Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany przy wymianie zacisku z tylu, po zlozeniu wszystkiego odpowietrzacie sam tyl czy calosc trzeba?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja odpowietrzałem sam tył i jest ok

Opublikowano

Pany przy wymianie zacisku z tylu, po zlozeniu wszystkiego odpowietrzacie sam tyl czy calosc trzeba?

Zaciskasz węże odkręcasz zaciski. Przykręcasz drugi. Poluzowujesz odpowietrznik. Jak zacznie lecieć płyn dokręcasz i jedziesz :hi: Możesz browar wypić w międzyczasie :decayed:

Opublikowano

Nie powinno sie zaciskac wezy z tego co mi mechanik opowiadal

Opublikowano

Nie powinno sie zaciskac wezy z tego co mi mechanik opowiadal

Można ,przecież to tylko guma ze zbrojeniem z płótna :wink:

Opublikowano

Czasami zbrojenie jest stalowe i po zacisnieciu juz nie ta przepustowosc. I tu ja mialem kiedys z tym problem.

Opublikowano

No to odpowietrze sam tyl i zobaczymy czy bedzie gralo. Dzieki. :)

Opublikowano

Panowie znajomy składa s-line B6 i potrzebuje lotkę do avanta i listwy dolne w drzwi.

Jak by ktoś miał na sprzedaż to poproszę info na PW.

Opublikowano

Koledze siadł silnik szyb kierowcy w b6 anglik po przekladce. Były jakiej zmiany w kostkach /sterownikach?

Jakaś adaptacja jest wymagana przy wymianie silnika ze sterownikiem?

Opublikowano

siemka. Panowie moze ktos doradzi. Q z 1.9TDI AVF podejdzie do b7 brd?

Opublikowano

Mam grzana kanape z oparciem recaro .

Chetnie sie podmienie na zwykla za pare zl.

Zainteresowani na pw :)

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

Opublikowano

warto wymienić głośnik centralny na bose? duża różnica?

Opublikowano

warto wymienić głośnik centralny na bose? duża różnica?

Po co skoro jest ten sam...
Opublikowano

W warsztacie jest inny nr czyli nie jest ten sam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szukam tylnego zderzka s4 b6 do avanta ma ktoś na sprzedaż?

Opublikowano

zapytaj biggman`a

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

absolutnie nic więcej
Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

absolutnie nic więcej
Dzięki Karol [emoji14]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany.. Potrzebuje podnosnika szyby lewy przod od kierowcy, a4 b7, W ori podnosniku plątała się i skrzypiała linka, założyłem jakiś zamiennik, po ok 8 mies szyba wpadła w drzwi, pękł plastk, ach te zamienniki, co poradzicie ? nowy ori to 533 zł, iśc w ori używke ? ma ktoś może ?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.