Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli 15 koła trza mieć licząc silnik + przekładka + sprzęgło + wydech + fimic + jakieś strojenie . BTW: Frościak kiedy będziesz w ZST?

Chyba za 2 tygodnie na weekend bo w ten planuje wyjazd do Heide Parku :)

Muszę w końcu zostawić samochód do malowania zderzaków i dokładek, ale nie znam żadnego ŚWIETNEGO LAKIERNIKA a nie malarza :/

Czyli z fazatorami ujami mujami wyjdzie jeszcze drugie tyle. ;)

Z jakimi fazatorami? Silnik ma 180k km przelotu więc ja tam nic nie dotykam prócz rozrządu i eksploatacji :wink: 7k to licze na wyrost.

Ciekaw jestem ile by wyniósł mnie swap 1.8T Multitronic na 2.7BiT QTip, pewnie drugie tyle ile moja B6 jest warta, chyba, że lepiej przeczekać i do S4 dołożyć. Po ile w ogóle S4ki chodzą, coś koło 50k?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@za 50k kupisz już na prawde mega S4! Chyba że coś za 40K i 10k w rozrządy itp...

Opublikowano

za 50k to już s4 b7 :P

Opublikowano

tylko zapewne będzie ją bolało to co s4 b6 za 35k...

Gdyby nie te gtb i inne rzeczy to spokojnie śmigałbym teraz eSą

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Za okolo 40 tysi jest jedna po swapie z 1.9 tdi w dziale sprzedam. ;)

C4NC3R - Twoje tdi na tych gtb i reszcie gratow jezdzi pewnie podobnie jak S, tylko tam jeszcze dzwiek nadrrrrrabiia. :D

Opublikowano

Jest na alegro za 28900 czerwona [emoji13]

Nawet z gosciem dzis rozmawialem. Zostawiona w rozliczeniu.

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

tylko zapewne będzie ją bolało to co s4 b6 za 35k...

Gdyby nie te gtb i inne rzeczy to spokojnie śmigałbym teraz eSą

Hmm sprawdziłem aukcje na polskich stronach i nie ma tam s4 b7 powyżej 50k zł, natomiast na mobile .de te ceny mieszczą się w zakresie ~ 30-80k zł :decayed:

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Kupując w DE też można się na minę wj***ć. Wachlarz cen inny, bo rynek inny.

No i jeszcze akcyza...

Tylko że takie 4.2 mniej wysilone jak 1.9.

Opublikowano

Czyli mniej więcej ~50k trzeba szykować żeby mieć na tiptop porobione, marzenia marzeniami, ale już niedługo :D

Opublikowano

powiedzmy że +50k

Opublikowano

W tej cenie to wolałbym zrealizować inne marzenie - Porsche Cayenne S 4.8l 500 km 750nm

Opublikowano

Chyba s b6 tańsze w eksploatacji

Niesztuką jest kupić auto, sztuką jest je utrzymać ;)

Opublikowano

Jak dla mnie kupowanie esy to półśrodki. Lepiej już kupić rsa. Kosztuje z 80k zł ale to inna liga

Opublikowano

RS6 C7 :whistling: . Nie w tym życiu :kox:

Opublikowano

Ja się jaram b7 i b5 ale co z tego :decayed: Może kiedyś

Opublikowano

B5 też bym przyjoł

Opublikowano

201509081_spenwwp.jpg

:hi:

Mam pytanie jak nazywają się te felgi i ile są warte , felgi 17 bez opon

Opublikowano

201509081_spenwwp.jpg

:hi:

Mam pytanie jak nazywają się te felgi i ile są warte , felgi 17 bez opon

Zerknij tutaj

http://www.original-felgen.com/4f0601025afz17.html

Jak ładny stan to ok 1000zł

Opublikowano

201509081_spenwwp.jpg

:hi:

Mam pytanie jak nazywają się te felgi i ile są warte , felgi 17 bez opon

Zerknij tutaj

http://www.original-felgen.com/4f0601025afz17.html

Jak ładny stan to ok 1000zł

dzięki wielkie :hi:

Opublikowano

Panowie czy kratka nawiewow środkowa od a4 b6 Anglika pasuje do Europejczyka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.