Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie cudo et 40 i 9j


Ja bym na twoim miejscu dołożył pod te fele dystans 5mm i Ci zacisk wejdzie, naciąg masz tam spory nawet więc Ci nie będzie przycierać a te trochę jak dla mnie może wystawać ;)
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

f1cc8a2fd4add1f2f96129c8143781a5.jpg

Tak wygląda 19/9.5 et 45 z 3 mm dystansem z przodu jest to samo bez dystansu

naciepane z GT-I9195

Secio no pięknie jest lecz 18 to opcja max,nie ukrywam ze boli mnie ze bede musial kupic kolo 8j

Majac teraz 9 wolałbym zostac na 8,5 taki kompromis,tylko ze te fejki nie sa w takim rozmiarze.

Ps. australijska produkcja "pdw"

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6054356735

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Spoko tak wyko wysłałem żebyś wiedział jak to wychodzi przy tego typu wymiarach

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Doradzanie zostawię innym :decayed: są osoby mające większe pojęcie niż ja ;)


Ps. australijska produkcja "pdw"
5532 FELGI 18 5x112 AUDI A4 B7 B8 A5 A6 C6 C7 A8 Q (6054356735) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ale akurat te felgi mi się nie widzą już lepiej te..

http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-pasujace-audi-a4-a6-a8-18-i5690355734.html

Opublikowano

Doradzanie zostawię innym :decayed: są osoby mające większe pojęcie niż ja ;)

Ps. australijska produkcja "pdw"

5532 FELGI 18 5x112 AUDI A4 B7 B8 A5 A6 C6 C7 A8 Q (6054356735) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ale akurat te felgi mi się nie widzą już lepiej te..

http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-pasujace-audi-a4-a6-a8-18-i5690355734.html

Te są Oki widziałem na żywo tylko jest jeden mały problem nie ma prawych i lewych wiec ramiona z jednej strony pójdą do przodu auta a z drugie będą do tylu auta wiec troszkę nie fajnie.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

U dawmaga kupisz Oki felgi i takie co będą lewe i prawe tylko kup sobie oems ładniejsze według mnie bo nie mają tego przetloczenia z przodu tylko z tyłu i oponę wkłada się od tyłu felgi a nie od przodu dzięki temu nikt ci nie porysuje rantu

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Kolego indeks nośności określa się do max obciążenia przy max prędkości i nie sądzę że byś w zakręt wchdzil z max predkoscia bo mowisz ze przy zakrecie jest inny nacisk na opone i ze będziesz zapierdalal v max z full zaladowanum autem z rodzina na pokladzie.
też tak wyczytałem : "Indeks nośności (Li - load index) informuje o tym jakie jest dopuszczalne obciążenie dla konkretnego modelu opony, przy jeździe z maksymalną, dopuszczoną przez producenta prędkością."

czyli opona jest do 300km/h index 88 , po pierwsze nigdy w zyciu nie osiągne takich prędkości , tym bardziej w zakrętach popierdzielac , dajmy na to ze przy normalniej jezdzie do a4 trzeba by wewalić ponad 500 kilo zeby indeks przekroczyc , watpie żeby ktos tak robił , co innego w przypadku takiej opony do ciezkiego a6 w Q , myśle że do aczwórki w zupełności to wystarcza . Wcale nie neguje tego co koledzy mówicie o indeksach , moze tobie Beyer sie jakaś felerna opona trafila ?

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

U dawmaga kupisz Oki felgi i takie co będą lewe i prawe tylko kup sobie oems ładniejsze według mnie bo nie mają tego przetloczenia z przodu tylko z tyłu i oponę wkłada się od tyłu felgi a nie od przodu dzięki temu nikt ci nie porysuje rantu

naciepane z GT-I9195

Ma takie w ofercie i cena normalna?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przyjrzyj się u mnie gdzie dopiero jest te przetloczenie

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Chcesz to można się gdzieś zgadać i sobie zobaczysz jak to wygląda na żywca daleko nie ma :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Chcesz to można się gdzieś zgadać i sobie zobaczysz jak to wygląda na żywca daleko nie ma :-)

naciepane z GT-I9195

Z kąd jesteś?

Gdzie i za ile brales koło?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pajda, też proszę czytaj uważnie, bo te opony o których rozmawiamy to już przeszłość, obecnie mam w rozmiarze zalecanym :hi:

Odpowiedz mi o ile wyższe jest prawdopodobieństwo pojawienia się skrzypienia opon przez:

A - zbyt niski indeks nośnoci niż przewiduje producent

niż przez:

B - ciulową partię nowych opon czołowego producenta z segmentu premium ( Pirelli to nie Nankang :P)

?

PS. Tacy niby zapracowani a siedzieli online...

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

No Panie[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Chcesz to można się gdzieś zgadać i sobie zobaczysz jak to wygląda na żywca daleko nie ma :-)

naciepane z GT-I9195

Z kąd jesteś?

Gdzie i za ile brales koło?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja Rybnik. Koło brałem z sycowa 3700

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

Te co linka podeslalem od dawmac-a wygladaja tak samo ,mowie o tym wglebieniu.

Ty masz 9,5 dlatego takie et

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

a4ccff9df7a71c3edf104e8c35497988.jpg

naciepane z GT-I9195

Te co linka podeslalem od dawmac-a wygladaja tak samo ,mowie o przetloczeniu.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak wyglądają tak samo z tym ze ja mam oems a te co teraz sprzedaje to nie wiem co to jest. I ja kupowałem 2 lata temu

naciepane z GT-I9195

Chodzi mi o te popatrz uważnie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6076966168#thumb/1

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Poka foto calego auta

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przetloczenie jest od strony ramiona a nie od strony wewnetrznej kola

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Widzę.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.