Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, zakładał ktoś antene z avanta b7 z gps do b6?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dał by ktoś radę sprawdzić jakie potrzebne są śruby od tego wmocnienia/podstawki pod turbina w 1.8t? Bo tak mechanik dokrecił , że znalazłem to na osłonie :D

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Panowie, zakładał ktoś antene z avanta b7 z gps do b6?

To te same anteny

Opublikowano

Wygluszenia maski ktos wymienial?

B6 i b7 sa nadal takie same czy juz nie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wygluszenia maski ktos wymienial?

B6 i b7 sa nadal takie same czy juz nie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

są inne

Opublikowano

Wygluszenia maski ktos wymienial?

B6 i b7 sa nadal takie same czy juz nie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

są inne
Dzięki.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ucho jak Ci zaczną skrzypieć od przeciążenia te Twoje oponki z indeksem 88 to się pośmiejemy razem :grin:

I znalazł się,gdzie masz nitroo i fido do kompletu :facepalm:

Powiedz to samo jeszcze Tomekhxc,Pajdzie i innym "znawco" :facepalm:

Może już nie chcą komentować Twoich racji... :facepalm:

BTW, 4 lata temu też byłem taki mądry i gdyby mi ktoś wtedy powiedział, że kupiłem za mały indeks, to bym mu odparł - "panie, suma nośności opon przekracza z zapasem DMC, więc przestań pan pier...."

Tak w sumie cały czas myślałem. Do czasu aż opony zaczęły wydawać z siebie dziwne dźwięki... dobra, kończę bo i tak Cię nie przekonam :hi:

Hmmm, a nie planujesz może swapa hebli na większe, od S4? Może chciałbyś nabyć ori przednie tarcze? Proste i gładkie, ładnie by się prezentowały na dużej feldze... Jest tylko jeden problem - mają już grubość 27,7mm. Producent bredzi coś o 28mm, że to dopuszczalna granica zużycia... no ale oni się tam w VAG-u przecież "nie znajo" :grin:

:ssij:

koleś quwa mam w d*pie twoje mądrości, że cztery lata temu kupiłeś 10letnią oponę i ci się rozpadła naprawde WYEBANE MAM NA TO

Zamiast du.ić te swoje mądrości idź niemca w łeb walnąć

Jak już Cię głową rozboli od tego że mam w d*pie te twoje mądrości,to tu masz lekarstwo

:grin:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Hahaha hahaha +10

Opublikowano

Panowie spokój mi tu!

bo dam Wam na d*pę :bicz: :bicz: :bicz::baseball: :baseball: :baseball:

:decayed:

Opublikowano

Jedrex strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem :lol1:

A kropka przyjmę na klatę ale wówczas jadę po nim jak po burej s.

Opublikowano

To pokazałeś klasę.

Opublikowano

koleś quwa mam w d*pie twoje mądrości, że cztery lata temu kupiłeś 10letnią oponę i ci się rozpadła naprawde WYEBANE MAM NA TO

Zamiast du.ić te swoje mądrości idź niemca w łeb walnąć

Widać nikt Cię za młodu kultury nie nauczył... ja też nie zamierzam.

Ale to przykre, że prawie 40-to letni facet (rocznik 1977 z tego co widzę) zachowuje się jakby miał burzę hormonów charakterystyczną dla okresu dojrzewania...

Opony miałem nóweczki, wyprodukowane pod koniec 2011r. a zamontowane w połowie 2012r. - tak dla Twojej informacji :hi:

Obyś tylko w nikogo nie wykur...ił jak Ci strzeli opona.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Siemka :), ma ktoś springi pro-kit luzem/na wierzchu/pod ręką? Interesowałaby mnie średnica (średnica sprężyny, nie drutu) wewnętrzna ostatniego zwoju (tego zeszlifowanego) sprężyny tylnej.

Pozdr

Mam nówki w garażu, ale dedykowane do quattro. Daj znać czy mam Ci to pomierzyć

Opublikowano

Siemka :), ma ktoś springi pro-kit luzem/na wierzchu/pod ręką? Interesowałaby mnie średnica (średnica sprężyny, nie drutu) wewnętrzna ostatniego zwoju (tego zeszlifowanego) sprężyny tylnej.

Pozdr

Mam nówki w garażu, ale dedykowane do quattro. Daj znać czy mam Ci to pomierzyć

Turzol podeslij linka do sprezyn.

Dedykowane do b6 avant w Q ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka :), ma ktoś springi pro-kit luzem/na wierzchu/pod ręką? Interesowałaby mnie średnica (średnica sprężyny, nie drutu) wewnętrzna ostatniego zwoju (tego zeszlifowanego) sprężyny tylnej.

Pozdr

Mam nówki w garażu, ale dedykowane do quattro. Daj znać czy mam Ci to pomierzyć

Turzol podeslij linka do sprezyn.

Dedykowane do b6 avant w Q ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak , kupowane w IC w zeszłym miesiącu.

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3031213530130-E10_15_003_12_22-O18410-sprezyna-obnizajaca.html

Ceną sie nie sugeruj bo w rzeczywistości są tańsze.

Opublikowano

Siemka :), ma ktoś springi pro-kit luzem/na wierzchu/pod ręką? Interesowałaby mnie średnica (średnica sprężyny, nie drutu) wewnętrzna ostatniego zwoju (tego zeszlifowanego) sprężyny tylnej.

Pozdr

Mam nówki w garażu, ale dedykowane do quattro. Daj znać czy mam Ci to pomierzyć

Turzol podeslij linka do sprezyn.

Dedykowane do b6 avant w Q ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak , kupowane w IC w zeszłym miesiącu.

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3031213530130-E10_15_003_12_22-O18410-sprezyna-obnizajaca.html

Ceną sie nie sugeruj bo w rzeczywistości są tańsze.

Napisz na pw ile Ciebie kosztowaly :-)

Kiedy to zakladasz? Na ori amory 1BVm

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy do xenonu różni sie w wersjach avant / sedan?

Natapane z P8

Opublikowano

Wątpię

Opublikowano

Pany oceńcie sami opona BB

20151224_122326.jpg


Dla mnie to jest łysy szrot


Na tym kończę przepychanki z wami znawcami opon/rozmiarów i wielkości kół w B6

BB,Wampir,Nitro i Fido

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.