pisiont słotych.. a ja pytam o łori :cool1:

Opublikowano

oujkdlbk.jpgJarek ori 4300k osram d1s

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Już pisał wyżej kolega, że tylko tak się dokręca prosty na dole.
Przeczytaj jeszcze raz dokladnie co kolega napisal, a nie mądrkuj. ;)

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

Ja podkładam klocek pod zwrotnice opuszczam trochę auto ,Możesz też lekko podlewarować zwrotnicę :)

No wlasnie ja robilem tez w ten sposob, bo z zalozonym kolem na zawiasie 1BE i H&R -35 jest to "troche trudne". :D

Nie kozacz :decayed:

Te te te, bez nazwisk. ;)

Opublikowano

Panowie podrzuciłby mi ktoś numery poduszek silnika i skrzyni biegów dla AWX?

Opublikowano

oujkdlbk.jpgJarek ori 4300k osram d1s

Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno...

Opublikowano

Poduszki silnika

aa1e7133f17afe9701ef7eeb290d0b3c.jpg8f636d8269e17fe1ab9c8b1da952f3be.jpg

Opublikowano

Mamy tu jakiegoś magika co "umi" logi czytać? Dzisiaj zrobiłem chyba wszystko co się dało ale średnio temat ogarniam.

no podrzuć, zobacze coś tam nabroił
Opublikowano

oujkdlbk.jpgJarek ori 4300k osram d1s

Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno...

nie mam ,to jedno wygrzebałem w kompie ,wieczorkiem cyknę fotkę i podrzucę

Opublikowano

Panowie, a w jaki sposob dokrecacie gorne wahacze, jak auto stoi na kolach? Przeciez tam za bardzo nie ma jak dojsc przedluzkami z nasadka hmmm ?!

A ja z gornymi wachaczami robie inaczej , posiadam angielska ksiaze typu cos Jak Naprawiac Samochod itp. I co do gornych wachaczy to przy uzyciu katownika stolarskiego ustawiam odpowiednia wysokosc gornych wachaczy wzgledem gornego mocowania amortyzatora I dokrecam z odpowiednia sila. Dolne wachacze oczywiscie jak reszta uzytkownikow. Jak cos to moge wrzucic fote z tej ksiazki z wymiarami ustawienia gornych wachaczy ale to jak wroce z pracy :(

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

Poka poka, bo zawsze to duzo wygodniej dokrecic je majac calego mc persona na wierzchu. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.