Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co wiem nie jest zalecane ale odpalisz na pych :D

Opublikowano

Panowie pilny temat. Podrzućcie proszę numer czujnika pedału sprzęgła. Pacjent to AVF rocznik 2004.

Z góry dzięki :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano
958a68f95d5e20797d0e3f70a02a9ed1.jpg
Opublikowano

Sęk ju wery macz. Niech Ci Bozia wynagrodzi :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Pany kto tutaj dealował wiązkami kompletnymi?

kłaniam się nisko po same pi - kolana :hi: co poCZeba?

Pany kto tutaj dealował wiązkami kompletnymi?

kłaniam się nisko po same pi - kolana :hi: co poCZeba?
Opublikowano

Tak

Ja mam 17" avus do sprzedania ale są do odnowy.

Opublikowano

melon ja mam takie do sprzedania ori ale w srednim stanie porysowane sa z oponami na tyle rozne opony ale ladne przod good year wielosezonowki

Opublikowano

Ostatnio pytałem o numer zaślepki EGR. Zamówiłem z ASO dzisiaj chcę ją założyć i nie pasuje. Jakim cudem? :facepalm:

Opublikowano

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Opublikowano

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione :wink:

Opublikowano

Nie ma to jak przed spaniem odpalać diesla na popych, ta nasza A4 to niezła locha :decayed: od razu chyba kupię nowy rozrusznik żeby uniknąć takich problemów na przyszłość [emoji14]

Opublikowano

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione :wink:

Poczułeś się jakbyś znowu miał 2.5tdi? :grin:

Opublikowano

Omijajcie szerokim łukiem w Pabianicach serwis przekładnia.com. Przekładnia ma nadal lekki luz, wycieki, pompa wyje i uszkodzili końcówkę drążka. Poleci ktoś profesjonalny zakład gdzie wszystko zrobią?

Opublikowano

Omijajcie szerokim łukiem w Pabianicach serwis przekładnia.com. Przekładnia ma nadal lekki luz, wycieki, pompa wyje i uszkodzili końcówkę drążka. Poleci ktoś profesjonalny zakład gdzie wszystko zrobią?

Warszawa Wesoła. Regen-Auto :hi:

Opublikowano

W lublinie jest dobry serwis

Opublikowano

Namiar?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To pewnie po szczotkach lub po elektrowlaczniku.

Przed naprawa sprawdź zebatki na przekładni planetarnej bo może brakować ząbków a wtedy lepiej nowy rozrusznik kupić.

Z zamienników polecam HP o ile jeszcze można go dostać.Tani i nie do zabicia.

A co to dokładnie za firma? bo nic nie mogę znaleźć.

Ewentualnie czy możecie polecić jakiś inny zamiennik bo okazuje się, że u mnie zamontowany jest rozrusznik valeo...podobno był montowany w końcówce już serii w modelowym 2005 roku. A niestety do niego nie ma części zamiennych.

A do wymiany mam bendiks i przewód plusowy od rozrusznika do akumulatora bo jest upalony przy samym rozruszniku.

Opublikowano

HP to Hans Pries czyli Topran ale zamienniki rozrusznikow mieli super.

Musisz dać numer rozrusznika to pomyślimy czy mechanior prawdę mówi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.