Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tylko sama tylna dokładka MS DESIGN/VOTEX na dwa kominy , a załozyłem ją ze wzgledu na deficyt na ALLEGRO . Ileż mozna było szukać dokladki S LINE ......7 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie jest tylko sama tylna dokładka MS DESIGN/VOTEX na dwa kominy , a załozyłem ją ze wzgledu na deficyt na ALLEGRO . Ileż mozna było szukać dokladki S LINE ......7 miesiecy

Tak też myślałem. Nie ma co porównywać nawet auta Grzesia do tego z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko sama tylna dokładka MS DESIGN/VOTEX na dwa kominy , a załozyłem ją ze wzgledu na deficyt na ALLEGRO . Ileż mozna było szukać dokladki S LINE ......7 miesiecy

dlatego ja swoja kupilem w ASO... tez nie moglem znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu uważasz że to pakiet wieś??ten pakiet był montowany w audi fabrycznie...ja to rozumiem że wieś to jakies badziewie z laminatu za pare groszy tym bardziej jak wygląda to jak wiejski odsnieżacz a ms design/votex to mojim zdaniem fajna alternatywa dla s4 lub s-line choć cena też w aso zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu uważasz że to pakiet wieś??ten pakiet był montowany w audi fabrycznie...ja to rozumiem że wieś to jakies badziewie z laminatu za pare groszy tym bardziej jak wygląda to jak wiejski odsnieżacz a ms design/votex to mojim zdaniem fajna alternatywa dla s4 lub s-line choć cena też w aso zabija

Wszystko kwestia gustu. Nie podoba mi się stylistyka tego pakietu, nie wygląda to jaki ori pakiet ale to moja opinia każdy uważa coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA chciał tylko powiedzieć, że mu się nie podoba :polew:

Ten czarny przypadek jest kiepski ale swego czasu miałem gdzieś fotki wersji dla 1.9TDI w kolorze Avus i na 9-ramiennych 18" S line. Wyglądał naprawdę fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA chciał tylko powiedzieć, że mu się nie podoba :polew:

O dokładnie tylko tak bardziej miło chciałem to napisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.kurcze ale jak stwierdzenie ''wieś'' to jest miło to aż boje sie zapytać jak sie wyrażasz nie miło:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz jak cie uraziłem :decayed:

nie no spoko...ja sie tam nie obrażam:wink: kazdy ma swoje zdanie a mi akurat sie ms design podoba..ale tylko tył:decayed: bo przód jakoś średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba zderzaki tak wygladają bo tył i przód to dokładka..nie wiem dokladnie jak przód ale jesli tył masz ori ten zwykły to dolna dokładke poprostu doklejasz i przez to górna krawędz minimilnie odstaje i jest wrazenie że zle spasowane to jest.ale nawet jak masz pakiet składany w fabryce to też tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się podoba to zapraszam do Irlandii, co drugie a4 ma ten pakiet + do tego znaczki rs4/s4 :P Ogólnie pakiet jest ładny (na aucie Grześka np) ale mi się już znudził tyle tego jeździ :D Za to s line jest unikatowy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reza się, wszystko się niestety przedłużyło bo musiałem kupić nowego laptopa ale powoli do przodu idzie :D A u Ciebie? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pochwale sie..wpadły mi dekory s-line i zydelki alcanatara..może oblukacie w mojim wątku i ocenicie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij na mój profilek i wrzuć mi komencia i oceń zdjęcia :grin:

no ale nie mam żadnych sweet foci z dziubkiem :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu ma łeb:naughty: Beda parametry pokazywane wszystkie jak w nowym GT-R`ze:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...