Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy podejdą,ale ładny stan i cena atrakcyjna http://allegro.pl/felgi-kola-17-5x112-audi-a4-b6-i5645879095.html

Za drogo :decayed: pajda skolko? Oddam w rozliczeniu kpl 15` na stali z kleberami po 3 sezonach(kupowałem nówki) 500zł chcę za to tak ogólnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie prawy wewnętrzny ma luz, sprawdzisz go obracając półosią. Zdiagnozować z kabiny można przy wciśnięciu hebla z małych prędkości - jedno stukniecie. Mechanik wpakował smar do przegubu i śmiga bez przeszkód, ale wymienić trzeba

Tak czytam i wychodzi na to że miałbym przegub wewnętrzny do wymiany podczas ruszania do tyłu czy do przodu słychac przeskok stuknięcie właśnie gdzieś w napędzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrego zamiennika kolego, wewnętrzny jest nieśmiertelny dopóki ma smarowanie. U mnie dwa lata temu wyciekło trochę, i ma luz. Najlepiej całą półoś zakupić

Jak coś to półoś 8e0 407 272 s mam w bardzo dobrym stanie, nie pasowała :)

Szukaj takiej wlepy na półosi 5782c220294e25b610dc91525864db67.jpg według etki powinna być u mnie inna półoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Któryś z Was może jakiś element nadwozia robił plastidipem/lakiem w kolorze gunmetal i mógłby jakieś zdjęcie poglądowe pokazać efektu końcowego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy takie poszczerbione łopatki mogą powodować piszczenie turbo na wolnych obrotach i przy schodzeniu z obrotów?

4b538c3ba6c2848134a972ea4b335aa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a luz jest? oczywiście, że mogą to powodować

Nie wiem, nie wiedziałem, że można to sprawdzić. Posprawdzałem szczelność dolotu i jest ok. Więc tylko turbina może dawać taki objaw. Spadku mocy nie zauważyłem tylko to takie wycie jak ambulans albo czajnik na gazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pospawac gtb z kolektorem, macie kogoś sprawdzonego w pomorskim?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To objawy braku wyważenia przez uszczerbienia właśnie

A czy takie rzeczy robią w sprężarce jako usługę czy tylko w ramach regeneracji przy wymianie elementów? Bo moja sprężarka jest jeszcze ori.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To objawy braku wyważenia przez uszczerbienia właśnie

A czy takie rzeczy robią w sprężarce jako usługę czy tylko w ramach regeneracji przy wymianie elementów? Bo moja sprężarka jest jeszcze ori.

Wirnik jeśli jest uszczerbiony jest po prostu mówiąc wprost do wyrzucenia. Wyważenie jest w ramach regeneracji - ta operacja MUSI się odbyć. polecam Ci kolegę adifek - zajmuje się tym na codzień, nie jeden zakład turbiniarski rozwijał i ma wiedzę niesamowitą i zaplecze techniczne do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To objawy braku wyważenia przez uszczerbienia właśnie

A czy takie rzeczy robią w sprężarce jako usługę czy tylko w ramach regeneracji przy wymianie elementów? Bo moja sprężarka jest jeszcze ori.

Wirnik jeśli jest uszczerbiony jest po prostu mówiąc wprost do wyrzucenia. Wyważenie jest w ramach regeneracji - ta operacja MUSI się odbyć. polecam Ci kolegę adifek - zajmuje się tym na codzień, nie jeden zakład turbiniarski rozwijał i ma wiedzę niesamowitą i zaplecze techniczne do tego.

Dzięki, odezwę się do niego na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...