Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 1 Mb juz z 5 lat :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

to wcale nie jest smieszne

Opublikowano

wrociwszy z szarej strefy bez internetu...... :hi::hi:

przesiadka z 100Mb/s na 4Mb/s ja pie..... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

A u mnie fibre hula jak nie wiem.... :D

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

wrociwszy z szarej strefy bez internetu...... :hi::hi:

przesiadka z 100Mb/s na 4Mb/s ja pie..... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To gdzie ty ten dom kupiłeś ;)

Po środku szkockiej równiny gdzie w promieniu 300km tylko owce sie pasą ;)

Opublikowano

Fajne auto dzisiaj do klubu dołączyło :kox:

Opublikowano

wrociwszy z szarej strefy bez internetu...... :hi::hi:

przesiadka z 100Mb/s na 4Mb/s ja pie..... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To gdzie ty ten dom kupiłeś ;)

Po środku szkockiej równiny gdzie w promieniu 300km tylko owce sie pasą ;)

chyba na to wychodzi Mikaszi

nie no nowe osiedle i zamiast odrazu ludzia dac fibre optic to zrobili jakis gowniany kabel...porazka

Opublikowano

wrociwszy z szarej strefy bez internetu...... :hi::hi:

przesiadka z 100Mb/s na 4Mb/s ja pie..... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To gdzie ty ten dom kupiłeś ;)

Po środku szkockiej równiny gdzie w promieniu 300km tylko owce sie pasą ;)

chyba na to wychodzi Mikaszi

nie no nowe osiedle i zamiast odrazu ludzia dac fibre optic to zrobili jakis gowniany kabel...porazka

miszka :wink:

Opublikowano

wiadomo o kogo chodzi :grin::grin::grin:

Opublikowano

Fajne auto dzisiaj do klubu dołączyło :kox:

????

Opublikowano

Wandej, zmieniłeś furę?

Opublikowano

Ja nie. Ale kupiłem z jednym z użytkowników :kox: b7 czerwony avant usa 2.0tq :kox::jerk:

Opublikowano

panowie pytanie lampy xenonowe angliki maja przeslone zeby przestawic na EU? nad przetwornica jest jakis drucik i zastanawiam sie czy to nie ten dzyndzel do przeslony?

Opublikowano

panowie pytanie lampy xenonowe angliki maja przeslone zeby przestawic na EU? nad przetwornica jest jakis drucik i zastanawiam sie czy to nie ten dzyndzel do przeslony?

tak, to on :hi:

Opublikowano

dzieki za info obydwie przeslony trzeba przestawic?

Opublikowano

tak

Opublikowano

dzieki mistrzu za pomoc :)

Opublikowano

Panowie pytanie mam, auto mi ciężko pali po kilkugodzinnym postoju ale jak przekrecę parę razy kluczyk w stacyjce przed odpaleniem to startuje jak należy. Na co to może wskazywać? Zawór zwrotny w pompie tandem czy może pompka w zbiorniku?

Opublikowano

świece też mogą nie dogrzewać paniczu.

Opublikowano

albo pompa elektryczna w baku nie domaga , na świece jeszcze za ciepło by nie domagało

Opublikowano

a co jeśli chodzi o benzynę zauważyłem ten sam problem co RicS3


pod kablem wyskakuje mi tylko błąd pompy SAI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.