Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego kolega tylko szkla zmienia :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opon 215/35r18 ktos nie szuka?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie włącznik drl z b7 po włączeniu podaje stały minus czy tam jest jeszcze jakiś inny sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) jakiej mogę spodziewac się różnicy w wysokości zawieszenia przedniego przy przejściu o jedną klasę wagową w górę/w dół. Zawias 1BE/1BV

Podejrzewam, że ktoś na pewno już cwiczył takie manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie włącznik drl z b7 po włączeniu podaje stały minus czy tam jest jeszcze jakiś inny sygnał?

Włącznik jest sterowany masą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei chciaŁem zapytać o wasze opinie nt opon firmy VREDESTEIN. Jeździł ktoś na takich gumach bo zastanawiam się nad kupnem. Oczywiście 225/40/18. Z góry dziękuje za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat na forum. U nie jednej osoby pękły na autostradzie. Byłbym ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję Vredstein Ultrac Cento.

Ogólnie opona niezła jak na swoją cenę ale potwierdziło się to co pisali ludzie w komentarzach - głośna. Teraz po zmianie z zimowych na letnie zauważa się lekko zwiększony hałas wewnątrz auta.

No i zauważyłem jeszcze jeden minus. Jechałem kiedyś drogą gorszej jakości z koleinami, w których stała woda, bo akurat padało. Auto po wjechaniu w tą koleinę dosłownie popłynęło i całe szczęście na pobocze i udało się złapać powierzchnię i cało z tego wyjść. Być może inny typ opony (nacięcia) poradziłby sobie lepiej w tej sytuacji.

Mimo wszystko drugi raz zakupię opony tej marki, tylko z innym typem bieżnika.

Edytowane przez marec-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę poczytać w temacie i się zastanowić bo już miałem kupować. Póki co dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ultrac sessanty w firmowym Passacie w rozmiarze 235/45/17. po dwóch sezonach zużycia prawie nie było, świetnie się na nich jeździło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vredestein ULTRAC SESSANTA 225/40 R18 od sezonu, to nie mogę złego słowa powiedzieć. Jednak przez temat o pęknięciach staram się kiedy mogę obejrzeć czy z gumą jest wszystko ok. Póki co jest ok, nie wiem czy dobrze pamiętam, chyba ktoś pisał że jakaś partia była wadliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jest na wlepce.

205 dla zimowek czyli M+S

215 dla 16

235 dla 17 i 18

Przecież już ustaliliśmy ze cały motoryzacyjny swiat jeździ na 235 i szerzej łącznie z Tomka Mamą ( serdecznie pozdrawiam :) ) a pozostałe kilka osób, które ma problemy z koleinami na węższych.

Mozecie jezdzic na oponie od roweru tylko litości, nie nazywajcie prawidłowych i szerszych rozmiarów mongolskimi teoriami bo to żenujące.

Pewnie nikt nie doradzi mi co mam założyć do mojej niemodnej malutkiej 17 calowej felgi...

235/45/17 z Continentala Contisport 5 czy może raczej Michelin Pilot sport 4 ??? :/

Widze, że temat rośnie w siłę, tylko nie wiem gdzie w tej sile sens. Chyba kazdy swoje powiedział w sprawie. I normalne jest ze im szersza opona tym gorzej się prowadzi w koleinach, wiecej auto spala i na małych mocach odczuwa sie to na starcie, tu nie trzeba być znawcą. Zamiast od roweru, to proponuje od traktora....będzie miekko i auto bedzie przyklejone do asfaltu....

Co do różnic w szerokościach opon przy różnicy w wielkości felgi. Wynika to głownie z faktu, że im większa felga, tym szersza, więc tym samym opona powinna być szersza. To tylko teoria, jeśli ktoś się bawił w naciągi etc, to wie jakie są możliwości.

Wampir co za ograniczone myślenie... Grzechu dobrze Ci odpowiedział. Czyli chcąc jeździć na 16 możemy nie mieć trakcji bo wg Ciebie ta jest tylko na 235 a producent przewidział 215?... Już po samej wlepce można wywnioskować, że na 17 nie musimy mieć wyłącznie opony 235 skoro są podane węższe wartości dla innych felg ale widzę, że ciężko Ci to zrozumieć. Skoro może być 215/55/16 to może być też 215/50/17 i tyle w temacie... Powiedz mi lepiej proszę czy zamawiałeś poduchę czołową Apikol zza oceanu i ile Cię całość wyniosła? Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie czy jest możliwość żeby w silniku awx były fabrycznie pompki z końcówka AG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie pytanie czy jest możliwość żeby w silniku awx były fabrycznie pompki z końcówka AG?

Michał raczej nie bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już ktoś był przedemna... ag podejda do avf czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ... to pompki do 101 i do 1.4 tdi :D

Oznaczenie na bloku masz 100% AWX ? :D

Edytowane przez kuba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóż ktoś już nie mam sił i pomysłów skąd ten problem TEMAT ----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354474-problem-ze-wskaznikiem-temperatury-filmik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...