Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

melon ja mam takie do sprzedania ori ale w srednim stanie porysowane sa z oponami na tyle rozne opony ale ladne przod good year wielosezonowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytałem o numer zaślepki EGR. Zamówiłem z ASO dzisiaj chcę ją założyć i nie pasuje. Jakim cudem? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przed spaniem odpalać diesla na popych, ta nasza A4 to niezła locha :decayed: od razu chyba kupię nowy rozrusznik żeby uniknąć takich problemów na przyszłość [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pewnie moja wina bo są z A i bez. Jedna idzie na kolektor druga na egr. Pewnie masz tą na kolektor.

W razie czego z chęcią odkupie.

Tak pacze to zdjęcia obu wtedy dałem.

Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione :wink:

Poczułeś się jakbyś znowu miał 2.5tdi? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie szerokim łukiem w Pabianicach serwis przekładnia.com. Przekładnia ma nadal lekki luz, wycieki, pompa wyje i uszkodzili końcówkę drążka. Poleci ktoś profesjonalny zakład gdzie wszystko zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie szerokim łukiem w Pabianicach serwis przekładnia.com. Przekładnia ma nadal lekki luz, wycieki, pompa wyje i uszkodzili końcówkę drążka. Poleci ktoś profesjonalny zakład gdzie wszystko zrobią?

Warszawa Wesoła. Regen-Auto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie po szczotkach lub po elektrowlaczniku.

Przed naprawa sprawdź zebatki na przekładni planetarnej bo może brakować ząbków a wtedy lepiej nowy rozrusznik kupić.

Z zamienników polecam HP o ile jeszcze można go dostać.Tani i nie do zabicia.

A co to dokładnie za firma? bo nic nie mogę znaleźć.

Ewentualnie czy możecie polecić jakiś inny zamiennik bo okazuje się, że u mnie zamontowany jest rozrusznik valeo...podobno był montowany w końcówce już serii w modelowym 2005 roku. A niestety do niego nie ma części zamiennych.

A do wymiany mam bendiks i przewód plusowy od rozrusznika do akumulatora bo jest upalony przy samym rozruszniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP to Hans Pries czyli Topran ale zamienniki rozrusznikow mieli super.

Musisz dać numer rozrusznika to pomyślimy czy mechanior prawdę mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP to Hans Pries czyli Topran ale zamienniki rozrusznikow mieli super.

Musisz dać numer rozrusznika to pomyślimy czy mechanior prawdę mówi.

Taki mam na nim nr. VW AG 068 911 024 L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może nowy

http://sklep.adamiec.pl/rozrusznik-rozrusznik-cs1387,c2,p962,pl.html

A chodzi mi bardziej o nr elektrowlacznika.

Ogólnie to jakaś firma od rozrusznikow by się przydała, bo to stary jak świat rozrusznik od A6 i nie ma opcji na brak części.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z wieczora....

Mam prośbę o radę...

Do tylnego zderzaka S4 sedan dawać końcówki wydechu 100 czy 90 mm?

Za tydzień jadę na spawane wydechu i muszę się zdecydować.

Przeglądałem kilka zdjęć i najbardziej leżą 100mm ścięte z cienką ścianka...ale nie wiem czy za doże to to nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z wieczora....

Mam prośbę o radę...

Do tylnego zderzaka S4 sedan dawać końcówki wydechu 100 czy 90 mm?

Za tydzień jadę na spawane wydechu i muszę się zdecydować.

Przeglądałem kilka zdjęć i najbardziej leżą 100mm ścięte z cienką ścianka...ale nie wiem czy za doże to to nie będzie...

Kolego tu masz 90 ultra :-)

7102268620ed2c967bb085a60fd8ed73.jpg

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem dzis tlumnik w moim Tdi na 2 rury. Pierwsze odpalenie i wydech drzy. Po obserwacji i probach dociskania doszedlem do tego ze zle skrecony na opasce. Poprawilem i drzenie jest ale to jakis czas. Troche wkurzajace jest to dlamnie i chcialbym to poprawic. Probowac jeszcze scisnac opaske ma zlaczeniu czy przyczyna moze lezec gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem dzis tlumnik w moim Tdi na 2 rury. Pierwsze odpalenie i wydech drzy. Po obserwacji i probach dociskania doszedlem do tego ze zle skrecony na opasce. Poprawilem i drzenie jest ale to jakis czas. Troche wkurzajace jest to dlamnie i chcialbym to poprawic. Probowac jeszcze scisnac opaske ma zlaczeniu czy przyczyna moze lezec gdzie indziej

Miałem podobny problem po założeniu wydechu, ale z czasem ustal i od tamtej pory czyli jakieś pół roku objaw się nie powtórzył [emoji6]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...